اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
یه adsl میخوام تو تهران سرعتش 128 باشه. من به پارس انلاین زنگ زدم حدود 2 ماه پیش برای adsl گفت مرکز مخبراتی شما شهید مفتح هست فعلا نداریم الان هم که بعد از 2 ماه زنگ میزنم میگیه نداریم. شاتل تو منطق ی ما هی قطع میشه و صبانت هم پوشش نمیده!!!! حا شما چی می گید داتک تلکام بگیرم خوبه یا نه؟ سرعت دانلودش چه طوره؟؟

جواب ما رو هم بدید:(:(

عزیزان باز هم میگم - سرعت اینترنت افزایش خواهد یافت.
حداقل سرعت کاربران 512 کیلوبیت و حداکثر 8 مگابیت ( حداکثرش در هاله ای از ابهامه ! )
ولی مطمئن باشید سرعت میانگین کاربران ایران در عرض 3-4 ماه آینده اونطوری که خود مسئولان از 2 ماه پیش وعده داده بودند 1 مگابیت خواهد بود.

32 سال هست که دولتها دارن وعده میدهند=))
کی عمل میکنند خدا میداند:|

جواب ما رو هم بدید:(:(

سلام
عزیز برادر از داتک نگیر من داشتم خوب نبود
اگر میبینی چند تا شرکت تو منطقه مخابراتی شما نمیتونن سرویس بدهند بدان که پورتها پر هست
یه نگاه بکن ببین خود مخابرات سرویس نمیده؟سرعتش خوبه من شخصا اینو در چند جا تست کردم خوب بوده
شرکت لایزر رو زنگ زدی؟اونو یه پرس و جو کن اگر بازم پورت پر باشه دیگه نمیشه کاریش کرد باید منتظر بمونی یکی سرویسش رو رها کند تا شما به جاش بیایی

ویرایش : چند پیام پشت سر هم ارسال نکنید
TyRaX

Last edited by a moderator:
با سلام.
دوستان، من رفتم شاتل گرفتم.سرعت 128 (همون ART1).میخواستم مودم Wireless بگیرم که قیمت مودم خودشون نسبت به بیرون گرون بود.میخواستم از دوستانی که شاتل دارن بپرسم که هر مودمی ( وایرلس ) جواب میده دیگه؟ D-LINK - Wireless Access Point DAP-1150 خوبه؟ با توجه به اینکه از PS3 هم میخوام استفاده کنم... ممنون.
توی دفترچه ی شاتل خوندم که اگه مودم وایرلس داشته باشین،باید کامپیوتر شما شبکه ی وایر هم داشته باشه.این قسمتشو نفهمیدم.یعنی به جز مودم وایرلس چیزه دیگه ای هم باید بگیرم؟

آره pc یا pcهایی که می خواهیین به wi-fi وصل کنین pc to wifi می خواهن که زیاد گرون هم نیست مثل شکل زیر با usb به pc وصل میشه ..........

VqHu.jpg

ولی ps3 لازم به این نیست رو خودش وصل شده .........
عده ایی از laptop ها هم این رو رو خودشون دارن .........

سلام
عزیز برادر از داتک نگیر من داشتم خوب نبود
اگر میبینی چند تا شرکت تو منطقه مخابراتی شما نمیتونن سرویس بدهند بدان که پورتها پر هست
یه نگاه بکن ببین خود مخابرات سرویس نمیده؟سرعتش خوبه من شخصا اینو در چند جا تست کردم خوب بوده
شرکت لایزر رو زنگ زدی؟اونو یه پرس و جو کن اگر بازم پورت پر باشه دیگه نمیشه کاریش کرد باید منتظر بمونی یکی سرویسش رو رها کند تا شما به جاش بیایی

لایز هم فقط وای مکسش ساپورت میکه همین. که خیلی گرونه چی کارم کنم؟؟؟ چه جوری میشه از مخارات سرویس گرفت:(:(:(:(:((:((:((:((:((:((

با سلام.
دوستان، من رفتم شاتل گرفتم.سرعت 128 (همون ART1).میخواستم مودم Wireless بگیرم که قیمت مودم خودشون نسبت به بیرون گرون بود.میخواستم از دوستانی که شاتل دارن بپرسم که هر مودمی ( وایرلس ) جواب میده دیگه؟ D-LINK - Wireless Access Point DAP-1150 خوبه؟ با توجه به اینکه از PS3 هم میخوام استفاده کنم... ممنون.
توی دفترچه ی شاتل خوندم که اگه مودم وایرلس داشته باشین،باید کامپیوتر شما شبکه ی وایر هم داشته باشه.این قسمتشو نفهمیدم.یعنی به جز مودم وایرلس چیزه دیگه ای هم باید بگیرم؟
دوست عزیز شما میتونید از پورت lan مودم وایراستون استفاده کنید،چون تا جایی که میدونم و دیدم تمام مودم های وایرلس پورت lan هم دارن;)

فعلاً که ما داریم استفاده میکنیم - شاید محل شما 32 سال بعد این طرح اجرا بشه! ;)
پس خودتونو به کل ایران بست ندین!
این آقایون اینقدر ازین چرندیات تحویل دادن که نگو!
سرعت میانگین ایران الان فکر کنم 64 کیلوبیت باشه! حالا 2 ماهه میشه 1 مگابیت؟
محله شما شاید بشه 100 مگابیت اما دو کوچه اونطرفتر نمیشه!

فعلاً که ما داریم استفاده میکنیم - شاید محل شما 32 سال بعد این طرح اجرا بشه! ;)
عزیز دل از اون حرفها زدیا
تو ایران کی سرعت ۱ mb میده؟
دولت؟؟؟؟ دولت که هر روز محدودتر داره می کنه.
در ضمن با یان سطح *****ینگ و روتر های و گت وی هایی که سر راه هستش 1mb هم بدن تفوت چندانی به حال منو شما نمی کنه.
به امید روزی که تو ایران هم به حقوق شهروندی احترام بزارن.

پس خودتونو به کل ایران بست ندین!
این آقایون اینقدر ازین چرندیات تحویل دادن که نگو!
سرعت میانگین ایران الان فکر کنم 64 کیلوبیت باشه! حالا 2 ماهه میشه 1 مگابیت؟
محله شما شاید بشه 100 مگابیت اما دو کوچه اونطرفتر نمیشه!
عزیز دل از اون حرفها زدیا
تو ایران کی سرعت ۱ mb میده؟
دولت؟؟؟؟ دولت که هر روز محدودتر داره می کنه.
در ضمن با یان سطح *****ینگ و روتر های و گت وی هایی که سر راه هستش 1mb هم بدن تفوت چندانی به حال منو شما نمی کنه.
به امید روزی که تو ایران هم به حقوق شهروندی احترام بزارن.
مشکل اینجاست که شما مسعود جان هیچی نمیدونی و ادامه دادن بحث هیچ فایده ای نداره. فقط از اینترنت همین کیلو بیت و بایت رو شنیدی و بس!!!
از خودم که نمیگم به من میپری! ضمناً اونایی که میگن وعده دادند و عمل نکردند ، نه عزیزان کسی تا به حال به مردم ایران وعده نداده بوده - وعده در حد سرعت 56 به 128 بوده که عملی هم شده، این دولت اصلاً به فکر من و شما نبوده که بخواد وعده بده. اما این دفعه وعده داده شده و قراره عملی بشه اگر زیرش بزنند برای اولین بار میشه که وعده ی به این بزرگی میدند و زیرش میزنند - دنبال سابقه نگردید که پیدا نمیشه. ضمناً اقای مسعود خان اخلاقت رو درست کن. نصف من سن داری احترام بزرگتر واجبه - کی با شما بحث کرده!

آقایون یکی اگر ممکنه جواب منو بده !
این مخابرات ایران خوبه ؟ پینگ و ایناش چطوره ؟ بعد یه چیزی ! میخوام 1 مگش رو بگیرم . چه مدارکی باید بدم تا بهم بدن ؟

آقایون یکی اگر ممکنه جواب منو بده !
این مخابرات ایران خوبه ؟ پینگ و ایناش چطوره ؟ بعد یه چیزی ! میخوام 1 مگش رو بگیرم . چه مدارکی باید بدم تا بهم بدن ؟
طرح افزایش سرعت فعلاً که عملی نشده - 1 مگ نمیدن به شما . واسه مصرف خونه اگه کارت دانشجویی ( خودم دانشجویی بردم ) داشته باشی بهت 256 میدن - اگه واسه مصارف بیرون از منزل و کاری بخوای میتونی 512 و 1 مگ رو بگیری. باز هم باید بری احتمالاً با مدیر خود مخابرات صحبت کنی. اینجا که اینجوری بود!!!

طرح افزایش سرعت فعلاً که عملی نشده - 1 مگ نمیدن به شما . واسه مصرف خونه اگه کارت دانشجویی ( خودم دانشجویی بردم ) داشته باشی بهت 256 میدن - اگه واسه مصارف بیرون از منزل و کاری بخوای میتونی 512 و 1 مگ رو بگیری. باز هم باید بری احتمالاً با مدیر خود مخابرات صحبت کنی. اینجا که اینجوری بود!!!
پس بگو ! همچین تو سایت قیمت زدن هر کی ندونه فکر میکنه راحت میدن ! حالا مغازه و اینا نداریم که بهم بدن اما جورش میکنم ! هیلترینگش چجوره ؟ محدودیت داره ؟ V / P / N روش کار میکنه :دی ؟

مشکل اینجاست که شما مسعود جان هیچی نمیدونی و ادامه دادن بحث هیچ فایده ای نداره. فقط از اینترنت همین کیلو بیت و بایت رو شنیدی و بس!!!
از خودم که نمیگم به من میپری! ضمناً اونایی که میگن وعده دادند و عمل نکردند ، نه عزیزان کسی تا به حال به مردم ایران وعده نداده بوده - وعده در حد سرعت 56 به 128 بوده که عملی هم شده، این دولت اصلاً به فکر من و شما نبوده که بخواد وعده بده. اما این دفعه وعده داده شده و قراره عملی بشه اگر زیرش بزنند برای اولین بار میشه که وعده ی به این بزرگی میدند و زیرش میزنند - دنبال سابقه نگردید که پیدا نمیشه. ضمناً اقای مسعود خان اخلاقت رو درست کن. نصف من سن داری احترام بزرگتر واجبه - کی با شما بحث کرده!

عزیزم خوب مسعود داره راست میگه کلی وعده دادند اقا جون سال پیش چند بار وعده دادند که میخواهند سرعت رو افزایش بدند ؟؟؟ایا افزایش دادند ؟؟؟؟نه ندادند.........پس چیکار کردند؟؟؟؟؟سرعت رو به خاطر این قضیه های سیاسی پایین اوردند و حلقه ی اینترنت رو تنگ ترش کردند ااق گفتند تیر یعنی همین ماهی که توش هستیم سرعت اینترنت ها میره بالا قسم میخورم توی ماشین نشسته بودم به راننده تاکسی گفتم صدای رادیو رو زیاد کنه و رادیو گفت تیر سرعت میره بالا اقا الان تیر هستیم خدا کنه سرعت ها بره بالا بابا بد بختی داریم و دولت تا حالا کلی زده زیر وعده هاش این بار هم مشاهده خواهیم کرد شما بگو 2 ماه اینده تا 2 ماه اینده شاید سرعت بره بالا ولی خیلی خیلی خیلی کم که نمیشه به حساب اورد دولت پولش رو داره و امکاناتش رو هم داره بیاد به هر کاربر خونه یه 1 مگ بده چی میشه؟؟؟
من این متن رو قصد توهین ننوشتم و از الان هم بگمکه به کسی توهین نشه و بد دهنی هم حساب نیاره

پس بگو ! همچین تو سایت قیمت زدن هر کی ندونه فکر میکنه راحت میدن ! حالا مغازه و اینا نداریم که بهم بدن اما جورش میکنم ! هیلترینگش چجوره ؟ محدودیت داره ؟ V / P / N روش کار میکنه :biggrin1: ؟
من وقتی از 256 مخابرات استفاده میکردم که مشکلی نداشت - مثل تمامی ISP های دیگه بود. هلترینگ هم که کلاً بحثش جداست.

عزیزم خوب مسعود داره راست میگه کلی وعده دادند اقا جون سال پیش چند بار وعده دادند که میخواهند سرعت رو افزایش بدند ؟؟؟ایا افزایش دادند ؟؟؟؟نه ندادند.........پس چیکار کردند؟؟؟؟؟سرعت رو به خاطر این قضیه های سیاسی پایین اوردند و حلقه ی اینترنت رو تنگ ترش کردند ااق گفتند تیر یعنی همین ماهی که توش هستیم سرعت اینترنت ها میره بالا قسم میخورم توی ماشین نشسته بودم به راننده تاکسی گفتم صدای رادیو رو زیاد کنه و رادیو گفت تیر سرعت میره بالا اقا الان تیر هستیم خدا کنه سرعت ها بره بالا بابا بد بختی داریم و دولت تا حالا کلی زده زیر وعده هاش این بار هم مشاهده خواهیم کرد شما بگو 2 ماه اینده تا 2 ماه اینده شاید سرعت بره بالا ولی خیلی خیلی خیلی کم که نمیشه به حساب اورد دولت پولش رو داره و امکاناتش رو هم داره بیاد به هر کاربر خونه یه 1 مگ بده چی میشه؟؟؟
من این متن رو قصد توهین ننوشتم و از الان هم بگمکه به کسی توهین نشه و بد دهنی هم حساب نیاره
حرف شما درسته - من هرگز طرفدار این دولت نیستم اما خب قبول دارم در شرایط کنونی سرعت اینترنت من از قبل بهتر شده و با توجه به اینکه گویا اینبار افزایش سرعت کمی جدی شده چرا که توی اخبار تلویزیون و رادیو! هم مدام تکرار میشه طرح عملی بشه. حالا شاید طی 2 ماه آینده نشه اما به احتمال زیاد این اتفاق خواهد افتاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or