اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
حرف های AMIR MGS کاملا درست بود.
یکی از ذوستان خودم در تبریز با ماهی 30 تومن 2 مگ نامحدود با پینگ خوب داره!
چیزی که اگه توی شهرستان بگیری باید یک میلیون تومن پول بدی!
و اما شما idahadi21 عزیز.بهت پیشنهاد میکنم اول برو ببین کدوم isp ها در منطقه شما خدمات میدن!
بعد بهشون سر بزن و یه تست ازشون بگیر! بهت تست میدن! اونوقت ببین کدوم بهتره بگیر.

حرف های AMIR MGS کاملا درست بود.
یکی از ذوستان خودم در تبریز با ماهی 30 تومن 2 مگ نامحدود با پینگ خوب داره!
چیزی که اگه توی شهرستان بگیری باید یک میلیون تومن پول بدی!
و اما شما idahadi21 عزیز.بهت پیشنهاد میکنم اول برو ببین کدوم isp ها در منطقه شما خدمات میدن!
بعد بهشون سر بزن و یه تست ازشون بگیر! بهت تست میدن! اونوقت ببین کدوم بهتره بگیر.[/
QUOTE]
ممنونم دوست عزیز بله بهترین کار این هست که اگر دوستی داری توی محلتون یا توی اون منطقه که ADSL داره یه ازش بپرس راضی هست پینگش چه جوری هست سرعت دانولدش چه جوریه؟؟در روز چند بار قطع میشه و همینطور میتونی بری شرکت ها بپرسی ولی شرکت ها خوب جواب نمیدند مثلا میگند پورتمون توی منطقه ی شما خیلی خوب جواب میده و .... دیگه ولی وقتی ازشون میگیری میبینی که نه اصلا خوب نیست

شاتل بگیر خودت رو خلاص کن:d
ببینید الکی نگید شاتل بگیر خودت رو خلاص کن ایشون برای انلاین بازی کردن میخواد شاتل برای انلاین بازی کردن به خصوص فوتبال زیاد مناسب نیست ولی در عوض سرعت دانلودش از چند نفر من شنیدم جدیدا خوب شده

بهترین کار هم همونی هست که دوستم MASOUD_MW2 گفت برو ازشون یه تست پینگ بگیر

ببینید الکی نگید شاتل بگیر خودت رو خلاص کن ایشون برای انلاین بازی کردن میخواد شاتل برای انلاین بازی کردن به خصوص فوتبال زیاد مناسب نیست ولی در عوض سرعت دانلودش از چند نفر من شنیدم جدیدا خوب شده

بهترین کار هم همونی هست که دوستم MASOUD_MW2 گفت برو ازشون یه تست پینگ بگیر

مجبورید اطلاعات غلط به مردم میدید؟
شاتل برای بازی آنلاین به خصوص فوتبال کاملا مناسبه. یعنی بهترین isp برای بازی آنلاین شاتل هست.
اما برای این که مطمئن بشی یه تست هم بگیر. ضرر نمیکنی.;)

ببینید دوستان...این قضیه ی پینگ تو ایران همون قضیه ی تخم مرغ شانسیه...یعنی user به user فرق داره..با وجود اینکه حتی اون 2 تا user از یه شرکت سرویس گرفته باشن..ولی در کل شرکتای داتک/صبانت/شاتل و بعد از اینا پارس آنلاین در کل پینگاشون مناسبه...راهی هم جز تست کردن ندارید برا فهمیدن پینگ..یه ماه تستی از یکی اشتراک بگیرید...بعد اگه دیدید خوب نیس واسه ماه بعد ispـتون رو عوض کنید.

مجبورید اطلاعات غلط به مردم میدید؟
شاتل برای بازی آنلاین به خصوص فوتبال کاملا مناسبه. یعنی بهترین isp برای بازی آنلاین شاتل هست.
اما برای این که مطمئن بشی یه تست هم بگیر. ضرر نمیکنی.;)
عزیزم از نوشتنت معلوم هست که خیلی عصبانی هستی اینکه شما پست بالا رو بخون گفتم شاتل برای بعضی مناطق خوب عمل کرده من خودم 7 تا از دوستام شاتل دارند و MW2 انلاین میزنند و از اون 7 تا 5 تاشون دارند هر روز و هر شب پشت سر شاتل فوش میدند و هی میخواند پورتشون رو عوض کنند ولی پورت شرکت های دیگه پر هست شاتل برای شما خوب عمل کرده پس برو دعا کن ولی توی مناطق دیگه اشک بعضی ها رو دراورده سرعت دانلودش قبول دارم عالیه ولی پینگش بد هست به هر حال بازم پست های قبلی من رو بخون.شما چجوری گفتی بهترین ISP برای انلاین شاتل هست؟؟؟

دوستانی که پارس انلاین دارن ماهی پول میدن یا 3 ماهه؟؟؟؟
اخه تو صبا از ما 3 ماه 3 ماه پول می گیرن.ماه ی نیست!
و در یک کلام صبا بهتره یا پارس انلاین؟؟؟
ارزش داره از صبا به پارس انلاین عوض کنم؟؟؟؟

متوجه شدم که بعضی از دوستان هنوز راجبه پبنگ اطلاعات کافی ندارند!
ببینید دوستان.من و مثلا 4 تا از دوستان توی تهران میشینیم mw2 آنلاین بازی میکنیم!
پینگ ئهر سه تامون زیر 100 هست! خوب طبیعیه! فاصلمون 2 قدمه!
یکی دیگه مثلا از بوشهر میاد جوین میشه با پینگ 150 و دنیارو به فحش میگیره! آخه عزیز من به فاصله هم توجه کنید! شما هم اگه با دوست بوشهریتون بشینید بازی کنید پینگتون زیر 100 میشه.
خلاصه خدمتتون عرض کنم وضع اینترنت ایران افتضاح ترین در جهان هست!
دیگه حساب خودتونو بکنید! و قر نزنید!
دعا کنید بدتر از این هم نشه و اصلا به امید بهتر شدن نباشید.اصلا!!!

عزیزم از نوشتنت معلوم هست که خیلی عصبانی هستی اینکه شما پست بالا رو بخون گفتم شاتل برای بعضی مناطق خوب عمل کرده من خودم 7 تا از دوستام شاتل دارند و MW2 انلاین میزنند و از اون 7 تا 5 تاشون دارند هر روز و هر شب پشت سر شاتل فوش میدند و هی میخواند پورتشون رو عوض کنند ولی پورت شرکت های دیگه پر هست شاتل برای شما خوب عمل کرده پس برو دعا کن ولی توی مناطق دیگه اشک بعضی ها رو دراورده سرعت دانلودش قبول دارم عالیه ولی پینگش بد هست به هر حال بازم پست های قبلی من رو بخون.شما چجوری گفتی بهترین ISP برای انلاین شاتل هست؟؟؟
سرعت شاتل رو قبول ندارم عالیه. چون 128 اش روی 30 دانلود میکنه در حالی که پارس آنلاین 128 اش روی 60 دانلود میکنه.
اما من و چند تا از دوستام که منطقه مخابراطیمون هم فرق داره همگی از پینگش راضی هستیم.
وقتی شما به یه سرور ایران تو بازی cod4 وصل میشید اگه با شاتل برید میبینید بهترین پینگو دارید. حالا هر کجای تهران که باشید.
تست خودمو بین شاتل و پارس آنلاین میگم شاید کمک کنه.
تو بازی cod4 با سرور های مختلف:
سرور ایران: شاتل: 50 پارس آنلاین: 5 ثانیه روی 150 بعدش روی 350 به بالا
سرور انگلستان: شاتل: 182 پارس آنلاین: 468 به بالا.
سرور فرانسه: شاتل : 150 پارس آنلاین : 411 به بالا.

تو ps3 بازی fifa 10 آنلاین هم که با با شاتل با کسی که تو ایران هست به راحتی میتونید بازی کنید در حالی که با پارس آنلاین وقتی میرید بعد از چند دقیقه بازی میاد بیرون به خاطر پینگ و دیسکانکت میشه مودم.
اینا همه تجربه شخصی بود
حالا هر کی با صبا هست بیاد بگه اونم یه تست بگیره. تا بهترین شرکتا مشخص بشه.

سرعت شاتل رو قبول ندارم عالیه. چون 128 اش روی 30 دانلود میکنه در حالی که پارس آنلاین 128 اش روی 60 دانلود میکنه.
اما من و چند تا از دوستام که منطقه مخابراطیمون هم فرق داره همگی از پینگش راضی هستیم.
وقتی شما به یه سرور ایران تو بازی cod4 وصل میشید اگه با شاتل برید میبینید بهترین پینگو دارید. حالا هر کجای تهران که باشید.
تست خودمو بین شاتل و پارس آنلاین میگم شاید کمک کنه.
تو بازی cod4 با سرور های مختلف:
سرور ایران: شاتل: 50 پارس آنلاین: 5 ثانیه روی 150 بعدش روی 350 به بالا
سرور انگلستان: شاتل: 182 پارس آنلاین: 468 به بالا.
سرور فرانسه: شاتل : 150 پارس آنلاین : 411 به بالا.

تو ps3 بازی fifa 10 آنلاین هم که با با شاتل با کسی که تو ایران هست به راحتی میتونید بازی کنید در حالی که با پارس آنلاین وقتی میرید بعد از چند دقیقه بازی میاد بیرون به خاطر پینگ و دیسکانکت میشه مودم.
اینا همه تجربه شخصی بود
حالا هر کی با صبا هست بیاد بگه اونم یه تست بگیره. تا بهترین شرکتا مشخص بشه.

اون پینگی که شما از شاتل تست کردی منو راضی میکنه... فقط خواستم بدونم فکر میکنید اگه من از تبریز شاتل بگیرم وضعیت چطوریه؟؟ فرقی نمیکنه؟؟
------------------------------
راستش من الان پارس انلاین 256 محدود دارم سرعت دانلودش خیلی خوبه... تا 180-190 kb بالا میره سرعت دانلود... سرعت دانلود شاتل در چه حدیه؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or