اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
واقعا شماها ناراضی هستین؟ عجب!
من اینجا 40 تومن میدم سرعت دانلودم 10 کیلوبایته!
اونوقت دارین بالای 100 کیلو دانلود میکنین با 30 تومن؟
من اگه سرعت شمارو بگیرم باید 1.000.000 تومن پیاده شم!
خیلی جالبه! قر میزنن!

• Like
Reactions: Sorrows

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
من 25 روز پیش رفتم قراردادی با پارس آنلاین بستم که سرویس Gp-9x رو سفارش دادم : Burst 1 مگ و 10 گیگ ترافیک

اولش که به من گفت پرت خالی نداریم 7 روز طول میکشه ! بعد هفت روز 5 روز دیگه گفت منتظر بمون بعدش گفت پارس آنلاین قول اضافه کردن پورت خالی رو داده و اینا .... تا اینکه 25 روز معطل شدم

شماره پشتیبانی رو گرفتم اونا هم ارجاع دادن به دفتر مرکزی شهرمون که من خبر نداشتم !!

اون گفت مرکز شما پورت خالی داره ولی چون دستگا هاش قدیمیه شما شبها عذاب میکشید !
منم گفتم دیگه فسخش میکنم .

تازه گفت این سرویس شما هم 128 هست و ما در کل بالاتر نمیدیم ....

در کل هم باز رفتم صبا نت 1 مگ خودمو پس گرفتم ... فقط 5 تومن پول رانژ رو پیاده شدم ....

واقعا مشتری مداریشون اینه !؟!

پارس آنلاین کلا همینجوریه. برای منم گفت تا 2 هفته دیگه وصله 1 ماه کشید.
کلا خیلی آشغاله

Zalamen

کاربر سایت
Mar 15, 2009
472
نام
محسن
خب شاتل یه طرح جالی رو برای سرویس های اقتصادیش اجرا میکنه که مصداق یکی بخر 2 تا ببر هست.:biggrin1:
واسه ی این طرح که تا 31 خرداد اجرا میشه 5 هزار تومان میدین که 1 گیگابایت پهنای باند میخرین که جدیدا شده 5 تومن(دقیقا 5150)و شاتل هم بهتون 2 گیگ اضافی میده.
جالب نیست؟:biggrin1:

ehsab222

کاربر سایت
Dec 26, 2009
133
سلام دوستان من موندم که کدوم رو انتخاب کنم یکی میگه پارس انلاین بده صبا بگیر یکی دیگه میگه پارس انلاین خوبه صبا بد. موندم سر دو راهی که کدوم رو انتخاب کنم شما لطفا راهنماییم کنید. قبلا شاتل داشتم هر نیم ساعت قطع میشود و سرعت دانلودش هم پایین بود.:(

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
من میخوام یه سرویس راه اندازی کنم 128(از اینایی باشه که دوستان دارن و سرعت دانلودشون بالای 100هست-هرچه بالاتر بهتر-)
فقطم برای چرخ زدن تو صفحات اینترنت(روزانه چند ساعت)و دیدن دوموهای ignمیخوامش.(دوموهاروهم دانلود نمیکنم فقط به صورت آنلاین نگاه میکنم!!!)چقدر ترافیک حجمی بستمه؟
اگه بخوام onlineبازی کنم چی؟(با xbox360)

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان من به پارس انلاین زنگ زدم و گفتم سرویس برای 256 چطوری می تونم بگیرم و از حرفا گفتن فقط 512 می دیم!!
پس این نرخ ها و سرویس هایی که 256 هم شاملشون میشه برای چی تو سایتشون زدن؟؟؟؟
یکی لطفا راهنماییم کنه.من صبا دارم و اصلا راضی نیستم چون پهنای باند خیلی کمی میده(3 ماه 9GB)

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان من به پارس انلاین زنگ زدم و گفتم سرویس برای 256 چطوری می تونم بگیرم و از حرفا گفتن فقط 512 می دیم!!
پس این نرخ ها و سرویس هایی که 256 هم شاملشون میشه برای چی تو سایتشون زدن؟؟؟؟
یکی لطفا راهنماییم کنه.من صبا دارم و اصلا راضی نیستم چون پهنای باند خیلی کمی میده(3 ماه 9GB)
خوب پارس هم هر ماه 3 gig میده دیگه.
توی صبا ببین یه نرخ های دیگه ای هم هست که اگه پول بیشتری بدی ترافیک بیشتری میگیری.
مثلا پارس هر ماه با 8 gig ترافیک 25 تومن پول میگیره اما با 3gig ترافیک 16 تومن پول میگیره(128kb).

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
هرچی پینگ بالاتر بهتر ....

صبا خوبه به نظرم

البته بستگی به منتطقه شما داره که کدوم ISP بهتر اونجا جواب میده ;)

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
من میخوام یه سرویس راه اندازی کنم 128(از اینایی باشه که دوستان دارن و سرعت دانلودشون بالای 100هست-هرچه بالاتر بهتر-)
فقطم برای چرخ زدن تو صفحات اینترنت(روزانه چند ساعت)و دیدن دوموهای ignمیخوامش.(دوموهاروهم دانلود نمیکنم فقط به صورت آنلاین نگاه میکنم!!!)چقدر ترافیک حجمی بستمه؟
اگه بخوام onlineبازی کنم چی؟(با xbox360)

آقا جواب بدید دیگه.

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
برای چرخ زدن و ...... فکر می کنم 3 گیگ کافی باشه اما برای بازی آنلاین باید خیلی بیشتر باشه . و پینگ هم پایین .
آقا ممنون پس برای چرخ زدن و دیدن دموهای آنلاین 3gigبرای 1ماهم بسه!!!!(استفاده ام 3-4ساعت در روزه ها!!!)
حالا یه سوال دیگه
برای اینکه دموهارو راخت و بدون گیر کردن ببینم چه سرعتی لازمه؟و لطفا یه شرکت خوب هم معرفی کنید(ترجیحا دانلود شبانه اش رایگان باشه)
اعتبار نوش جونتون.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
برای تماشای روان بستگی به نوع کلیپ پخش شده و کیفیتش داره! از نوع فلش که در یوتوب میبینید سرعت حداقل 25 کیلو دانلود میتونه تصویری روان رو به شما بده.
برای کیفیت های بالاتر مثل hd باید سرعتی حداقل 60 یا 70 کیلو داشته باشد.

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
آقا ممنون پس برای چرخ زدن و دیدن دموهای آنلاین 3gigبرای 1ماهم بسه!!!!(استفاده ام 3-4ساعت در روزه ها!!!)
حالا یه سوال دیگه
برای اینکه دموهارو راخت و بدون گیر کردن ببینم چه سرعتی لازمه؟و لطفا یه شرکت خوب هم معرفی کنید(ترجیحا دانلود شبانه اش رایگان باشه)
اعتبار نوش جونتون.

من برام 2 گیگ کافیه ولی فیلم نمی بینم و دانلود می کنم . فکر می کنم کافی باشه شرکت داتک تله کام 128 داره در همه جور اگر دیدی 3 گیگ کافی نیود می تونی گیگ اضافه درخواست کنی .

ممنون از اعتبار :|

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
برای تماشای روان بستگی به نوع کلیپ پخش شده و کیفیتش داره! از نوع فلش که در یوتوب میبینید سرعت حداقل 25 کیلو دانلود میتونه تصویری روان رو به شما بده.
برای کیفیت های بالاتر مثل hd باید سرعتی حداقل 60 یا 70 کیلو داشته باشد.

خوب 128که بعضی از دوستان میگن دانلودش تا 100به بالا هم میره کافیه؟داتک سرعتش چطوره؟خوب دیدن دمو چقدر از ترافیک حجمیم میگیره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر