اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام.
دوستان،راهنمایی می خواستم از شما بابت راه اندازی سرویس در کرج.
اول اینکه بیشتر واسه بازی کردن می خوام با PS3 .(زیاد بازی میکنم). نوع سرویس و مقدار پهنای باند چقدر باید باشه؟
دوم ، به نظر شما چه مودمی بگیرم بهتره؟ (wireless باشه)
سوم اینکه از کدوم شرکت بگیرم که بهتر باشه؟ (با توجه به اینکه در کرج - گوهردشت هستم.)
با تشکر از پاسخ شما.

هرچی پینگ بالاتر بهتر ....

صبا خوبه به نظرم

البته بستگی به منتطقه شما داره که کدوم ISP بهتر اونجا جواب میده ;)
آقا چرا اطلاعات غلط میدی به مردم؟:d

هر چی پینگ پایین تر بهتر.

یکی صبا خوبه یکی هم شاتل برای بازی آنلاین.

سلام.
اول اینکه بیشتر واسه بازی کردن می خوام با PS3 .(زیاد بازی میکنم). نوع سرویس و مقدار پهنای باند چقدر باید باشه؟
سوم اینکه از کدوم شرکت بگیرم که بهتر باشه؟ (با توجه به اینکه در کرج - گوهردشت هستم.)
با تشکر از پاسخ شما.

پهنای باندی که میخوای بگیری باید بالای 10 gig باشه. چون بازی آنلاین خیلی سریع ترافیک رو میخوره.
اگه برای بازی آنلاین میخوای یا برو از شاتل بگیر یا از صبانت. پینگ این دو شرکت برای بازی آنلاین خیلی خوبه. البته صبا رو نمیدونم تو کرج سرویس میده یا نه.

آقا ممنون پس برای چرخ زدن و دیدن دموهای آنلاین 3gigبرای 1ماهم بسه!!!!(استفاده ام 3-4ساعت در روزه ها!!!)
حالا یه سوال دیگه
برای اینکه دموهارو راخت و بدون گیر کردن ببینم چه سرعتی لازمه؟و لطفا یه شرکت خوب هم معرفی کنید(ترجیحا دانلود شبانه اش رایگان باشه)
اعتبار نوش جونتون.

128 داتک برای آنلاین نگاه کردن دموها کافی نیست............;)

• Like
Reactions: محمد رضا mr
دوست عزیز اونی که شما میگید 128 و سرعت دانلود بالای 100 کیلو اون 128 نیست! بلکه 1 مگ تشریف داره و اینکارو به 2 دلیل انجام میدن! :
1. دور زدن قانون
2. جلب مشتری
اسما به شما 128 میدن وگرنه براتون پورت 1 مگ رو وصل میکنن!
پینگ هم هرچی کمنر باشه بهتره! نه فقط برای بازی! بلکه برای لود شدن صفحات هم!
پینگ عالی برای داخل کشور زیر 100 برای اروپا زیر 250 و برای آمریکا زیر 300 هست.
غیر از این یگ گیمر رو نمیتونه راضی کنه.

• Like
Reactions: محمد رضا mr
سلام.
با تشکر از پاسخ شما.

پهنای باندی که میخوای بگیری باید بالای 10 gig باشه. چون بازی آنلاین خیلی سریع ترافیک رو میخوره.
اگه برای بازی آنلاین میخوای یا برو از شاتل بگیر یا از صبانت. پینگ این دو شرکت برای بازی آنلاین خیلی خوبه. البته صبا رو نمیدونم تو کرج سرویس میده یا نه.

سرعت 128 Kb/s جواب میده دیگه؟

امروز رفتم سرویس adsl بگیرم قیمت هارو دیدم .....
128 با 1gig: قیمت16تومن
هر gig1:6000...gig3:17000
تازه به دونه محدودیت 128 میدن 45000
اخه این چه قیمتی>>>

آقا چرا اطلاعات غلط میدی به مردم؟:d

هر چی پینگ پایین تر بهتر.

یکی صبا خوبه یکی هم شاتل برای بازی آنلاین.

اشتباه لپی بود ! :))

امروز رفتم سرویس adsl بگیرم قیمت هارو دیدم .....
128 با 1gig: قیمت16تومن
هر gig1:6000...gig3:17000
تازه به دونه محدودیت 128 میدن 45000
اخه این چه قیمتی>>>

مال کجاست ؟!

من که هیچی نفهمیدم والا

باو میگم پیر شدیم رفت!
برای بازی آنلاین به این کاری نداشته باشین کدوم شاتله کدوم صبا کدوم لایزر کدوم دزدیه!
همه که مثل هم نیستن عزیز!
برای بازی آنلاین مهمترین چیز پینگه! بعد سرعت دانلود حتی 16 کیلو هم باشه مشکلی نخواهی داشت!
من بهت قول میدم!

باو میگم پیر شدیم رفت!
برای بازی آنلاین به این کاری نداشته باشین کدوم شاتله کدوم صبا کدوم لایزر کدوم دزدیه!
همه که مثل هم نیستن عزیز!
برای بازی آنلاین مهمترین چیز پینگه! بعد سرعت دانلود حتی 16 کیلو هم باشه مشکلی نخواهی داشت!
من بهت قول میدم!

داداش میدونم مهم پینگه ... میگم که کدوم ISP پینگش خوبه؟؟ پارس انلاین که رسما ما رو به فنا داد...(البته سرعت دانلودش خوبه ها ولی واسه انلاین از افتضاح یه کمی هم اون ورتر)

ببخشید شاید این حرف من مسخره بیاد ولی بستگی به منطقه و شبکه ای که شما پورتتون بهش وصل هست هم داره مثلا من توی قزوین صبانت 128 دارم که سرعت دانلودش 60 هست رفیقم توی تبریز صبانت 128 داره که سرعت دانلودش 220 هست و یکی از دوستام هم تهران هست صبانت128 داره و سرعت دانلودش به زور به 20 میرسه خوب میبینید تفاوت ها رو و برعکس شما انقدر میگید شاتل بده شاتل بده ممکن هست برای یکی خوب جواب بده شاید توی منطقه ی شما بد جواب داده باشه اما توی منطقه ی دیگه یا مثلا شهر دیگه خوب جواب بده و پینگ و سرعت دانلود خوبی رو ارائه کرده باشه من خودم به شخصه از صبانت هنوز راضی هستم ولی جدیدا که نزدیگ 3 هفته هست دارند شبکشون رو توی قزوین درست میکنند هی پینگ خراب میشه و برای 2 ساعت هم پشت هم قطع شده
به هر حال تمامی حرف های بالایی که من زدم مثل سرعت دانلود صبانت راست بود خودشون عکس هم گرفتند و نشون دادند

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or