اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
آقایون لطفا نظر بدید.... ، بهتر نبود؟ :دی بگیرم همین پارسو؟
دوست عزیز به نظرم پارس آنلاین نحوه کارش این جوری شده که باید پول یک سال رو درجا بهش بدی. من که برای 512 بهش زنگ زدم این جوری بهم گفتن و گفتن اگه بخوای می تونیم 6ماهه هم بهت بدیم که باید اسمت بره توی لیست و صبر کنی. من در کل بی خیالش شدم ولی اگه بهت دادن طوری که ماه به ماه بدی بد نیست ازشون بگیری. داتک هم خیلی ازش تعریف می کنند.

دوست عزیز به نظرم پارس آنلاین نحوه کارش این جوری شده که باید پول یک سال رو درجا بهش بدی. من که برای 512 بهش زنگ زدم این جوری بهم گفتن و گفتن اگه بخوای می تونیم 6ماهه هم بهت بدیم که باید اسمت بره توی لیست و صبر کنی. من در کل بی خیالش شدم ولی اگه بهت دادن طوری که ماه به ماه بدی بد نیست ازشون بگیری. داتک هم خیلی ازش تعریف می کنند.
اقا امکان نداره 512 به خونه ها بدن من خودم رو کشتم اول 128 بود الان به زور 256 میگیرم
پ.ن اگه جایی رو میشناسید که سرعت 512 میده به منم بگید خواهشا!

اقا امکان نداره 512 به خونه ها بدن من خودم رو کشتم اول 128 بود الان به زور 256 میگیرم
پ.ن اگه جایی رو میشناسید که سرعت 512 میده به منم بگید خواهشا!
چرا دوست عزیز میدن. اگه بگی تو یک شرکتی یا یک سازمان دولتی مشغول به کار هستی و تو خونه یک سری کارها رو باید Online انجام بدی کافی یک نامه ببری براشون و حله. مشکل من با پارس آنلاین این بود که میگفت کل پول یک سال رو یک جا باید بدی که به نظرم خیلی بد هست چون من اصلا یک ساله نمی خوام و 6ماه میخوام.

دوستان سلام.
یه مشکل خیلی جدی داشتم خواهش می کنم کمکم کنید.
من حدود 3 هفته پیش از شرکت داده پرداز فن آوا سرویس ADSL خریداری کردم و پورت آزاد هم داشت و مودم هم آورد وصل کرد.
ولی بعد فهمیدم مخابرات منطقه ما (مرکز مخابرات توحید) مدارک قبول نمی کنه.
تماس گرفتم حضوری هم مراجعه کردم فرقی نکرد.
3 هفته علاف شدم یه روز میگه دیتا مشکل داره یه روز میگه شرکتا مشکل دارن ...
به نظر شما چه کاری میشه کرد؟
خواستم وایمکس داتک بگیرم دیدم قیمتش بالاتر از ADSL هست و سرعتش پایین تر.
واقعا گیج شدم!
از طرفی خیلی هم عجله دارم.
خواهش می کنم راهنماییم کنید

سلام
دوستان من adsl میخوام بگیرم بین شاتل و پارس انلاین کدوم انتخاب کنم برای دانلود میخوام
کدومشون بهتر تو کرج سرویس یدن؟؟؟؟؟

دوستان نیستید جوابمو بدید؟؟؟
یه سوال دیگه من سرعت 128 می خوام سرعت حداقا دانلودش چنده؟؟؟

سلام.

دوستان من در حال حاضر سرویس 512 اقتصادی شرکت شاتل رو دارم. ولی واقعا بده. اینقدر مضخرفه که نمیشه

توصصیف کرد. حالا میخوام از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم. به نظر شما از کدوم شرکت بگیرم؟

در ضمن من میخوام بازم 512 بگیرم و میخوام پینگ پایین باشه. چون میخوام تو x360 live ازش استفاده کنم.

ممنون میشم کمک کنید.

در ضمن تو پست های قبلی هم خوندم که به غیر از شاتل صبا و داتک تو کرج هست. بین این دو تا کدومشون پینگ پاییتر

و سرعت دانلود بیشتری دارن؟

آخرین ویرایش:
سلام.

دوستان من در حال حاضر سرویس 512 اقتصادی شرکت شاتل رو دارم. ولی واقعا بده. اینقدر مضخرفه که نمیشه

توصصیف کرد. حالا میخوام از یه شرکت دیگه سرویس بگیرم. به نظر شما از کدوم شرکت بگیرم؟

در ضمن من میخوام بازم 512 بگیرم و میخوام پینگ پایین باشه. چون میخوام تو x360 live ازش استفاده کنم.

ممنون میشم کمک کنید.

در ضمن تو پست های قبلی هم خوندم که به غیر از شاتل صبا و داتک تو کرج هست. بین این دو تا کدومشون پینگ پاییتر

و سرعت دانلود بیشتری دارن؟
دوستان ما را هم دریابید.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or