استدیو سازنده Drive Club بسته شد (خبر بروز شد)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سونی ، تعطیل شدن استدیو سازنده Drive Club و Motorstorm ، یعنی Evolution Studios رو به طور رسمی تایید کرد .

yacxuk022sivcnh1rfzh.jpg

طبق گزارش ها ، در سال گذشته 55 نفر از اعضای این استدیو اخراج شده اند و الان هم سونی تصمیم خود را گرفته و استدیو را به طور کامل میبندد .

سایت GameIndustry.biz گزارش داده است که سونی تصمیم بر تعطیل کردن این استدیو گرفته است .

طی یک بیانیه سونی اعلام کرده است که : " سعی ما بر این است که افراد این استدیو را بر سر پروژه های دیگری در بخش های دیگری قرار بدهیم . اگر از عهده این کار برنیاییم ، تا جایی که درتوانمان است سعی خودمان را میکنیم تاخارج از کمپانی برای این افراد شغل پیدا کنیم . "

اپدیت خبری

12zvy2aadg5reejpyyzf.jpg

ترجمه متن بالا :

"این پایان یک دوران خارق العاده برای Evolution Studios هست .
عنوان DRIVECLUB تحت نظارت تیم فوق العاده پلیستیشن به کارش ادامه خواهد داد و ما امیدوار هستیم که در دستان امن آنها و پشتیبانی شما پلیر ها ، این عنوان به پیشرفت خود ادامه بدهد .
تمام سخت کوشی های ما در استدیوی ES فقط بخاطر طرفدارانمان بوده است . هواداری بی پایان ، پشتیبانی ، صداقت و انرژی شما همواره بزرگترین محرک ما بوده است . شما طرفداران به ما کمک کردید تا به یکی از بزرگترین استدیو های سازنده بازی های ریسینگ در دنیا تبدیل بشویم و هرچقدر در رابطه با این موضوع از شما تشکر کنیم کافی نیست . شما طرفداران منبع العام ما خواهید بود حتی در زمانی که ما درحال یک استراحت کوتاه هستیم تا برنامه آینده خود را مشخص کنیم .

یک بار دیگر از شما طرفداران تشکر میکنیم ، بخاطر همه چیز . بهترین ها در راه هستند . "

منبع

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
الان سایت سونی بودم و بد جوری خاکی شده!!!:mask::mask::mask:

دوستان لطفا خاک ها رو روی سر یکی دیگه خالی کنید و به اندازه کافی خاک روی سر سونی ریختین!:tonguewink::tonguewink::tonguewink:

چندین ماه قبل خبر امد که 2 میلیون رو رد کرده. چطور شماها میگید کم فروخته؟ اونم برای این IP نوپا و تازه و با اون ایرادات لانچ؟

زحمت کشیده با این همه تخفیف و قیمت پایین اینقدر فروخته!:neutral:
الان که میشه بازی با سیزن پس بگیری 20 دلار و همینجوری پیش بره چند وقت دیگه سونی مجانی میکنه بازیو:sunglasses:
بازی که 1 ماه بعد ریلیز بشه توی ایران آکبند رجین 2 رو 90 هزار تومن خرید رو حساب کن ببین سونی با چه قیمتی فروخته که توی ایران با این قیمت فروختن!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان سایت سونی بودم و بد جوری خاکی شده!!!:mask::mask::mask:

دوستان لطفا خاک ها رو روی سر یکی دیگه خالی کنید و به اندازه کافی خاک روی سر سونی ریختین!:tonguewink::tonguewink::tonguewink:

زحمت کشیده با این همه تخفیف و قیمت پایین اینقدر فروخته!:neutral:
الان که میشه بازی با سیزن پس بگیری 20 دلار و همینجوری پیش بره چند وقت دیگه سونی مجانی میکنه بازیو:sunglasses:
بازی که 1 ماه بعد ریلیز بشه توی ایران آکبند رجین 2 رو 90 هزار تومن خرید رو حساب کن ببین سونی با چه قیمتی فروخته که توی ایران با این قیمت فروختن!
دوست عزیز به خدا نفرت شما از این بازی رو با همون پست اولتون درک کردیم. لازم نیست هر بار تکرار کنید :) به شما مجانی دادن هم نگیرش. باشه؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
واقعا این سبک ریسینگ کم‌کم داره محو میشه کلا. :(
با نسل قبل تعداد استودیو های ریسینگ‌ساز مقایسه کنید، متوجه وضعیت بد این سبک می‌شین.
کدمسترز هم در حال حاضر وضعیت خوبی نداره انگار. امیدوارم مشکلی برای اون ها هم پیش نیاد. :(
بسته شدن Evolution هم واقعا عجیب. حالا چه سیاست پشت این حرکت بود، مشخص نیست. از اون طرف سونی میاد اعضا لاین هد دعوت به فعالیت تو استودیو های خودش میکنه، بعد این بدخت‌هارو از کار بیکار.
پ.ن: یک روز چنین اتفاقی برای Turn 10 بیفوته، من کلا از دنیا گیم خدافظی می‌کنم.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
خیلی عجیب و غیر قابل باور بود این جرکت از سونی!!
سالها بعد از این حرکت سونی به عنوان یک تصمیم اشتباه بزرگ یاد میشه!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کلا سبک Racing تو رکود هست، شاید چون نوآوری خاصی توش نمیشه کرد و simulation هم برای خیلی ها مثل من جالب نیست. آخرین بازی Racing که بازی کردم و لذت برم Burnout Paradise بود.

هایپ؟ بازی با امتیازایی که گرفت همون روز اول کلا منهدم شد ورفت پی کارش. چه هایپی.
هایپ مال قبل از ارائه بازی هست نه بعدش. اینم هایپ و مانور زیادی روش بود که خیلی ضعیف عمل کرد.

دلیل تعطیلیش چی بوده؟ لابد عدم فروش مناسب Drive Club

خوب 100%. بالاخره بدون این احساس گرایی ها این یه Business هست و هوف اصلی پول در آوردن هست. وقتی هم شرکتی خرجش در نمیاد تعطیل میشه. البته انتظار نداشته باشید بیان بگن دقیق چرا تعطیل شد.

• Like
Reactions: YAKUZA_2

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
دوست عزیز به خدا نفرت شما از این بازی رو با همون پست اولتون درک کردیم. لازم نیست هر بار تکرار کنید :) به شما مجانی دادن هم نگیرش. باشه؟

فکر میکنم برای شما مرز طرفداری و تنفر خیلی کوچیک باشه و اگه طرفدار بازی نباشید محکوم به متنفر بودن از اون بازی هستید ولی برای من اینطور نیست!:sunglasses:

درسته بازی از نظر بصری زیبا بود ولی به هیچ وجه بازی بی نقصی نبود و من هم به اندازه که لیاقت داشته باشه ازش طرفداری میکنم!:smirk:

هنوز هندلینگ نیمه شبیه سازشو یادم میاد که معلوم نبود داری آرکید بازی میکنی یا شبیه ساز:neutral:

• Like
Reactions: ..Preacher..

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
سونی نمیخواد یه Recruitment Event راه بندازه برای کسایی که خودش اخراج کرده تو SCEE Studios کار پیدا کنه؟
وقت بگیرن Chat کنن و Drink بخورن؟
IYNWIM

اول خبرا رو Read کنید Bad نیست! Line چهارم:

طی یک بیانیه سونی اعلام کرده است که : " سعی ما بر این است که افراد این استدیو را بر سر پروژه های دیگری در بخش های دیگری قرار بدهیم . اگر از عهده این کار برنیاییم ، تا جایی که درتوانمان است سعی خودمان را میکنیم تاخارج از کمپانی برای این افراد شغل پیدا کنیم . "

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
سونی نمیخواد یه Recruitment Event راه بندازه برای کسایی که خودش اخراج کرده تو SCEE Studios کار پیدا کنه؟
وقت بگیرن Chat کنن و Drink بخورن؟
IYNWIM
Where possible we will try to reallocate people onto other projects. If appropriate opportunities are not possible within the company, we will assist staff in any way we can, including speaking with local employers and with other development companies
.

54631641.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
@Akiba
کجایی که MotorStormـت رو کشتن! :(
آخه چرا خدایی :(( :(( :((
این همه در انتظار یه MSـه جدید برای PS4 بودیم...آخرشم هیچ...لعنت بهشون:(
جالبه تا آخرین لحظه ی کاریشون هم DLC جدید برای DC منتشر کردن :|
Driveclub
  • Aprilia RSV4 RF ABS (Free)
  • Finish Line Expansion Pack ($3.49)
  • MV Agusta Expansion Pack ($3.49)
خدایی حق اینا بسته شدن بود؟ :(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هنوز هندلینگ نیمه شبیه سازشو یادم میاد که معلوم نبود داری آرکید بازی میکنی یا شبیه ساز:neutral:
عروس بلد نیست برقصه میگه زمین کجه :)

واقعا من ناراحت هستم که شما چرا از این بازی طرفداری نمیکنید. واقعا یکی از اشخاص مهم صنعت گیم رو از دست داد این بازی :(

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
متاسفانه سبك racing خيلي بد توي سراشيبي هست اميدوارم زودتر از اين سراشيبي دربياد خيلي ميترسم واسه نسل بعد كه احتمالا بازيهاي اين سبك خيلي معدود خواهند بود

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر