استدیو سازنده Drive Club بسته شد (خبر بروز شد)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سونی ، تعطیل شدن استدیو سازنده Drive Club و Motorstorm ، یعنی Evolution Studios رو به طور رسمی تایید کرد .

yacxuk022sivcnh1rfzh.jpg

طبق گزارش ها ، در سال گذشته 55 نفر از اعضای این استدیو اخراج شده اند و الان هم سونی تصمیم خود را گرفته و استدیو را به طور کامل میبندد .

سایت GameIndustry.biz گزارش داده است که سونی تصمیم بر تعطیل کردن این استدیو گرفته است .

طی یک بیانیه سونی اعلام کرده است که : " سعی ما بر این است که افراد این استدیو را بر سر پروژه های دیگری در بخش های دیگری قرار بدهیم . اگر از عهده این کار برنیاییم ، تا جایی که درتوانمان است سعی خودمان را میکنیم تاخارج از کمپانی برای این افراد شغل پیدا کنیم . "

اپدیت خبری

12zvy2aadg5reejpyyzf.jpg

ترجمه متن بالا :

"این پایان یک دوران خارق العاده برای Evolution Studios هست .
عنوان DRIVECLUB تحت نظارت تیم فوق العاده پلیستیشن به کارش ادامه خواهد داد و ما امیدوار هستیم که در دستان امن آنها و پشتیبانی شما پلیر ها ، این عنوان به پیشرفت خود ادامه بدهد .
تمام سخت کوشی های ما در استدیوی ES فقط بخاطر طرفدارانمان بوده است . هواداری بی پایان ، پشتیبانی ، صداقت و انرژی شما همواره بزرگترین محرک ما بوده است . شما طرفداران به ما کمک کردید تا به یکی از بزرگترین استدیو های سازنده بازی های ریسینگ در دنیا تبدیل بشویم و هرچقدر در رابطه با این موضوع از شما تشکر کنیم کافی نیست . شما طرفداران منبع العام ما خواهید بود حتی در زمانی که ما درحال یک استراحت کوتاه هستیم تا برنامه آینده خود را مشخص کنیم .

یک بار دیگر از شما طرفداران تشکر میکنیم ، بخاطر همه چیز . بهترین ها در راه هستند . "

منبع

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
این دوستان به ظاهر منتقد حرفه ای فکر کنم بیشتر به خاطر مصرف حجم اینترنت برای آپدیت های بازی ناراحت هستن تا خود بازی

سطح جک گفتن تو این تاپیک به مرحله جدیدی رسیده دمشون گرم واقعا
الان رفتم تاریخ اولین تروفی بازی رو دیدم الان یک سال و چهار ماه هست که من دارم این بازی رو انجام میدم واقعا چه دیوانه ای هستم که این بازی خسته کننده رو که هیچی برا دفاع نداره و خیلی خسته کننده هست(برا تاکید بیشتر:grinning::grinning:) این همه تحمل کردم

البته نگاه کردن پروفایل این دوستان تو بازی هم خالی از لطف نیست
خواهشا کمتر ...:laughing:

نه دوست عزیز نهایتش میزنم تو ساعات رایگان دانلود میکنم و جالبه که دوستان جوری DC رو بزرگ کردن که اصلا هیچ کس نمیتونه نقدی بهش وارد کنه!

بازی ناقص عرضه شده؟ صد در صد ولی تکلیف چیه؟ بده اومدن مشکلاتش رو درست کردن؟ بده تا ثانیه آخر و تا ریز ترین جزئیات بازی رو بهبود دادن. یعنی اگه مثل خیلی از سازنده های دیگه بیان هر 3 ماه یه آپدیت بدن و آخر سر هم بازیشون مشکل داشته باشه میشن استودیو خوب؟ عجب!

بازی مجانی نبوده که بخوان کم کم بازی رو کامل و مشکلاتش برطرف کنن!
طرف 60 دلار پول داده میاد میبینه با یه بازی ناقص طرف هست و حالا باید یه سال درگیر بازی باشه تا کم کم بازی کامل بشه و بخشی از این کامل شدن هم لازمه که پول براش پرداخت کنه!
واسه من جالبه که بخشی از آپدیت های بازی برای بهبود پرفورمنس ماشین های جدید بود و یعنی حتی قبل از عرضه DLC خیلی دقت هم نمیشه!:neutral:
یعنی یه آپدیت میدن ماشین اضافه میکنن و یه آپدیت هم میدن مشکلات آپدیت قبلی رو حل کنن!:tongueclosed:
این میشه شاهکار این استدیو:tearsofjoy::tearsofjoy::tearsofjoy:

من میگم بازی اصن قرار بود برا پلاس free باشه اومده میگه 10 دلار تخفیف داشت :)) استدلال هات هم که در حده پچر هست اخه مگه غیر از DC ریسینگ دیگ چه آرکید مثل nfs چه شبیه ساز مثل پروجکت کارز رو ps4 نیومد ؟! فروش FH2 که هم بازی خوبی بود هم متا هم داشت چقدر شد ؟ 2 میلیون 2 میلیون راه نندازیم چون تو خیلی کولی مثلا ! حداقل منی که تو این بازی رنک تک رقمی 1 و 2 دارم و ساعت ها ازش لذت بردم بهتر میتونم راجبش صحبت کنم تا شمای احتمالا آماتوری که شاید منوی بازی هم ندیدی و بجاش متاشو دیدی

عزیزم Project CARS حدود 8 ماه بعد از ریلیز DC اومد و NFS هم یه بازی آرکید بین نسلی بود و توی لانچ اومد
حالا من نمیدونم فروش اصلی یه بازی از نظر شما چقدر طول میکشه!
فروش FH2 هم نمیدونم چه جوری ربط دادی به اینجا ولی فکر نمیکنم آمار فروش رسمی ازش باشه و کلا هم ربطی به اینجا نداره!
بازی رو هم مثل اینکه فقط شما منوهاش رو دیدی و بازی که یه مدت نسخه پلاس داشت و الان هم که با 20 دلار میشه با سیزن پسش خرید اینقدر دست نیافتنی که فقط شما دیدی!

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بعد از خوندن خبر اولین چیزی که اومد تو ذهنم این بود که مگه چندتا استدیو ریسینگ سازی حرفه ای و با تجربه داریم که یکیش هم بسته بشه:(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
یاد MotorStorm 1 بخیر... اولین بازی ای بود که روی PS3 تجربه کردم.
امیدوارم به قول یکی از دوستان سونی تو GT بعدی سنگ تموم بذاره.
بازم درد یکی مثل من که GTباز نیست دوا نمیشه:(
هعی...هعی...کاش MNR یا حداقل یه ریسینگ اون مدلیه دیگه میدادن ( PS All-Star Racing :-" ) حداقل بدونم این نسل بی ریسینگ سر نمیکنم :(

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چرا ناراحتین مهم کارمندا بودن که الان دارن جای دیگه کار میکنن! و احتمالا ادامه درایو کلاب هم میاد

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
بازم درد یکی مثل من که GTباز نیست دوا نمیشه:(

دقیقا ... :cry:
منم خیلی با FM6 و GT و pCars و کلا Simulator ها حال نمیکنم ... :expressionless:
از اونور بنظرم NFS هم فوق العاده هندلینگ چرت و مضخرفی داشت (کلا هم چرت و مضخرف بود البته):confuse:

واسه من DriveClub و FH2 مثل رویا بودن که الان تنها امیدم "New Forza" هست که اونم احتمال اینکه FH3 نباشه زیاده :expressionless::pensive::expressionless:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر