استدیو سازنده Drive Club بسته شد (خبر بروز شد)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سونی ، تعطیل شدن استدیو سازنده Drive Club و Motorstorm ، یعنی Evolution Studios رو به طور رسمی تایید کرد .

yacxuk022sivcnh1rfzh.jpg

طبق گزارش ها ، در سال گذشته 55 نفر از اعضای این استدیو اخراج شده اند و الان هم سونی تصمیم خود را گرفته و استدیو را به طور کامل میبندد .

سایت GameIndustry.biz گزارش داده است که سونی تصمیم بر تعطیل کردن این استدیو گرفته است .

طی یک بیانیه سونی اعلام کرده است که : " سعی ما بر این است که افراد این استدیو را بر سر پروژه های دیگری در بخش های دیگری قرار بدهیم . اگر از عهده این کار برنیاییم ، تا جایی که درتوانمان است سعی خودمان را میکنیم تاخارج از کمپانی برای این افراد شغل پیدا کنیم . "

اپدیت خبری

12zvy2aadg5reejpyyzf.jpg

ترجمه متن بالا :

"این پایان یک دوران خارق العاده برای Evolution Studios هست .
عنوان DRIVECLUB تحت نظارت تیم فوق العاده پلیستیشن به کارش ادامه خواهد داد و ما امیدوار هستیم که در دستان امن آنها و پشتیبانی شما پلیر ها ، این عنوان به پیشرفت خود ادامه بدهد .
تمام سخت کوشی های ما در استدیوی ES فقط بخاطر طرفدارانمان بوده است . هواداری بی پایان ، پشتیبانی ، صداقت و انرژی شما همواره بزرگترین محرک ما بوده است . شما طرفداران به ما کمک کردید تا به یکی از بزرگترین استدیو های سازنده بازی های ریسینگ در دنیا تبدیل بشویم و هرچقدر در رابطه با این موضوع از شما تشکر کنیم کافی نیست . شما طرفداران منبع العام ما خواهید بود حتی در زمانی که ما درحال یک استراحت کوتاه هستیم تا برنامه آینده خود را مشخص کنیم .

یک بار دیگر از شما طرفداران تشکر میکنیم ، بخاطر همه چیز . بهترین ها در راه هستند . "

منبع

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تو راه خونه بودم که دوستان این خبر رو بهم دادن. یعنی به قدر به هم ریختم و انواع اقسام فحش ها رو روانه سونی کردم که اون سرش ناپیدا. اصلا ندونستم چطوری خودم رو رسوندم خونه. یه پست طویل تو ذهنم داشتم که روانه سونی بکنم که قبل از این پست کامیار همین عکس بالایی رو برام فرستاد و تا حدودی خشمم فروکش کرد.

همون وقت که خبر رو شنیدم خودم به بچه ها گفتم که تنها دلیل منطقی که ای میتونم برای این کار پیدا کنم اینه که سونی این تیم رو ملحق کنه به تیم دیگه ای مثل پولیفونی که کمبود اعضا هم دارن. و الا هیچ دلیل منطقی دیگه ای نداره این کار. بازی خوب فروش کرد، تا اخرین لحظه ساپورت شده و هنوز هم ادامه داره و ....

حالا توی این عکس که کاملا به وضوح گفته درایوکلاب ادامه خواهد داشت؛ حالا باز باید منتظر اخبار بیشتر باشیم در مورد این قضیه.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
یعنی نمیدونم چی بگم !! DC یکی از بهترین ریسینگ هایی بود که تو عمرم بازی کردم و بهترین گرافیک نسل تا الان از نظره من ، هنوزم که هنوزه دارم بازی میکنمش آخرین بار همین 3 ساعت پیش ، لعنت به این شانس این استدیو فوق العادس نباید از دستشون داد . چقدر دلمو صابون زدم برا DC2 :(
واقعا نا امیدم کردی سونی :(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تویتر پر شده از عکس های بازی های استودیو و درایوکلاب. همه دارن تشکر میکنن ازشون. واقعا خوشحالم که منم یادگاری دارم ازشون و خوشحالم که تا آخرین لحظه تا جایی که توان داشتم ساپورتشون کردم.

اینم تویت کارگردان بازی.

62001555099851523362.jpg

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود و مرسی از خبر....
حالا جدی بی طرفانه نیگا کنیم این چند مدت همش خبرای بد بوده ، توی دنیای گیم چ خبره ؟!

از بسته شدن گیم تریلرز که سایت دوست داشتنی بود تا لاین هد و الان اولوشن استدیو...

امیدوارم این سیر خبر های بد. تموم. بشه و پر بشه خبرای خوب توی دنیای گیم...

^____^

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خیلی وقته تو این بخش پست ندادم ولی واقعا این خبر ناراحتم کرد.
میشه گفت از لحاظ احترام به مشتری و در کل بازدهی در بدترین دوران تاریخ گیم به سر میبریم.
در ضمن خاک بر سر سونی. کسی که کمترین تجربه رو هم در بازی های ویدیویی داشته باشه تشخیص میده کدوم استدیو رو ببنده کدوم رو نه.

• Like
Reactions: sadegh93

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,593
یعنی تکلیف من که که DC 1 بازی نکردم منتظر 2ش بودم چیه؟
اصلا بازی و یه شرکت دیگه بسازه اصلا معلوم نیست کیفیت گرافیکیش به DC1 میرسه یا نه
فقط امیدوارم حالا که پخششون کردن همه برن پولیفونی رو GTS کار کنن
یعنی آرزو بازی ریس با همچین گرافیکی و باید به گور ببرم؟
اصلا اون هیچی MotorStorm چی واقعا منتظر MS بود با یه گرافیک فضای در حد نمایش E3 2005 بودم

maxresdefault.jpg

ALBERT WESK3R

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
Gold User
Feb 15, 2016
429
نام
بهزاد
سری Motorstorm واقعا فوق العاده بود. مزش لای دندونم هست. فقط امیدوارم سونی بر خلاف مایکروسافت توضیح قانع کننده داشته باشه و طرفداران را نپیچونه!

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
وضعیت استودیو این اواخر خوب نبود...
بعد از تعدیل نیرو حدود 50-60 نفر شده بودن...
امیدوارم بعد از این اعضا موفق باشن! :(
موتواستورم هم دیگه پرپر شد...

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حالا چرا می بندید بدید 1 چی دیگه بسازن حالا درسته خیلی از forza فاصله داشت اما در ps4 قطعا بهترین در سبکش فعلا بود.

البته فعلا ماکروسافت با اختلاف زیاد احمقانه تر عمل کرده

• Like

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
واقعا ناراحت کننده بود این خبر ... DC یکی از بهترین ریسینگ هایی بود که تجربه کرده بودم و تعطیلی استدیو سازنده این بازی بی انصافی بود بنظرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر