اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
مگه زیرساخت مشکل داشته باشه تک تک کاربر های اینترنت باید مشکل پیدا کنن ؟

والا این 2 یا 3 هفته پیش که تقریبا نت همه داغون بود بیشتر منظورم شهرستانی هاست تازه یکی دو روزه خوب شده

والا هر زمان که مشکل داشته ما هم داشتیم مثل اختلال در پورت های UDP و پینگ بالا

خب مثل اینکه نت من هم به لطف خدا داغون شد ... از p30download که دانلود میکنم سرعتم به زور 180 میشه :|

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دوستانی که میگن قند شکن هوشمند هست چه ربطی داره که سرعت دانلود رو انقدر پایین بیاره من ترنسفر ریت دانلود ام حالت عادی 285 روزها بود نت شبانه 550 600 هم میرسید ولی العان در 24 ساعت به 100 هم نمیرسه بیشتر 35 تا 50 هست سرعت من که فک میکنم این تابستون لعنتی امسال تموم بشه مشکلات ما هم حل میشه همچین احساسی دارم:|

3lectro

کاربر سایت
Jun 23, 2006
132
...مشکل دوستان هرچی که هست از زیرساخت نیست ...

برعکس! هر چه هست از زیر ساخته! خیلی از دیتا سنترها الان مشکل دارن. آی پی تونل بین دیتا سنترها پکت لاس با ریت پایین 1 درصدی میده که جدیده ! اصلا وجود پکت لاس بین دیتا سنترهای داخلی معنی نمیده. در مورد لینک های ارتباطی با خارج هم بین افرانت ، مبنا ، پارس انلاین، فرهنگ آزما، IPM و تبیان که من تست کردم فقط یک سری از آی پی های افرانت ( 79.175.128.0/18 ) که از cw - 62.208.212.145 میگذره با ثباته و در طول روز پکت لاس نزدیک به صفر داره و گرنه بقیه چه از روت cw چه از ترکیه، آذربایجان،گرجستان و غیره همگی پکت لاس (با ریت هر چند پایین ) دارن.

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
دوستانی که میگن قند شکن هوشمند هست چه ربطی داره که سرعت دانلود رو انقدر پایین بیاره من ترنسفر ریت دانلود ام حالت عادی 285 روزها بود نت شبانه 550 600 هم میرسید ولی العان در 24 ساعت به 100 هم نمیرسه بیشتر 35 تا 50 هست سرعت من که فک میکنم این تابستون لعنتی امسال تموم بشه مشکلات ما هم حل میشه همچین احساسی دارم:|

من گفتم احتمالا به خاطر اینکه بسته ها رو بررسی میکنه اینهمه packet loss پیش میاد. شما از اینکه گفتم شاید *****ینگ هوشمنده ایراد گرفتی ولی خودت میگی به خاطر تابستونه؟

Avkopol

کاربر سایت
Nov 28, 2011
267
نام
امین
عاقا یکی قبله این که این طرح های همراه اول ایرانسل راه بیافته گفته بود نتمون به نابودی کشیده میشه... فکر کنم راست میگفت بنده خدا...
چون من هرکیو میشناسم میگه نابود شده

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ایرانسل هم بازی در اورده، مخصوصا از وقتی که قضیه 3d 4d رو افتتاح کرد!

الان وایمکسش افتضاح شده!!!!psn که کلا تعطیل..... به سختی بشه رفت توش، سرعت دانلودم(سرویس 2 مگ) 260 بود الان روزها از 50 کیلو تا 260 کیلو وحشتناک متغییره!!! نوسان وحشتناک!!( تازه فرکانس خلوتش)
ساعت دانلود شبانه رایگانش،سرعتو میارن رو 60 کیلو نهایت 100 بشه!!! در صورتی که قبلا اینطوری نمیشد!!
(بر اون.... شون لعنت ):-&
بقیم چنین مشکلی با وایمکس ایرانسل دارن؟؟؟؟؟؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
ایرانسل هم بازی در اورده، مخصوصا از وقتی که قضیه 3d 4d رو افتتاح کرد!

الان وایمکسش افتضاح شده!!!!psn که کلا تعطیل..... به سختی بشه رفت توش، سرعت دانلودم(سرویس 2 مگ) 260 بود الان روزها از 50 کیلو تا 260 کیلو وحشتناک متغییره!!! نوسان وحشتناک!!( تازه فرکانس خلوتش)
ساعت دانلود شبانه رایگانش،سرعتو میارن رو 60 کیلو نهایت 100 بشه!!! در صورتی که قبلا اینطوری نمیشد!!
(بر اون.... شون لعنت ):-&
بقیم چنین مشکلی با وایمکس ایرانسل دارن؟؟؟؟؟؟

اگه یه 4-5 روزی هست نتت اینجوری شده که اره. قبلش خوب بود ولی یهو داغون شده

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
قبلا گقتم وقتی 3g ایرانسل راه بیفته ضربه سختی به پیکره نحیف نت میزنه الان هم دارم میبینم ایرانسل بسیار پافشاری میکنه که خدمات 3g و 4g رو ارائه بده خوشحالم
چرا که وقتی ایرانسل 3g از بتا در بیاد و همه گیر بشه از طرفی شیلترینگ هوشمند راه بیفته تاثیرات زیادی بر نت ما خواهند گذاشت و از اونجا که نمیشه کشوری رو نمیشه بدون اینترنت تصور کرد(حتی کومور)مسئولین مجبور حواهند شد اوضاع رو تا حدی سامان بدن و اون افرادی هم که چوب لای چرخ دولت میگزارند هم ساکت خواهند شد(اسمی هم نمیبرم اما مطمئنا میشناسیدشون)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر