اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
من بدبخت تازه یه گلد 3 ماهه گرفته بودم که با این اوصاف باید بندازمش دور ! کی ضرر من رو میده؟؟ ....ماهی 50 تومن پول این نت اشغال + 20 تومن گلد .... لعنت به این زندگیه سگی بیاد

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
پارس انلاین تهران مشکل برگشته تازه دیروز ufc ps4 به عشق انلاینش خریده بودم که به این مشکل خوردم نمیدونم چی بگم فقط خدا به ما گیمر ها صبر بده

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اقا این پیج وزیر عجب خنده بازاریه :

مرسی وزیر که پورت هارو نابود میکنی. نابودگر اینجوری نابود نمیکرد ! یک چیز رو دوبار نابود نمیکرد! یعنی یک مشکل 2 ماه طول بکشه درست شه بعد از 3 هفته دوباره خراب شه!! :)):d

- - -ویرایش - - -

اقا وزیر جواب داد:
با سلام،دوست عزیز من تمامی کامنتها را مطالعه و به همکاران گوشزد می کنم تا مسایل و مشکلات شما را پیگیری و حل کنند.
چند روزی ارسال بدافزار از برخی سرورها که در آنها سرورهای game نیز دیده می شود به ایران افزایش یافته و این موضوع با تقابل سیستم های کنترلی شبکه ایران مواجه شده است.
با مدیریت سرورهای آلوده به زودی تمام سرورها از جمله سرورهای game که از پروتکل UDP استفاده می کند نرمال خواهند شد.

فک کنم دیگه فاتحه گیم خونده شده

Ultimate

کاربر سایت
Jan 18, 2011
43
مشکل در بازی های PvZ، Dark Souls, TITANFALL دوباره برگشت. خدا باعث و بانیشو لعنت کنه! آخه اینا بیکارن میان همش این پورتارو انگولکش می کنن!؟! برن با یه چیز دیگشون بازی کنن! تازه ترم تموم شد اومدم یه دو دست مث آدم بازی کنم، ضدحال خوردیم رفت! آقا این یارو دفتری چیزی نداره بریزیم توش، خراب کنیم رو سرش؟!!:|

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112

مرسی وزیر که پورت هارو نابود میکنی. نابودگر اینجوری نابود نمیکرد ! یک چیز رو دوبار نابود نمیکرد! یعنی یک مشکل 2 ماه طول بکشه درست شه بعد از 3 هفته دوباره خراب شه!! :)):d

- - -ویرایش - - -

اقا وزیر جواب داد:
با سلام،دوست عزیز من تمامی کامنتها را مطالعه و به همکاران گوشزد می کنم تا مسایل و مشکلات شما را پیگیری و حل کنند.
چند روزی ارسال بدافزار از برخی سرورها که در آنها سرورهای game نیز دیده می شود به ایران افزایش یافته و این موضوع با تقابل سیستم های کنترلی شبکه ایران مواجه شده است.
با مدیریت سرورهای آلوده به زودی تمام سرورها از جمله سرورهای game که از پروتکل UDP استفاده می کند نرمال خواهند شد.

دقیقا! از صبح اعصابم خراب بود حداقل الان یکم خندیدم نگاه اینا چی نوشتن
عزیز بابا قوذبون شکل ماهت برم ملوسکم این انتر شت ( اینترنت که نمیشه گفت \یمگ 400 UDP قطع ) خواهش میکنم درست کن جان مادرتو قسمت میدم گلم درستش کن 3 ماهه اینترشت خرابه در ست کن این لامسبو
اینقدر هم منت کسی که حتی به خودش زحمت جواب دادن رو هم نمیده نکشین
راست میگه منت وزیرو نکشید بابا محل ندید بهش! منم باهاش قهرم! با این انتر شتشون! =))
حداقل مردم حرصوشونو اونجا خالی میکنن ما که دستمون به جایی بند نیست اینا هر غلطی میخوان میکنن! 8-|

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527

- - -ویرایش - - -

اقا وزیر جواب داد:

جواب وزیر رو کجا نوشته ..؟؟ من تو صفحه ی ایشون جوابی ندیدم .

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
جواب وزیر رو کجا نوشته ..؟؟ من تو صفحه ی ایشون جوابی ندیدم .
ایشون احتمالا لون پست آخری ایشون و دیدن که در رابطه با پرتوکول بود..
من که دیگه عقلم به جایی کش نمیده :| بشینم فیلم ببینم؟ دستم خودکار میره رو qwer -____-

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
اون جواب وزیر مال عذاب مرحله اوله. تو عذاب مرحله دوم هنوز جوابی ندادن. داشتم replay بازی Best riven na رو میدیدم پینگش از 35 بالاتر نمیرفت. داغ دلم تازه شد. در بهترین شرایط موقعی که پورتا هم نبسته بودن پینگم 150-300 بود. هر 10-15 دقیقه هم به 1000-2000 مشرف میشد که از شانس بد من همون موقع هم میمردم. اینه اون همه ادعایی که این دولت در مورد اینترنت داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر