اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
حیف که من خوشم نمیاد در چنین شبکه هایی که کاملا زیر نظر وزارت اطلاعات و 3 پا ه هست عضو باشم وگرنه اعتراض بارونش می کردم.
درحال حاضر مجبوریم... از هرراهی شده ;)
پول مفد که نداریم بدیم نت خاک شیری بدن بهمون

فعلا که هیچ جوابی نگرفتیم:

این سایتشه:
دوستان سلام ... - محمود واعظی

مهندس با شما هستیم ها ! ، بد نیست مشکلات دیگران هم براتون مهم باشه و بهشون توجه کنید ، آقا بس کنید دیگه ، چرا کار امروز و به فردا میندازید؟ شما اوایله سال این مشکل دست ساز رو بعد از 2 ماه حل کردین ، حالا دوباره همون مشکل ایجاد شده ، یعنی دوباره باید 2ماه طول بکشه تا حل بشه ؟!؟!؟!؟! ، مشتی پت و متم باشن یک مشکل دوبار براشون پیش نمیاد ، حالا چه برسه که بخواد حل کردن یک مشکل تکراری و دست ساز دوباره به همون اندازه ی قبلی طول بکشه...! ، آقا ما همه مردمه ایرانیم ، اگه یک مشکلی پیش بیاد ، به شما نگیم به کی بگیم؟.

5 ساعت پیش
سلام، مهندس این مشکل پروتکل UDP دوباره برگشته ، باز شده مثله اوایله سال ، آقا خواهش میکنیم این مشکلات رو حداقل برای بهتر شدن کیفیت کشور جدی بگیرید. لطف کنید رسیدگی کنید و درستش کنید. و این تعطیلاتمون هم خراب نکنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:
آقا این مشکل حل میشه ، من الان این سایت و خواندم:
دومین مرحله طرح کشوری پایش آغاز شد

خو دلیل این مشکل الان اینه که اینا دارن رو یه طرحی کار میکنن که بعد از کامل شدنش هیچ ضرری به ما(گیمرها) نمیرسه و اصلا کاری با ما گیمرا ندارن ، اینا میخوان از این به بعد روی فعالیت هایی که میکنیم نظارت داشته باشن
به خاطره یه عده ی خاصی مثل رد هکرا و غیره...

آخرین ویرایش:

خو دلیل این مشکل الان اینه که اینا دارن رو یه طرحی کار میکنن که بعد از کامل شدندش هیچ ضرری به ما(گیمرها) نمیرسه و اصلا کاری با ما گیمرا ندارن ، اینا میخوان از این به بعد روی فعالیت هایی که میکنیم نظارت داشته باشن

درست ، ولی مشکلی که الان هست مدت زمان ـه، تا کی قرار بحالت اول در بیاد ، آخه من و خیلیای دیگه بعد امتحانات واسه تابستون برنامه داشتیم . ولی الان معلوم نیست تا چند ماه دیگه قرار این وضع رو تحمل کنیم !

خو دلیل این مشکل الان اینه که اینا دارن رو یه طرحی کار میکنن که بعد از کامل شدندش هیچ ضرری به ما(گیمرها) نمیرسه و اصلا کاری با ما گیمرا ندارن ، اینا میخوان از این به بعد روی فعالیت هایی که میکنیم نظارت داشته باشن
دستشون دردنکنه چه قدر ناشکریم ما :)

به نظرم این درست نیست که هر اتفاق و خبری رو میبینم به سرعت ربط بدیم به مشکل اختلالات پورت های پروتکل UDP ! معلوم نیست اصلا موضوع این خبری که گذاشتید دقیق چی هست و چی رو بیان می کنه !!! یه جا میگه اولویت با حقوق مردم و مشترکین اینترنت هست یه جای دیگه میگه طبق فرمایشات فلانی باید نظارت رو چنین و چنان کنیم ! این طرح ها مدت هاست داره اجرا میشه و بعید میدونم مشکل فعلی به طور مستقیم و مشخص ربط به این قضیه ی پایش داشته باشه.

تئوری ای که من میتونم احتمال بدم اینه که یا مشکل امنیتی و سایبری تو زیرساخت ایجاد شده یا اینکه هدفشون بستن و مسدود کردن چیز هایی هست.

آها یعنی جلوی هکر ها رو دقیقا باید بعد امتحانات بگیرن؟!
من جاشون بودم وسط امتحانا اینکارو میکردم!! اقلا نمره بهتری گیرمون میومد
اینا بهونه اس! دیگه خسته شدم از این وضع این هممه خرج کنی آخرشم بشینی بازی انلاین دیگران و بازی کنی یا بری پارتی وقت تلف کنی ببینی ارور مسخره UDP میاد یا نه
وزیر هم که الان جواب نداده و شک دارم که جواب بده.. ISP هم میپیچونه..
واقعا به کی بگیم ؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or