اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
اون متن که قدیمیه باید یکی جدید درست بشه توش مشکل udp هم باشه .
کسی از دوستان میتونه یه متن خوب اماده کنه ؟

قید متن و نامه و غیره رو بزنید دفعه قبل انجام دادیم چه جوابی گرفتیم؟ (اونایی که فکر میکنن دفعه قبل وزیر حل کرده یا ما پیگیری کردیم درست شد کاملا در اشتباه هستن اینا کار خودشونو کردن)
الانم اول آمارگیری کنید ببینید چند نفر صد در صد مایل به همکاری هستن و هر کاری میکنیم هر چی سریعتر باشیم به نفعمونه یه هفته دیگه نصف کسانی که اینجا رو چک میکنن اصلا یادشون میره گیم چی بود!

اینکه بی تفاوت باشید واسه اعصاب خودتون بهتره. ما که دفعه قبل دیدید هیچ فرقی نکرد تو 2 ماه و نیم و قطعا اون درست شدن به خاطر اعتراض نبود. خلاصه اینکه وقتتون رو حروم نکنید بجاش همون افلاین بازی کنید فعلا تا شاید مثل قبل درست شه یه زمانی

اینکه بی تفاوت باشید واسه اعصاب خودتون بهتره. ما که دفعه قبل دیدید هیچ فرقی نکرد تو 2 ماه و نیم و قطعا اون درست شدن به خاطر اعتراض نبود. خلاصه اینکه وقتتون رو حروم نکنید بجاش همون افلاین بازی کنید فعلا تا شاید مثل قبل درست شه یه زمانی

بدترین کار بی تفاوت بودن هست . همین الان با اینکه مردم بیخیال نیستن این کار ها رو میکنن خدا میدونه وقتی مردم بیخیال بشند این ها چه کار هایی خواهند کرد...

به افراد بی اراده و بی تاثیر سالهاست که در این موارد نیازی نیست، شما استراحت کنید و ما رو هم از کامنتهای خودتون محروم کنید، خیلی ممنون!

بدترین کار بی تفاوت بودن هست . همین الان با اینکه مردم بیخیال نیستن این کار ها رو میکنن خدا میدونه وقتی مردم بیخیال بشند این ها چه کار هایی خواهند کرد...

تایید میشه، فقط به کاربران فعال و پیگیر احتیاج داریم، پیگیری دوستان بود که بار پیش به نتیجه ی نسبی منجر شد!

بازهم تست کردم هر دو بازی رو خبری از dc نیست. الان هم وسط بازی lol هستم دقیقه ی 13 تا الان که dc نشده فقط پینگ بالاست که طبیعیه...!
شاید تا صبح واسه همه درست بشه!

Sent from my ONE TOUCH 6012D using Tapatalk

من الان با وی‌پی ان گیمینگ تو بازی بودم،‌ مشکلی نبود 20 دقیقه (بازی تموم شد بعدش...LoL)
ولی یه بنده خدایی از مملکت ما هم تو بازی بود که از دقیقه 9 قطع می‌شد. فی‌الواقع معلوم نیست یا من قراره به زودی قطع شم، یا قراره به زودی درست شه، یا کلا رندومه و سرکاریم؟

باقیه قربون. باقیه سفت.
وی پی ان گیمینگ 27 دقیقه قطع شد. بدون وی پی ان 9 دقیقه. حالا من یکی که شانس آوردم یه بابایی ما رو Carry کرد و بردیم. ولی نرین آقا!‌ خطرناکه...

آقا حکومت "جمهوری اسلامی" یعنی این ، یعنی همینی که الان داری میبینی ، یعنی اینکه شما اگه بیخیال شید ، اگه اینا رو ببینن به س....ک.... کار دارن.

حالا هی بیخیال شید :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or