اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
آخه رو چه حساب بعضی دوستان میگن به یارانه و بستن ip که اون آقا فرموده ربط داره؟ من که هیچ تخصصی ندارم هم میفهمم این ها ربطی بهم ندارن تازه مشکل ما هم 2 هفته هست که شروع شده

دوستان روی ps4 و بازی fifa14 من از عصر تا حالا بیشتر از 10 دست بدون مشکل بازی کردم بدون هیچ راه و روش خاصی. آیا مشکل کلا برطرف شده؟

مشکل 20 روز شروع شده نه دو هفته!
دو تا نکته برای همه مشخصه:
1- اینا یه مدیریت درست ندارن که وقتی کاری میکنن تو روند کارای دیگه مشکل ایجاد نکنن!
2- امروز خودشون رسما اعلام کردن به خاطر یارانه ها ما اومدیم فلان آی پی ها رو بستیم!
مگه اینا روش اعلام کردن که "آقا ما از فلان روش آی پی ها رو بستیم برای فلان پروتکل مشکل ایجاد نمیشه" نه!
من تعجب میکنم یه عده میان بحث v-p-n میارن وسط! تازه کاربر اینترنت نشدیم که! اینا هر موقع میخوان اینترنت کنترل کنن (همیشه هم مساله سیاسی) همین آش و همین کاسه هست!

پ.ن. دیگه کاملا قطع نمیشه ولی تایم آوت داره! تو یه بازه زمانی خاصی هم لگ شدید!

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من الان یه دو ساعتی یک ضرب بازی کردم bf4 و ننداخت بیرون...تا آخرین باری که تست میکردم زیر 10 مین مینداخت بیرون...شاید موقتی و شانسیه...شمام یه تست بزنید...

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان من هم تایید می کنم الان چند ساعتی هست نه بازی DOTA 2 قطع شده نه سرویس Kerio و طبق گزارشاتی که دوستان دیگه هم دادند ظاهرا مشکل تا الان برطرف شده.البته ممکنه بعضی نواحی هنوز درگیر باشند.

به هر حال اگر مشکل کامل برطرف شده باشه باید تبریک عرض کنم خدمت دوستان و تشکر از بابت زحماتشون برای رسانه ای کردن و اطلاع رسانی گسترده.:bighug::-*:x

آخرین ویرایش:

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستان من هم تایید می کنم الان چند ساعتی هست نه بازی DOTA 2 قطع شده نه سرویس Kerio و طبق گزارشاتی که دوستان دیگه هم دادند ظاهرا مشکل تا الان برطرف شده.البته ممکنه بعضی نواحی هنوز درگیر باشند.

به هر حال اگر مشکل کامل برطرف شده باشه باید تبریک عرض کنم خدمت دوستان و تشکر از بابت زحماتشون برای رسانه ای کردن و اطلاع رسانی گسترده.:bighug::-*:x
باز دوباره خراب شده.. میفتی بیرون... موقتی بود خواستن دق بدن :D

GALAXY 11

کاربر سایت
Nov 8, 2013
255
نام
ابوذر
:))احتمالا ثبت نام اینترنتی یارانه واسه ایرانیان خارج از کشور که هیچ بلکه برا همه خارجی های خارج از کشور هم آزاد شده از عصر تا حالا که پیرو این قضیه ما هم 7 ساعته میتونیم راحت بازی کنیم:))

Euneed

کاربر سایت
Mar 17, 2011
191
نام
حمید رضا

برا منم درست شده فعلا !

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درست شده مثل اینکه 6 ساعته دارم متوالی بازی میکنم bf4 رو قطع نشود هنوز :d
چقدر مسخره است واقعا توی عصر تکنولوژی ما باید از درست شدن اینترنت کشور خوشحالی کنیم :))

آخرین ویرایش:

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
به خاطر ثبت نام یارانه ها باز شده احتمالا که ملت از kerio استفاده کنن برای ثبت نام و از سرویس های دیگه استفاده نکنن :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر