اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

mohammad2492

کاربر سایت
Apr 9, 2014
24
اصفهان

مشکل پورت udp 3659 در بازی بتلفیلد 4

شاتل

سرویس کاهش پینگ ندارم

- - -ویرایش - - -
از دیروز هم به هیچ وجه نمی توانم به هیچ سروری join بشم

p30arman

کاربر سایت
Jan 10, 2012
769
نام
Kirito
، تنها بازی که وصل میمونه Rift هه ، بقیه بازیهام LOL , Dragon nest (Eu,China,Sea) Elseworld,و ... همه بعد از 11-15 دقیقا بسته میشن و با همون ایپی ریکانکت نمیشه -_-
پارس انلاین 128 نامحدود ، تهران

علی کریتوس

کاربر سایت
Mar 10, 2013
22
بعد از 20 روز تونستم یه 30-40 دقیقه ایی توی بازی دووم بیارم و دیسکانکت نشدم و بعدش خودم اومدم بیرون. قبلا هر 10-15 دقیقه پرت میشدیم بیرون ولی الان اوضاع یه کمی بهتر شده انگاری...
اینترنت پیشگامان
بازی Battlefield Heroes

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,584
دوستان هنوز پیگیر باشین این تاپیک فقط برای بازی و فقط برای همین مشکل نیست....یکبار برای همیشه هست
اگه اینترنت درست میخواین پیگیر باشین و گرنه باید تا آخر عمرون نگران time out و ping و قطع شدن باشیم و هیچ لذتی از بازی کردن موقعی که میترسی یه وقت اینترنت قطع بشه یا کوسه گاز بگیره و لنگر بیفته نبریم

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
درود دوستان من 8 ساعت bf4 بازی کردم از صبح تا حالا قطعی نداشت اصلا برام time out دیگه نداد ولی مثل اینکه هنوز بعضی ها مشکل time out رو دارن !!!
این هم اضافه کنم من مخابرات هستم شاید مخابرات درست شده و شرکت های دیگه همچنان مشکل دارن کسی هست که مخابرات باشه از صبح تا حالا قطع شده باشه ؟؟؟ باید ببینیم مشکل امروز شرکت ها سرویس دهنده هستند یا همون مشکل همچنان پابرجاست ؟!؟!؟!

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
منم مخابراتم , از پریشب اصلا به سرور EA وصل نمیشد تا دیروز . از آخرای دیشب تا الان راحت وصل میشه و مشکلی نداشته . متاسفانه یا خوشبختانه چون فهمیدم مشکل هست هنوز اکانت نخریدم که ببینم وسط بازی آنلاین چی میشه

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من امروز ساعت 11 وصل شدم تا 1:00 وصل بودم به سرورهای Batman که خیلی افتضاح هستند و مشکلی نداشتم دقیقا از ساعت 1 کلا قطع شد هر کاری کردم متاسفانه هر چند دقیقه یکبار Lost Connection می دن.

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
بله...مشکل همچنان برپاست یعنی تنها دلیلی که ما رو یه خرده سرد کرده از رسانه ای کردن موضوع همین بحث یارانه هاست چون میگن بعد از این ماجرا اینترنت برمیگرده به حالت عادی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر