اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

aryaeiboy

کاربر سایت
Oct 20, 2011
51
نام
Ramin
قم
دیسکانکت شدن از بازی
مخابرات و های وب
FIFA 14
انگار جدی جدی قرار نیست مشکل حل بشه. گیم آنلاین به خاطره ها پیوست؟!!

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
آقا من از دیشب انگار نه انگار یک سال تمام پینگم با آمریکا بالای 300 و خورده ای بوده الان دقیقا شده مثل قبل عید پارسال ، پینگ 200 با شرق آمریکا لگ هم ندارم قطع و وصلی هم نداشتم از دیشب :|

mamadmir

کاربر سایت
Jul 14, 2012
68
نام
محمد
آقا من از دیشب انگار نه انگار یک سال تمام پینگم با آمریکا بالای 300 و خورده ای بوده الان دقیقا شده مثل قبل عید پارسال ، پینگ 200 با شرق آمریکا لگ هم ندارم قطع و وصلی هم نداشتم از دیشب :|

پینگت فکر کنم تعداد گیمرا کم شده به خاطر همین پینگا خوب شده :))

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اختلال سراسری در پورتهای پروتکل UDP اینترنت ایران

با سلام.
تاپیک رو تازه دیدم بعد از برگشت از دانشگاه.
کاری بسیار خوب هست و با اجازه ی نویسنده ، من هم در سایت خودم قرار دادم تا بلکه اطلاع رسانیه بهتری صورت بگیره سعی هم می کنم در فیس بوک و بقیه شبکه ها هم منتشر کنم.
امیدوارم رسیدگی صورت بگیره ولی قبلا هم در پستی گفته بودم ، مشکلی که ایجاد شده برای مسدود کردن فیل تر شکن های Kerio و نرم افزار های مشابه است و بعید میدونم به این راحتی ها طرف مقابل کوتاه بیاد.

amir-em

کاربر سایت
Sep 28, 2010
102
با سلام.
کاری بسیار خوب هست و با اجازه ی نویسنده ، من هم در سایت خودم قرار دادم تا بلکه اطلاع رسانیه بهتری صورت بگیره سعی هم می کنم در فیس بوک و بقیه شبکه ها هم منتشر کنم.
امیدوارم رسیدگی صورت بگیره ولی قبلا هم در پستی گفته بودم ، مشکلی که ایجاد شده برای مسدود کردن فیل تر شکن های Kerio و نرم افزار های مشابه است و بعید میدونم به این راحتی ها طرف مقابل کوتاه بیاد.

فکر نکنم
kerio مثل پلنگ کار میکنه
فرقی با قبل عید نکرده ، بهتر هم شده
13 فروردین انقدر خوب بود که 2 3 تا ویدئو از یوتوب رو با کیفیت 480 همزمان لود میکرد

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
فکر نکنم
kerio مثل پلنگ کار میکنه
فرقی با قبل عید نکرده ، بهتر هم شده
13 فروردین انقدر خوب بود که 2 3 تا ویدئو از یوتوب رو با کیفیت 480 همزمان لود میکرد
بله ولی شما بعد از مدتی ارتباط با اون قطع می شید مشکل هم همین جاست و گر نه سرعتش و پینگش و ... تغییری نکرده.

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
با سلام.

قضیه سر یارانه هاس
در گفت‌وگوی فارس با معاون برنامه‌ریزی سازمان هدفمندی تشریح شد یارانه با داشتن خانه قطع نمی‌شود/بسته شدن IPهای خارجی/شناسایی 20 هزار روستا

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
نه ربطی به این نداره....

اتفاقا کاملا به همین قضیه ربط داره . شما کافیه به یک خارجی بگید بیاد سرور های ایران ، همین اتفاقی که برای ما توی سرور های خارجی میفته ، برای اون هم میفته و بعد 10-15 دقیقه میفته بیرون .

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق

بیا رسما داره میگه :d
((فغانی در خصوص اینکه افراد ایرانی مقیم خارج نیز می‌توانند در سامانه رفاهی ثبت‌نام کنند اظهار داشت: تمامی v-p-nها بسته شده و فقط IP های داخلی می‌توانند وارد سایت رفاهی شوند و اگر اطلاعات این افراد از طریق آشنایان آنها در داخل انجام شود، منعی وجود ندارد، در غیر این صورت اگر بخواهند از خارج از کشور ثبت‌نام کنند، نمی‌توانند وارد سایت شوند.))
دارن میگن v-p-n ها رو بستیم رسما خوب توی این 15 روزه که موفق بودند و پدر مارو در اوردن 15 روز دیگه صبر میکنیم ببینیم چی میشه همه اینا سیاسی هست بستن پورت ها چیز تازه ای نیست مثل تعطیل کردن اینترنت دو ماه قبل از انتخابات و... فقط امیدوارم بعد این ... بازی ها دست از سر کچل ما بردارن !!!
دوستان این رو ببینید با بدبختی های چند وقت اخیر ما هم خوان هست :-s
Modern_Warfare_2_Ending_Theme_(Piano_+_Violin).MP4

آخرین ویرایش:

Dyrone

کاربر سایت
Mar 19, 2014
112
بیا رسما داره میگه :d
((فغانی در خصوص اینکه افراد ایرانی مقیم خارج نیز می‌توانند در سامانه رفاهی ثبت‌نام کنند اظهار داشت: تمامی v-p-nها بسته شده و فقط IP های داخلی می‌توانند وارد سایت رفاهی شوند و اگر اطلاعات این افراد از طریق آشنایان آنها در داخل انجام شود، منعی وجود ندارد، در غیر این صورت اگر بخواهند از خارج از کشور ثبت‌نام کنند، نمی‌توانند وارد سایت شوند.))
دارن میگن v-p-n ها رو بستیم رسما خوب توی این 15 روزه که موفق بودند و پدر مارو در اوردن 15 روز دیگه صبر میکنیم ببینیم چی میشه همه اینا سیاسی هست بستن پورت ها چیز تازه ای نیست مثل تعطیل کردن اینترنت دو ماه قبل از انتخابات و... فقط امیدوارم بعد این ... بازی ها دست از سر کچل ما بردارن !!!
دوستان این رو ببینید با بدبختی های چند وقت اخیر ما هم خوان هست :-s
Modern_Warfare_2_Ending_Theme_(Piano_+_Violin).MP4

بدبختی اینه که اینا مردم براشون مهم نیست پارسال دو ماه قطع بود واسه انتخابات الانم 1 ماه سر یارانه ها (معلوم هم نیست کی درست بشه) دفعه بعد هم یه مساله سیاسی دیگه...
مساله اینه که فکر مردم نیستن نمیگن مردم پول دارن میدن یا کار دارن یا...
این وسط خیلی ها هم واقعا نمیخوان قبول کنن تو این مملکت چی داره میگذره دلیل الکی میارن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر