اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
آقا من از دیشب انگار نه انگار یک سال تمام پینگم با آمریکا بالای 300 و خورده ای بوده الان دقیقا شده مثل قبل عید پارسال ، پینگ 200 با شرق آمریکا لگ هم ندارم قطع و وصلی هم نداشتم از دیشب :|

آقا من از دیشب انگار نه انگار یک سال تمام پینگم با آمریکا بالای 300 و خورده ای بوده الان دقیقا شده مثل قبل عید پارسال ، پینگ 200 با شرق آمریکا لگ هم ندارم قطع و وصلی هم نداشتم از دیشب :|

پینگت فکر کنم تعداد گیمرا کم شده به خاطر همین پینگا خوب شده :))

اختلال سراسری در پورتهای پروتکل UDP اینترنت ایران

با سلام.
تاپیک رو تازه دیدم بعد از برگشت از دانشگاه.
کاری بسیار خوب هست و با اجازه ی نویسنده ، من هم در سایت خودم قرار دادم تا بلکه اطلاع رسانیه بهتری صورت بگیره سعی هم می کنم در فیس بوک و بقیه شبکه ها هم منتشر کنم.
امیدوارم رسیدگی صورت بگیره ولی قبلا هم در پستی گفته بودم ، مشکلی که ایجاد شده برای مسدود کردن فیل تر شکن های Kerio و نرم افزار های مشابه است و بعید میدونم به این راحتی ها طرف مقابل کوتاه بیاد.

با سلام.
کاری بسیار خوب هست و با اجازه ی نویسنده ، من هم در سایت خودم قرار دادم تا بلکه اطلاع رسانیه بهتری صورت بگیره سعی هم می کنم در فیس بوک و بقیه شبکه ها هم منتشر کنم.
امیدوارم رسیدگی صورت بگیره ولی قبلا هم در پستی گفته بودم ، مشکلی که ایجاد شده برای مسدود کردن فیل تر شکن های Kerio و نرم افزار های مشابه است و بعید میدونم به این راحتی ها طرف مقابل کوتاه بیاد.

فکر نکنم
kerio مثل پلنگ کار میکنه
فرقی با قبل عید نکرده ، بهتر هم شده
13 فروردین انقدر خوب بود که 2 3 تا ویدئو از یوتوب رو با کیفیت 480 همزمان لود میکرد

فکر نکنم
kerio مثل پلنگ کار میکنه
فرقی با قبل عید نکرده ، بهتر هم شده
13 فروردین انقدر خوب بود که 2 3 تا ویدئو از یوتوب رو با کیفیت 480 همزمان لود میکرد
بله ولی شما بعد از مدتی ارتباط با اون قطع می شید مشکل هم همین جاست و گر نه سرعتش و پینگش و ... تغییری نکرده.

با سلام.

قضیه سر یارانه هاس
در گفت‌وگوی فارس با معاون برنامه‌ریزی سازمان هدفمندی تشریح شد یارانه با داشتن خانه قطع نمی‌شود/بسته شدن IPهای خارجی/شناسایی 20 هزار روستا

بیا رسما داره میگه :d
((فغانی در خصوص اینکه افراد ایرانی مقیم خارج نیز می‌توانند در سامانه رفاهی ثبت‌نام کنند اظهار داشت: تمامی v-p-nها بسته شده و فقط IP های داخلی می‌توانند وارد سایت رفاهی شوند و اگر اطلاعات این افراد از طریق آشنایان آنها در داخل انجام شود، منعی وجود ندارد، در غیر این صورت اگر بخواهند از خارج از کشور ثبت‌نام کنند، نمی‌توانند وارد سایت شوند.))
دارن میگن v-p-n ها رو بستیم رسما خوب توی این 15 روزه که موفق بودند و پدر مارو در اوردن 15 روز دیگه صبر میکنیم ببینیم چی میشه همه اینا سیاسی هست بستن پورت ها چیز تازه ای نیست مثل تعطیل کردن اینترنت دو ماه قبل از انتخابات و... فقط امیدوارم بعد این ... بازی ها دست از سر کچل ما بردارن !!!
دوستان این رو ببینید با بدبختی های چند وقت اخیر ما هم خوان هست :-s
Modern_Warfare_2_Ending_Theme_(Piano_+_Violin).MP4

آخرین ویرایش:
بیا رسما داره میگه :d
((فغانی در خصوص اینکه افراد ایرانی مقیم خارج نیز می‌توانند در سامانه رفاهی ثبت‌نام کنند اظهار داشت: تمامی v-p-nها بسته شده و فقط IP های داخلی می‌توانند وارد سایت رفاهی شوند و اگر اطلاعات این افراد از طریق آشنایان آنها در داخل انجام شود، منعی وجود ندارد، در غیر این صورت اگر بخواهند از خارج از کشور ثبت‌نام کنند، نمی‌توانند وارد سایت شوند.))
دارن میگن v-p-n ها رو بستیم رسما خوب توی این 15 روزه که موفق بودند و پدر مارو در اوردن 15 روز دیگه صبر میکنیم ببینیم چی میشه همه اینا سیاسی هست بستن پورت ها چیز تازه ای نیست مثل تعطیل کردن اینترنت دو ماه قبل از انتخابات و... فقط امیدوارم بعد این ... بازی ها دست از سر کچل ما بردارن !!!
دوستان این رو ببینید با بدبختی های چند وقت اخیر ما هم خوان هست :-s
Modern_Warfare_2_Ending_Theme_(Piano_+_Violin).MP4

بدبختی اینه که اینا مردم براشون مهم نیست پارسال دو ماه قطع بود واسه انتخابات الانم 1 ماه سر یارانه ها (معلوم هم نیست کی درست بشه) دفعه بعد هم یه مساله سیاسی دیگه...
مساله اینه که فکر مردم نیستن نمیگن مردم پول دارن میدن یا کار دارن یا...
این وسط خیلی ها هم واقعا نمیخوان قبول کنن تو این مملکت چی داره میگذره دلیل الکی میارن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or