اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
باور کنید من ذیگه نمیدونم چیکار کنم به هر ردی زدم به بن بست رسیدم.آخه این چه وعضیه.برا یکم بازی کردن کلی فقط حرص میخوره آدم.
نتم 512 مخابرات کرج.علنا دیگه از ساعت 5 به بعد دیگه باید دور سیستم روشن کردنو خط بکشی.شما هم این مشکلو دارید؟
28d3cfcfd72268021.jpg
[/URL][/IMG]
بله دوست عزیز
مخابرات همین هست.پشتیبانی هم پشم

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوستان یه خواهشی داشتم.

می خواستم اعلام کنید آیا روی نرم افزار فیل شکن کریو مشکل DC شدن دارید یا خیر ؟ البته بعد از یک ساعت تست کردن یا کانکت بودن.
ممنون.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
أوستان مخابراتی هنوز مشکل دارند؟
تهران منظورم هست. و حومه...
مودم رو که خاموش میکنی دیگه تا 1 ساعت نمیتونه IP بگیره و چراغش قرمز میشه..
پینگ و تایم اوت هم تا دلتون بخواد پوکیدن ..
الان 2 ماهی میشه وضعیت به این شکل هست ..از ترسمون مودم رو هم نمیتونیم خاموش کنیم. باوو!:|

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
اگر مشکل دارید هنوز از 4G ایرانسل استفاده کنید ٬ قطعی نداره هیچ ٬ پکت لاست هم نداره ٬‌ پینگ هم با اروپا بین ۸۰ تا ۱۳۰ .

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
198
الان 2 ماهی میشه وضعیت به این شکل هست ..از ترسمون مودم رو هم نمیتونیم خاموش کنیم. باوو!:|
سلام منم حومه تهران هستم و مخابرات نامحدود 2 مگ دارم و الان چند ماهی میشه که علاوه بر مشکل کندی, بعد از خاموش روشن کردن مودم دیگه ip نمیگیره. البته این مشکل ip برای من فقط از ساعت 6 عصر تا 12 شب هست.

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اگر مشکل دارید هنوز از 4G ایرانسل استفاده کنید ٬ قطعی نداره هیچ ٬ پکت لاست هم نداره ٬‌ پینگ هم با اروپا بین ۸۰ تا ۱۳۰ .

تیو خونه اصلا ایرانسل انتن نمیده همین که در میایی سر کوچه درست میشه... اینم 4 ماه هست که این طوری شده... قبلا خط انتن از گوشی هم میزد بیرون..
البته اینترنتش رو تست نکردم ولی فکر کنم یکی باشه ..همین طور هست؟

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori

بله من هم همچین مشکلی دارم البته 1 ساعت که نه اما همیشه بعد از ریست کردن مودم تا 5 دقیقه آی پی نمیگیره بعضی موقه ها 1 ساعت رو رد میکنه پینگ هم که گاهی اوقات وسط تایم اوت چنتا پینگ میده

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,079
نام
سهند

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
زنگ زدم پشتیبانی مخابرات...
توضیح دادم...چزندیات شنیدم...
میگم اینترنت 2 ماه هست مشکل داره ....کی درست میشه..حداقل اطلاع بدید به مسولین شاید مادرمرده ها بی خبرن..مبگه عزیزم مگه میشه بی خبر باشن ..ازمنو تو بهتر خبر دارند ولی کاری نمیکنن:d:|خدایی دمش گرم با این صداقتش..
من قانع شدم...
پاکت لاست 70%
پینگ داخلی 90
پینگ با 4.2.2.4 ..350
با 8.8.8.8..150
قبلا به ترتیب اینا
30
90
70
بودند...شما باشی بعد از دو ماه افسرده نمیشی؟)x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟