اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران گرامی بازی سنتر که هر روز باید اعصاب خودشون رو پشت اینترنت سیکل ترکیبی زغالی - نفتی ایران خورد کنن به امید اینکه یک ساعت بدون دردسر بازی کنند.

بنده از 2-3 هفته ی اخیر متوجه اختلالات جدید و بسیار عجیب و غریب روی پروتکل UDP شدم (حتی امکانش هست این مشکلات روی TCP هم باشه ولی برسی نکردم) به طوری که ارتباط از طریق این پروتکل دچار نوسانات کیفی بسیار شدیدی میشه و پینگ تا 100 میلی ثانیه نوسان پیدا می کنه برای مثال شما در بازی دوتا 2 مشغول به بازی هستید و پینگی که باهاش کانکت شدید مثلا 120ms هست ولی بعد از چند دقیقه مشاهده می کنید که بازی بسیار لگ و تیک میزنه و حتی پینگ شما انگار خیلی بالاتر از این چیزی هست که می بینید ، وقتی پینگ رو در داخل بازی روی پورت مورد نظر در پروتکل UDP لحظه به لحظه مورد برسی قرار بدید می فهمید که پینگتون در عرض یک دقیقه ده ها بار از 20-30 میلی ثانیه تا حتی 100 میلی ثانیه نوسان می کنه یعنی شما با پینگ 120 وصل شدید ولی در عمل پینگتون به طور غیر عادی بین 120 تا 220 نوسان شدید و پرش سریع داره و بر اثر این نوسانات بازی حتی ممکنه لحظه ای فقل بشه و اصطلاحا فریز بشه، این قضیه رو در بازی های BF3 و BF4 هم مشاهده کردم و کاملا مشهود بود روی وی پی ان گیمینگ های مختلف هم تست کردم تا مطمئن شم مشکل از اینترنت خودم نیست ، همه همین مشکل رو کم و بیش داشند + دوستان بنده که در بازی های آنلاین مختلف مشغول هستند هم گزارش این مشکل رو دادند.

متاسفانه معلوم نیست توی جعبه سیاه زیرساخت چه اتفاقاتی داره می افته ولی هر یکی دو ماه یک بار باید همه رو زجر کش کنند سر اختلالات عمدی خودشون.

یه دو هفته پیش هم همین مشکل بود بعد خوب شد پینگ من از 140 میرفت 3000 بعد 400 بعد 2000

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
دور جدید اختلالات از طرف شرکت ته ساخت 2 - 3 روزه شروع شده ! طبق معمول هیچی هم از دست کاربرها نمیاد ... :| خوشی توی زندگیش نبینه همونی که مخابرات و زیرساخت رو به ارگان های ن*ظ*ا*م*ی واگذار کرد ... :-&)x

jimbo666

کاربر سایت
Jan 28, 2013
155
از قرار معلوم سیستم جدید اختلالشون اینه که بطور متناوب هر چند ثانیه یک بار پهنای باند رو مختل می کنند و بسته های اطلاعاتی نمی تونند درست ارسال بشن. بنابراین این مشکل توی آپلود یا ارسال صوت و تصویر در نرم افزارهای ارتباطی خیلی بیشتر به چشم میاد. مشکل الان جوریه که حتی توی ایمیل یه فایل 100 کیلوبایتی رو هم نمیشه اتچ کرد. من که توی اکثر ساعات شبانه روز مشکل دارم. فقط صبح ها یکی دو ساعت عادیه. واقعاً خیلی افتضاحه من که واقعاً کلافه شدم. از کار و زندگی افتادیم. نمی دونم چه قصدی از این کارهای مسخره شون دارن. آخه عقده ای بازی و مردم آزاری هم حدی داره. خب تو شتر دوست داری برو شتر چرون شو. بقیه چه گناهی کردن؟

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
ba7a0051464d2f404b305dbaa824ac6facb4d52e.png

منو نت شخمی همین الان یههههویییییییییی :))) اینو به هر کشوری نشون بدی پناهندگی 30یا30-اینترنتی بهت میده.

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
298
من چند وقته ttl با وایمکس مبین‌نت فقط 51ه، قبلا چندبار مودم رو خاموش روشن میکردم عوض میشد ولی الان نه،
ک.ر.ی.و من کانکت نمیشه authentication failed میده. مشکل از چیست؟ کسی این مشکلو نداره؟

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
سلام دوستان منم مثل شما مدتیه مشکل دارم...
به پروفایلم که کانکت میشم...تا چند دقیقه لیست فرندام اپدیت نمیشه....رو صفر میمونه....
فیفا به سرور کانکت نمیشه....
کال هم که کلا تو نوسان....

ولی الان با نت گوشیم وصل شدم (همراه اول) همه چیز خیلی خوبه.....فیفا کانکت مبشه....فرندام سریع اپدیت میشه.....

مشکل الان چیه...؟
مودم یا نت؟
512 mb پارس انلاین

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
سلام دوستان منم مثل شما مدتیه مشکل دارم...
به پروفایلم که کانکت میشم...تا چند دقیقه لیست فرندام اپدیت نمیشه....رو صفر میمونه....
فیفا به سرور کانکت نمیشه....
کال هم که کلا تو نوسان....

ولی الان با نت گوشیم وصل شدم (همراه اول) همه چیز خیلی خوبه.....فیفا کانکت مبشه....فرندام سریع اپدیت میشه.....

مشکل الان چیه...؟
مودم یا نت؟
512 mb پارس انلاین
شما از سرویس های کاهش پینگ(اونم از نوع خوبش)استفاده کن.کاری که بقیه میکنن.

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
شما از سرویس های کاهش پینگ(اونم از نوع خوبش)استفاده کن.کاری که بقیه میکنن.

من رو سرویسم پروفایل گیم بستم....
ping 8.8.8.8 = 108
ping 4.2.2.4 = 125
ping riot.de = 180

این اعداد میانگینش که البته تلورانس بالایی نداره....نهایت 10 تا پایین بالا میشه....
ولی مشکل دارم
وقتی با xbox تست نت میگیرم servis alert matchmaking هم میده که تا 2 هفته پیش مشکلی نبود

حالا شما میگی من چه کنم....؟

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
ping 8.8.8.8 = 108
ping 4.2.2.4 = 125
ping riot.de = 180

این اعداد میانگینش که البته تلورانس بالایی نداره....نهایت 10 تا پایین بالا میشه....
ولی مشکل دارم
وقتی با xbox تست نت میگیرم servis alert matchmaking هم میده که تا 2 هفته پیش مشکلی نبود

خودم 4 سال parsonline بودم.زنگ میزدنم هر چندوقت میگفتم پروفایلم رو رو حالت game (به اصطلاح خودشون) بزارید.پینگم میومد پایین تر ولی سرعتم کمتر میشد شبانه.آخر ها به این مشکل شما برخوردم که با اینکه پینگم خوب بود ولی تو بازی مشکل داشتم.طی نامه ای که نوشتم بهشون و تهدید کردم که isp رو عوض میکنم چون کاربر خوش حساب قدیمی بودم یکی از مدیراشون زنگ زد و گفت که مخابراتتون مشکل پهنای باند پیدا کرده مشکلت همینه.بعد سرور کاهش پینگ گرفتم درست شد.حالا شما بری سایت ها اکانت تست دارن.تست کن ببین خوب میشه یا نه.اگه درست شد بگیر.

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
بچه ها حتما با ISPخودتون تماس بگیرید و علت مشکل و زمان برطرف شدنش رو جویا بشید
من با مبین نت جهت پایین اومدن سرعت اینترنت و بالا رفتن پینگ از ساعت 4تا1نصفه شب تماس گرفتم تشکیل پرونده دادند گفتند تا 24ساعت دیگه حتما باهاتون تماس گرفته میشه خواهشا پاسخ بدید

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
ping 8.8.8.8 = 108
ping 4.2.2.4 = 125
ping riot.de = 180

ولی مشکل دارم

دوست عزیز دقیقا منم همین مشکل روو دارم،این مشکل حدوده 7-10 روزه که ایجاد شده،جالبش اینه که من 5 بار باهشون تماس گرفتم و 3 تا تیکت ثبت کردم که هیچ کدوم روو پیگیر نشدن،که این قضیه دو حالت داره : یا خیلی داغونو بی سواد اند و گندی که به سیستمشون میزنن رو متوجه نمیشن،یا اینکه انقد شکمشون سیر شده که دیگه پیگیر مشکلات نیستن.
قبلنا مشکل MTU بود که من بارها و بارها تماس گرفتم حتی داخل بازی سنتر هم تاپیک زدم و از دوستان خواستم که پیگیر باشن،ولی هیچ کدومش به جایی نرسید و یکی از دوستان به من گفت که یه مودم خاص هست که مشکل روو برطرف میکنه،منم رفتم 210 تومن هزینه کردم و گرفتمش مشکلم حل شد ولی دوباره یه مشکل مسخره دیگه ایجاد شده و هیچ جوره برطرف نمیشه مگر با سرویس کاهش پینگ و تغییر ip که مستلزم صرف هزینه بیشتریه.والا آدم بخواد بازی کنه باید کلیه بفروشه آخرشم نت گند میزنه به وجود آدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر