اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
سلام
درمورد پارس انلاین که کند زده یکی از دلایلش اینه که یه سری ای پی جدید گرفته که از سلماینه عراق کانکت میشیم (86) اولشه چون ای پی ریجستر نشده رو میدن دست مردم ومشکل جدیدش که یخورده عجیب و غریبه که پینگ تایم از ساعت 7شب قاط میشه که کاهنده هم کار نمیکنه من هنوز متوجه نشدم چیه ولی فکر میکنم چون پارس ان لاین اولین شرکت استفاده کننده از ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ*هوشمنده شاید مشکل از اونجا باشه

D4RK RANGER

کاربر سایت
Apr 1, 2014
189
نام
E(-)$4N
سلام
درمورد پارس انلاین که کند زده یکی از دلایلش اینه که یه سری ای پی جدید گرفته که از سلماینه عراق کانکت میشیم (86) اولشه چون ای پی ریجستر نشده رو میدن دست مردم ومشکل جدیدش که یخورده عجیب و غریبه که پینگ تایم از ساعت 7شب قاط میشه که کاهنده هم کار نمیکنه من هنوز متوجه نشدم چیه ولی فکر میکنم چون پارس ان لاین اولین شرکت استفاده کننده از ف*ی*ل*ت*ر*ی*ن*گ*هوشمنده شاید مشکل از اونجا باشه
جالبش اینکه خودشون قبول نمیکنند که مشکل دارند !!! هر چی هم میگی توو کتشون نمیره !!

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
بچه ها حتما با ISPخودتون تماس بگیرید و علت مشکل و زمان برطرف شدنش رو جویا بشید
من با مبین نت جهت پایین اومدن سرعت اینترنت و بالا رفتن پینگ از ساعت 4تا1نصفه شب تماس گرفتم تشکیل پرونده دادند گفتند تا 24ساعت دیگه حتما باهاتون تماس گرفته میشه خواهشا پاسخ بدید

سلام ! حتما درست می کنن برات ... :)) هی ... 8-|

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
دوست عزیز دقیقا منم همین مشکل روو دارم،این مشکل حدوده 7-10 روزه که ایجاد شده،جالبش اینه که من 5 بار باهشون تماس گرفتم و 3 تا تیکت ثبت کردم که هیچ کدوم روو پیگیر نشدن،که این قضیه دو حالت داره : یا خیلی داغونو بی سواد اند و گندی که به سیستمشون میزنن رو متوجه نمیشن،یا اینکه انقد شکمشون سیر شده که دیگه پیگیر مشکلات نیستن.
قبلنا مشکل MTU بود که من بارها و بارها تماس گرفتم حتی داخل بازی سنتر هم تاپیک زدم و از دوستان خواستم که پیگیر باشن،ولی هیچ کدومش به جایی نرسید و یکی از دوستان به من گفت که یه مودم خاص هست که مشکل روو برطرف میکنه،منم رفتم 210 تومن هزینه کردم و گرفتمش مشکلم حل شد ولی دوباره یه مشکل مسخره دیگه ایجاد شده و هیچ جوره برطرف نمیشه مگر با سرویس کاهش پینگ و تغییر ip که مستلزم صرف هزینه بیشتریه.والا آدم بخواد بازی کنه باید کلیه بفروشه آخرشم نت گند میزنه به وجود آدم.

دقیقا مشکل توی همین 2 هفته ایجاد شد..
چون گفتم با نت گوشی هیچ مشکلی نیست....البته نت گوشی پینگش داغونه ولی مشکل matchmaking و یا کانکت نشدن به سرور ea رو نداره....
اصلا در عجبم....

IP Address:188.245.194.129
Subnet Mask:255.255.255.255
Default Gateway:213.217.44.1
DNS 1:213.217.60.170
DNS 2:213.217.60.172

راستی این matchmaking چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

Alonex

کاربر سایت
Nov 28, 2012
35
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران گرامی بازی سنتر که هر روز باید اعصاب خودشون رو پشت اینترنت سیکل ترکیبی زغالی - نفتی ایران خورد کنن به امید اینکه یک ساعت بدون دردسر بازی کنند.

بنده از 2-3 هفته ی اخیر متوجه اختلالات جدید و بسیار عجیب و غریب روی پروتکل UDP شدم (حتی امکانش هست این مشکلات روی TCP هم باشه ولی برسی نکردم) به طوری که ارتباط از طریق این پروتکل دچار نوسانات کیفی بسیار شدیدی میشه و پینگ تا 100 میلی ثانیه نوسان پیدا می کنه برای مثال شما در بازی دوتا 2 مشغول به بازی هستید و پینگی که باهاش کانکت شدید مثلا 120ms هست ولی بعد از چند دقیقه مشاهده می کنید که بازی بسیار لگ و تیک میزنه و حتی پینگ شما انگار خیلی بالاتر از این چیزی هست که می بینید ، وقتی پینگ رو در داخل بازی روی پورت مورد نظر در پروتکل UDP لحظه به لحظه مورد برسی قرار بدید می فهمید که پینگتون در عرض یک دقیقه ده ها بار از 20-30 میلی ثانیه تا حتی 100 میلی ثانیه نوسان می کنه یعنی شما با پینگ 120 وصل شدید ولی در عمل پینگتون به طور غیر عادی بین 120 تا 220 نوسان شدید و پرش سریع داره و بر اثر این نوسانات بازی حتی ممکنه لحظه ای فقل بشه و اصطلاحا فریز بشه، این قضیه رو در بازی های BF3 و BF4 هم مشاهده کردم و کاملا مشهود بود روی وی پی ان گیمینگ های مختلف هم تست کردم تا مطمئن شم مشکل از اینترنت خودم نیست ، همه همین مشکل رو کم و بیش داشند + دوستان بنده که در بازی های آنلاین مختلف مشغول هستند هم گزارش این مشکل رو دادند.

متاسفانه معلوم نیست توی جعبه سیاه زیرساخت چه اتفاقاتی داره می افته ولی هر یکی دو ماه یک بار باید همه رو زجر کش کنند سر اختلالات عمدی خودشون.

سلام
دوستان این مشکل برای همه شما همچنان پابرجاست ؟ متاسفانه مدتیه وضعیت من این هست :

08rrq80vw9s2cfeka92u.jpg

واقعا کلافه کننده شده هر چند دقیقه یا حتی ثانیه این روند تکرار میشه !! و البته اکثر اوقات بعد بالا رفتن پینگ بعدش چنتا تایم اوت متداوم هم دیده میشه .

BlackGhOsT

کاربر سایت
May 6, 2014
47
نام
مسعود
سلام
دوستان این مشکل برای همه شما همچنان پابرجاست ؟ متاسفانه مدتیه وضعیت من این هست :

08rrq80vw9s2cfeka92u.jpg

منم دقیقا همین مشکل یه هفته پیش داشتم حالا بای شما از 55 شروع میشه برای من از اول تا اخرش این بود(2000)

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
تو این شرایط ۳۰۰ هزار تومان پول بازی بدی ماهی ۵۰ هزار تومان هزینه اینترنت بدی بعد نتونی بازی کنی !!!!

مشکل پورت UDP رابطه مستقیمی با سرویس های چیزشکن داره چون اون سرویس ها هم این پورت استفاده می کنن سرویس *****ینگ قابلیت تشخیص این رو نداره که شما دارید بازی می کنید یا به این سرویس ها وصل هستید به همین دلیل میزنه قطع می کنه هرچی هست !

اول که بتلفیلد خودش مشکل داشت الانم که باگ ها برطرف شده ما مشکل داریم !

حتما بررسی خواهد شد منتظر می مونیم ! برطرف کردن این مشکل دست ISP ها نیست .

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
تو این شرایط ۳۰۰ هزار تومان پول بازی بدی ماهی ۵۰ هزار تومان هزینه اینترنت بدی بعد نتونی بازی کنی !!!!

مشکل پورت UDP رابطه مستقیمی با سرویس های چیزشکن داره چون اون سرویس ها هم این پورت استفاده می کنن سرویس *****ینگ قابلیت تشخیص این رو نداره که شما دارید بازی می کنید یا به این سرویس ها وصل هستید به همین دلیل میزنه قطع می کنه هرچی هست !

اول که بتلفیلد خودش مشکل داشت الانم که باگ ها برطرف شده ما مشکل داریم !

حتما بررسی خواهد شد منتظر می مونیم ! برطرف کردن این مشکل دست ISP ها نیست .
الان تقریبا وارد سالگرد اولین سال این اختلالات میشیم که از عید نوروز سال 93 شروع شده و توی این مدت دوستان عزیزی که اینجا همه می شناسندشون خودشون رو به در و دیوار زدند تا مشکل برطرف بشه حتی با مسئولین رده بالای سازمان هم صحبت داشتند ولی انگار نه انگار دریغ از یک حرکت عملی موثر، جالبه بدونید این اختلالات بسیاری از پروتکل های دیگه ی اینترنت از جمله HTTPS و Streaming و ... هم تحت تاثیر قرار داده ، الان شخص بنده نزدیک 40 هزار تومان فقط پول وی پی ان گیمینگ دادم این ماه تا بتونم چند ساعت در روز با مشکلات کمتر بازی کنم تا اگر یکی قطع شد یا پکت لاست گرفت و هرچی دیگری رو وصل کنم.

اگر بخوام الان همین روز ها رو با روز های سال قبل همین موقع مقایسه کنم میتونم بگم وضعیت اینترنت در گسترش آزاد اطلاعات و گیمینگ تا 50 درصد افت کیفی داشته.

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
من تست کردم الان این مشکل رو مثل شما دارم ،

این پینگ من در حالت نرماله :

mvhzgz9ph2l5coaiic9c.jpg

این زمانیه که به وبسایتی که سرور خارجی داره وصل میشم :

kg5do1tqco38g5mo5wcf.jpg

این هم زمانیه که به سرور داخل بازی وصل میشم و چون در حال برقراری ارتباط مداوم هست اینطور میشه :

ca3vwxxn7msnci4jb3h1.jpg

باز یه کوسه وارد حریم خصوصی ایران شد اینجوری شد ! حالا پاشو گذاشته رو سیم یا دستشو خدا میدونه !
آخه پینگ 2000 ؟؟؟!!! کجا زندگی میکنیم ما ؟!

آخرین ویرایش:

sn@ke

کاربر سایت
Jun 9, 2008
0
نام
علیرضا
دوست عزیز دقیقا منم همین مشکل روو دارم،این مشکل حدوده 7-10 روزه که ایجاد شده،جالبش اینه که من 5 بار باهشون تماس گرفتم و 3 تا تیکت ثبت کردم که هیچ کدوم روو پیگیر نشدن،که این قضیه دو حالت داره : یا خیلی داغونو بی سواد اند و گندی که به سیستمشون میزنن رو متوجه نمیشن،یا اینکه انقد شکمشون سیر شده که دیگه پیگیر مشکلات نیستن.
قبلنا مشکل MTU بود که من بارها و بارها تماس گرفتم حتی داخل بازی سنتر هم تاپیک زدم و از دوستان خواستم که پیگیر باشن،ولی هیچ کدومش به جایی نرسید و یکی از دوستان به من گفت که یه مودم خاص هست که مشکل روو برطرف میکنه،منم رفتم 210 تومن هزینه کردم و گرفتمش مشکلم حل شد ولی دوباره یه مشکل مسخره دیگه ایجاد شده و هیچ جوره برطرف نمیشه مگر با سرویس کاهش پینگ و تغییر ip که مستلزم صرف هزینه بیشتریه.والا آدم بخواد بازی کنه باید کلیه بفروشه آخرشم نت گند میزنه به وجود آدم.

برادر من مودمم مل خودت ولی میگم 2-3 هفتست این مشکل ایجاد شده....
بعد از بارها زنگ زدن یکی وارد پیدا شد گفت مشکل از خود ماست پارس روی xbox به مشکل خورده....دارن بررسی میکنن
گفت روی bridg بزار حل نشد باید صبر کنی....
داستانی شده ها....
بعد از 3 هفته اودیم بازی کنیم )x
شما نتت چه..؟
به سرور فیفا وصل میشه..؟

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
بچه ها من اهواز نتم فارانت هست اصلا راضی نیستم چون خیلی پینگ بالایی داره :((
یه اینترنت خوب معرفی کنید لطفا
من ماهی 85 تومان میدم نامحدود 512 :-s

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
سلام
من یک مودم وایرلس زایکسل دارم تک پورت ساده!!!
یک عدد هم زایکسل وایرلس ولی بدبختانه با تک پورت پینگم با 8.8.8.8
حدود 30 تا پایین تر از وایرلس هست!!!
البته وایرلس رو با لن استفاده میکنم نه با wifi
یعنی جفتش با سیم
یکی 116 ینگ میده اون یکی 148
چرا و چجوری درست کنمش؟؟

shanki

کاربر سایت
Dec 24, 2014
6
باور کنید من ذیگه نمیدونم چیکار کنم به هر ردی زدم به بن بست رسیدم.آخه این چه وعضیه.برا یکم بازی کردن کلی فقط حرص میخوره آدم.
نتم 512 مخابرات کرج.علنا دیگه از ساعت 5 به بعد دیگه باید دور سیستم روشن کردنو خط بکشی.شما هم این مشکلو دارید؟
28d3cfcfd72268021.jpg
[/URL][/IMG]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر