اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
چند روزه پینگ به طرز عجیبی بالا میره و میاد پایین،تفاوت پینگ 4.2.2.2 و 8.8.8.8 هم خیلی زیاده بعضی وقتها فول تایم اوت هست ولی پینگ تو بازی خوبه بعضی وقتا 98-110 هست تو بازی 400 هست این دیگه چه مشکلیه.....
پارس آنلاین-تهران-نبوت(8)
من شاتل هستم خوزستان و دقیقا هم همین مشکل رو توی روزهای اخیر دارم.

dc هاااااااااااااا خیلی رو اعصاببب شدن %$%%% به زیرساخت . ظاهرا *** ای کاهش پینگو سکته میدن سر 40 دقیقه تست میکنم ببینم بی *** هم $$ده یا نه

دقیقا همینجوری که دوستان گفتن پینگ میره بالا میاد پایین بستگی به حالش داره چی دوست داشته باشه کاهش پینگ لعنتیم که بجایی اینکه بیار پایین میبره بالا چه چیزای عجیبی رو ما تجربه
کردیم تا حالا دوستانی که دستی به قلم دارند عنایت کنند یه کتاب در مورد اینترنت ما بنویسند شاید فرجی شد .
ماهی خداتومن خرج این ا*ترنت میکنیم اخرشم میریم تو بازی فقط کیل میدم بعد با کلی اعصاب خراب میام تو بازی سنتر درد دل میکنیم

من پارس آنلاین اهواز دارم حدود 15 روز پیش سرویس 2 مگابیت گرفتم.همه چیز خوش و خرم بود تا اینکه از 3 روز پیش یهو اینترنت سکته کرد!page راحت باز می کنم ولی سرعت دانلود IDM از 400 کیلو شده 16-25 :|.تورنت هم بین 2-5 !!جالبه که پینگ همون 130 مونده.پکت لاست هم ندارم.
مشکل از من هست یا همون مشکل سراسریه؟

من پارس آنلاین اهواز دارم حدود 15 روز پیش سرویس 2 مگابیت گرفتم.همه چیز خوش و خرم بود تا اینکه از 3 روز پیش یهو اینترنت سکته کرد!page راحت باز می کنم ولی سرعت دانلود IDM از 400 کیلو شده 16-25 :|.تورنت هم بین 2-5 !!جالبه که پینگ همون 130 مونده.پکت لاست هم ندارم.
مشکل از من هست یا همون مشکل سراسریه؟
به خطر شیلترینگ هوشمند نت گند خورده توش

سلام من میخوام پناهندگی اینرنتی بگیرم باید چیکار کنم؟ کشوری ما رو میپذیره
یه کد xlive داشتم وارد میکردم 3 بار DCONNECT شد آخه این چه وضعشه
یکی سایت زیر ساختارو بده 4 حرفه خوب نثارشون کنم

اختلالات عجیب و غریب جدید روی پروتکل UDP ( شاید روی کل اینترنت)

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کاربران گرامی بازی سنتر که هر روز باید اعصاب خودشون رو پشت اینترنت سیکل ترکیبی زغالی - نفتی ایران خورد کنن به امید اینکه یک ساعت بدون دردسر بازی کنند.

بنده از 2-3 هفته ی اخیر متوجه اختلالات جدید و بسیار عجیب و غریب روی پروتکل UDP شدم (حتی امکانش هست این مشکلات روی TCP هم باشه ولی برسی نکردم) به طوری که ارتباط از طریق این پروتکل دچار نوسانات کیفی بسیار شدیدی میشه و پینگ تا 100 میلی ثانیه نوسان پیدا می کنه برای مثال شما در بازی دوتا 2 مشغول به بازی هستید و پینگی که باهاش کانکت شدید مثلا 120ms هست ولی بعد از چند دقیقه مشاهده می کنید که بازی بسیار لگ و تیک میزنه و حتی پینگ شما انگار خیلی بالاتر از این چیزی هست که می بینید ، وقتی پینگ رو در داخل بازی روی پورت مورد نظر در پروتکل UDP لحظه به لحظه مورد برسی قرار بدید می فهمید که پینگتون در عرض یک دقیقه ده ها بار از 20-30 میلی ثانیه تا حتی 100 میلی ثانیه نوسان می کنه یعنی شما با پینگ 120 وصل شدید ولی در عمل پینگتون به طور غیر عادی بین 120 تا 220 نوسان شدید و پرش سریع داره و بر اثر این نوسانات بازی حتی ممکنه لحظه ای فقل بشه و اصطلاحا فریز بشه، این قضیه رو در بازی های BF3 و BF4 هم مشاهده کردم و کاملا مشهود بود روی وی پی ان گیمینگ های مختلف هم تست کردم تا مطمئن شم مشکل از اینترنت خودم نیست ، همه همین مشکل رو کم و بیش داشند + دوستان بنده که در بازی های آنلاین مختلف مشغول هستند هم گزارش این مشکل رو دادند.

متاسفانه معلوم نیست توی جعبه سیاه زیرساخت چه اتفاقاتی داره می افته ولی هر یکی دو ماه یک بار باید همه رو زجر کش کنند سر اختلالات عمدی خودشون.

لعنت به این یابو های عرب. امکان نداره چند روز پیوسته یک اتصال عادی پایدار داشته باشی.( خوب پیشکش ) در واقع بقای اینها در عدم ارتباط درست مردم با جهان آزاد اطلاعات هست. چیزی رو در حال امتحان کردن نیستند. این سبک کارشون هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or