اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
دوستان وضع نت خیلی خرابه بابا! من همش timeout ام الان نمیدونم چطور اومدم تو سایت :|
سال دیگه این موقع وزیر میاد میگه تا پایان سال 96 پهنای باند و انقد میکنیم فلان میکنیم :| ولی حقیقتا من حتی ذره ای تغییر تو نت احساس نکردم جز خرابی بیشتر :|
این وزیر قبلی اسمش چی بود یادی ازش کنیم :|

دوستان وزیر گفت امروز بعضی ها بی جنبه شدن میرن اونور چیزمیگن ما هم قند شکن رو تعطیل کردیم برای همیشه اخبار ببینید میفهمید من چی میگم از هر چیزی استفاده میشه امروز دیگه به هیچ عنوان کار نمیکنه بلاخره ملی شدیم توی اینترانت داخلی خودمون!!!
فــــــــیــــــلـــتر شکن همچنان با تمام قدرت کار میکنه :d
جلوش رو هم بگیرن نهایتا یدونه وی پی ان داخلی میزنیم بعد از فــــیــــلـــتر شکن استفاده میکنیم :d

تکلیف ما چیه الآن؟ حمله به پیچ؟ کسی پیگیری می کنه کی درست میشه؟ بابا منو 3 ماه بعد میبرن سربازی. عجبا یه کاری بکنید.
درباره هیتلر شکن هم باید عرض کنم که سرعت بالا هنوز دارن کار میکنن.
بچه ها برای چی دفعات قبل خراب شده بود؟ کسی میشه توضیح بده؟ الانم اونه؟

افتضاح شده بابا من بعد 8 ساعت قطع و وصل مکرر قطعی از لایو و نابودی کامل قندشکن حالا برگشتم میبینم تازه درست شده پنجشنبه و جمعه افتضاح ترین روزهای نت بود حالا هم چهارشنبه هم اضافه شده به اون دو روز نه دانلود کار میکنه قندشکن رو هم میترکونن بازی آنلاین رو هم نابود میکنن د،یگه بگن برید بمیرید بمون اعصاب نمیذارن مال آدم نمیذارن یه آب خوش از گلوی ما پایین بره یه روز:|

Open v p n udp که چند روزه کلا از کار افتاده.
کریو هم اکثر اوقات میگه احتمالا udp مسدود شده، وقتی هم که وصل میشه 5 دقیقه بعد قطع میشه.

آقا اگه قرار نیست منطقی مشکل نت حل شه، بگید بشینیم ذکر لعن بگیریم واسشون .. بیایید این کار رو کنیم، قول میدم تا اربعین کم کم ۵ -۶ تا مسئول کله پا بشن :دی
بی شوخی عرض می‌کنم
:d

دوستان علی رغم تمام مشکلات باز هم صبر پیشه کنید!

مسولین هم اگر اخبار رو دنبال کنید این روزها درگیر ایستادگی و تعامل با قوای دیگه برای عدم مسدود سازی پیام رسانهای موبایلی و شبکه های اجتماعی هستن، هیچ ربطی به بحث ما نداشت اما حداقل میشه اون رو به معنی حمایت از کاربران تعبیر کرد!
پس لعن و نفرین رو نگه دارید برای بعد!

سلام دوستان
میخواستم ببینم کسی این مشکل بتلفیلد رو " You have lost a connection to the session " روی PS4 داره یا مشکل از طرف منه . یا اینکه اساساً مشکل از کنسول منه یا اینترنتم !
ممنون

سلام دوستان
میخواستم ببینم کسی این مشکل بتلفیلد رو " You have lost a connection to the session " روی PS4 داره یا مشکل از طرف منه . یا اینکه اساساً مشکل از کنسول منه یا اینترنتم !
ممنون

من امروز حدود 8 تا 10 بار این اتفاق برام افتاده و جالبه نه تایم اوت دارم نه چیزه دیگه و پینگم هم حدود 135 هست!!!تصویر فریز میشه تو مپ هیچ کس تکون نمیخوره و بعدش اوت میشی!

کلا بازی کردن تو این وضع فقط یعنی اعصاب...یک دقیقه بعدت معلوم نیست.

من امروز حدود 8 تا 10 بار این اتفاق برام افتاده و جالبه نه تایم اوت دارم نه چیزه دیگه و پینگم هم حدود 135 هست!!!تصویر فریز میشه تو مپ هیچ کس تکون نمیخوره و بعدش اوت میشی!

کلا بازی کردن تو این وضع فقط یعنی اعصاب...یک دقیقه بعدت معلوم نیست.

دقیقا مال منم همینطوره ، خب پس چاره ای نیست جر صبر کردن !! بازی نکردن بهتر از حرص خوردنه !

هر 5 دقیقه dc میشه فقط هنگام بازی کردن مشکل udp بنطرم وقتشه دوباره بریم پیج وزیر اعتراض کنیم با صبر کردن چیزی درست نمیشه

خب اگه فکر میکنین تاثیر داره (‌که بعید میدونم البته )‌ اینکارو بکنیم ، حداقل یه تلاشی کرده باشیم بلکه این پورت ها استیبل تر بشه .
واقعا اینجوری بازی کردن جز اعصاب خوردی هیچی نیست !

سلام دوستان
ممنون

معمولا اینترنت شما وقتی خراب باشه این پیغام رو میده مال من هم زیاد این پیغام رو میده.

معمولا اینترنت شما وقتی خراب باشه این پیغام رو میده مال من هم زیاد این پیغام رو میده.

دوستانی که در اتصال کنسول با PSN مشکل دارن اول یه تصویر از مانیتور پینگ سرویسشون بگیرن، ببینم تایم آوت دارن یا نه، اگه مشکل سراسری باشه با زیرساخت گزارش می دم.

دوستانی که در اتصال کنسول با PSN مشکل دارن اول یه تصویر از مانیتور پینگ سرویسشون بگیرن، ببینم تایم آوت دارن یا نه، اگه مشکل سراسری باشه با زیرساخت گزارش می دم.
سلام دوست عزیز . من یه مشکل دارم اونم اینکه موقعی که می خوام با کنسول به PSN وصل شم نمی تونم ، حتی با کامپیوتر هم سایت ها ی سونی کلا بالا نمیان !! این مشکل با سرور ها اپل هم برقراره . یعنی نه سایت اپل بالا میاد ، نه آیتیونز ، نه اپل استور (نه از موبایل ، نه از کامپیوتر !!).
البته گه گاه این مشکل به صورت مقطعی رفع میشه ، ولی باز دوباره بر میگرده !! چند نفر هم تو همین فروم دیدم که مشکل منو داشتن . به isp (مخابرات تهران ) هم یکی دو ماه پیش زنگ زدم ، گفتند که پیگیری می کنند ولی نتیجه ای حاصل نشد .
موقعی که اکانت کاهش پینگو وصل میکنم مشکل به طور کامل از بین میره !! یعنی فقط isp من مشکل داره ؟ چه کنم ؟
* اینم عکس ، 2 تست اول بدون اکانت کاهش پینگ . دو تست بعدی با اکانت کاهش پینگ .
[URL=http://upload7.ir/viewer.php?file=22839100083006557037.png][/URL]

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or