اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
تا وقتی اینترنت ملی درست نشه این وضع ماست وقتی هی کابل از بیرون کشور تزریق به داخل ایران شود ، اینترنت ملی در تمام کشور های دنیا درست شده است به خواطر همین اسپید دانلود در کشورشون بالا 50 مگ بر ثانیه است . یک مثال می زنم تا بفهمید چگونه می توان اینترنت پر سرعت بالا داشته باشیم اگر شما در خانه 4 تا کامپیوتر داشته باشید و آن ها را با هاب وصل کنید حدود 100 مگابایت اسپید دارید . حالا یک شبکه درون کشوری همین شکل نگاه کنید وقتی تمام سرویس ها به هم شبکه باشند سایت های ایرانی حدود 100 مگ اسپید دارند حالا اگر اینترنت بیرون کشور تزریق هم کنیم و فناوری clod استفاده کنیم سایت های خارجی هم با کمترین مصرف می توانید بالا بیاورید حدود 60 درصد مردم با سایت های سرور ایران کار دارند به همین خواطر دیگر مشکل سرعت اینترنت در ایران 500 درصد کاهش می یابد . شما خیال کردید اینترنت چیه یه شبکه است .

تا وقتی اینترنت ملی درست نشه این وضع ماست وقتی هی کابل از بیرون کشور تزریق به داخل ایران شود ، اینترنت ملی در تمام کشور های دنیا درست شده است به خواطر همین اسپید دانلود در کشورشون بالا 50 مگ بر ثانیه است . یک مثال می زنم تا بفهمید چگونه می توان اینترنت پر سرعت بالا داشته باشیم اگر شما در خانه 4 تا کامپیوتر داشته باشید و آن ها را با هاب وصل کنید حدود 100 مگابایت اسپید دارید . حالا یک شبکه درون کشوری همین شکل نگاه کنید وقتی تمام سرویس ها به هم شبکه باشند سایت های ایرانی حدود 100 مگ اسپید دارند حالا اگر اینترنت بیرون کشور تزریق هم کنیم و فناوری clod استفاده کنیم سایت های خارجی هم با کمترین مصرف می توانید بالا بیاورید حدود 60 درصد مردم با سایت های سرور ایران کار دارند به همین خواطر دیگر مشکل سرعت اینترنت در ایران 500 درصد کاهش می یابد . شما خیال کردید اینترنت چیه یه شبکه است .
شما کمی تا قسمتی ابری درست میگین اما با این تعریف آخرتون کل پروتوکل های اینترنت و شاه راه های ارتباطی لایه ها رو نابود کردین.

شما کمی تا قسمتی ابری درست میگین اما با این تعریف آخرتون کل پروتوکل های اینترنت و شاه راه های ارتباطی لایه ها رو نابود کردین.
قشنگ بود،داداش فلکه از بالا بستس ربطی هم به نت ملی و شبکه کردن نداره.نه من مشکل دانلود دارم،نه پینگم بالاست.مشکل من با براداران زحمتکش زیر ساخته که انصافا هم دمشون گرم،خدا قوت خوب نت رو به افففففففففف دادن.حالا این وسط دو چیز وجود داره : یا خیلی میفهمن یا اصلا نمیفهمن.اینا فک میکنن با محدود کردن ملت بیخیال نت میشن و میرن پای منبر میشینن و ادامه داستان.

این چه مشکلی تو The Last of us remastred

راحت سرچ میکنم پیدا میکنه بعدش میرم تو بازی هیچ مشکلی نداره عرض 2 الی 3 دقیقه منو پرت میکنه بیرون می گه از سرور Kick شدید :|

به هر سرویس هیتلر شکنی وصل میشم کمتر از 1 دقیقه از زمان استفاده دیگه با سرور ارتباط برقرار نمیکنه و تا سرور رو عوض نکنم درست نمیشه ... همه ی خانواده پراک****سی و v**p**n ها هم همین طور میشه ... :-? کسی به این مشکل برخورده ؟؟ :-/

آقا چند روزی هست وقتی می‌خوام ک.ر.ی.و که اجرا کنم، نوشه The K.e.r.i.o ******* client service is not running .. می‌خواستم بدونم این مشکل از چیه؟ از همون udp'e ?

آقا چند روزی هست وقتی می‌خوام ک.ر.ی.و که اجرا کنم، نوشه The K.e.r.i.o ******* client service is not running .. می‌خواستم بدونم این مشکل از چیه؟ از همون udp'e ?

نخیر، برنامه رو دوباره نصب کنید درست میشه،
سرویس مربوط به کر یو به دلیلی اجرا نمیشه که این پیام رو میده.

دوستان من مدتي هست كه لگ خيلي شديدي دارم و تمومي هم نداره.

الان سوالم اينه كه اگه سرويس كاهش پينگ بخرم، براي ديدن ويديوهاي آنلاين مثل مسابقات فوتبال زنده هم بدرد ميخوره؟

البته نمیدونم جاش اینجاست یا نه
اما من نتم از مخابراته
حالا حدود 2 هفته‌س که بعضی از سرورها رو نمیتونم باز کنم
مثلا سرور s5.picofile.com رو نمیتونم باز کنم
وقتی باز میشه، هیچی نشون نمیده (البته منظورم عکس‌ها و فایل‌هاش آپلود شده هست)
یه سرچی هم زدم، گفتن DNS رو تغییر بدم به دی‌ان‌اس گوگل، که بازم نشد!!
حتی با ک-ر-ی-و هم تست کردم نشد. فقط با فری-گ-ی-ت باز کرد!
کسی راه حلی چیزی میدونه از شرش راحت بشم؟

دوستان من مدتي هست كه لگ خيلي شديدي دارم و تمومي هم نداره.

الان سوالم اينه كه اگه سرويس كاهش پينگ بخرم، براي ديدن ويديوهاي آنلاين مثل مسابقات فوتبال زنده هم بدرد ميخوره؟
بدرد که میخوره قطعا!
اگه پینگت بالاست بگیر!
ولی اگه نتت تایم اوت هم داره...از هر جا که میحوای بگیری اول اکانت تستش رو بگیر و تست کن که تایم اوتاتو میره یا نه! چون بعضی سرویسا تایم اوتا رو هم از بین میبرن ولی بعضی دیگه نه! اگه از بین نبرد که نگیر، چون هیچ تاثیری نخواهد داشت!

دیروز و امروز سالم بود. دوباره از 1 ساعت پیش شروع شد.
مخابرات تهران.
بازی ها، World of Warcraft و Diablo III و CS:GO و LoL و Dota و الی آخر... تقریبا همه بازی ها

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or