اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
من امروز چند ساعت league of legends بازی کردم هیچ مشکلی نبود.امیدوارم به این زودیا دیگه مشکلی پیش نیاد!
ممنون از شما که پیگیر بودید.

bhrooz555

کاربر سایت
May 26, 2010
7
ظاهرا برای مخابرات اختلال رفع شده ولی برای دوستم هنوز مشکل هست
بازی: Mortal Kombat
سرور قطع میشه براش و تا 10 دقیقه نمیتونه وصل بشه و باید مودم رو خاموش و روشن کنه و مجدد وصل بشه

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
اقا من هر 10-12 دقیقه چند ثانیه تایم اوت پشت هم شدید میگیرم و بازی فریز میشه. پکت لاس غیر موردی که گفتم ندارم. پینگ هم عالیه. اینم استاتوس مودم. کسی میتونه راهنمایی کنه. دهنمون صاف شد. مشکلم اینه که اگه از خط باشه با تعویض ISP حل نمیشه. HELP PLZ!!!

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
اقا چی شد وزیر گفت افزایش پهنا باند و اینا ؟ افزایش دادن ؟ یا کنسل شد ؟

دوستان یه چی دیگه من زنگ زدم به این سازمان *****چی اینا گفتم استیم ازاد کنین چه وضعشه اینا گفتن دست ما نیشت فحش عمه بشون دادن فرداش پیام اومد سیم کارتم رو مسدود کردن :|

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,797
نام
فرشید

دوستان یه چی دیگه من زنگ زدم به این سازمان *****چی اینا گفتم استیم ازاد کنین چه وضعشه اینا گفتن دست ما نیشت فحش عمه بشون دادن فرداش پیام اومد سیم کارتم رو مسدود کردن :|
اول افزایش دادن، بعد کنسل شد!!
اصلا تاپیک و خبرای مربوطه رو دنبال می کردی این سوال عجیب رو نمی پرسیدی
در مورد تماس و دشنام هم کار زشتی کردی، بارها توصیه کردیم که چگونه تعامل کنید، کمترین برخورد رو نشون دادن!

اقا من هر 10-12 دقیقه چند ثانیه تایم اوت پشت هم شدید میگیرم و بازی فریز میشه. پکت لاس غیر موردی که گفتم ندارم. پینگ هم عالیه. اینم استاتوس مودم. کسی میتونه راهنمایی کنه. دهنمون صاف شد. مشکلم اینه که اگه از خط باشه با تعویض ISP حل نمیشه. HELP PLZ!!!

شما مشکل کیفیت لینک نداری، همه چی عالیه، اما سرعتی که برات بسته شده مخصوصا Uplink خیلی پایینه و ممکنه توی بازی و برخی جاها گلوگاه بشه و ارتباط کند بشه، بهتره یه مدت سرویس 4 مگ بگیری ببینی مشکل رفع میشه یا نه.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

باید اینترنتت هم مسدود می کردن یاد بگیری فحش ندی به کسی که نمیشناسیش:)

Niklaus

کاربر سایت
Sep 26, 2014
5
قدیم تو مین 15 20 دیسی میداد. ناموسا آخه تو مین 3 دیسکانکت شدم.
من دیگه هیچی برا گفتن ندارم. تابستون که نابود شد. پاییزی که عیان است بهارش دیگه خزان است.
کلا دیگه گیم رو ببوسید بزارید کنار. من اعصابم خیلی سرش خورد شد.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من رو دوتا نتم یکی adsl عصر تلکام و وایرلس گسترش ارتباط با هیچ گیمی مشکل UDP نداشتم....فیفا 15 و BF4 ...
وضعیت پینگمم به این صورت هست...
wio1ygzcyzfftd9apqdv.png

mohammad.mo

کاربر سایت
May 8, 2014
146
من تو سایت وا کردن و دانلود مشکل دارم بعد شما حرف از بازی میزنین؟ واقعا موندم چی بگم؟ کاش میشد فهمید دارن چه چیزایی اختراع (اکتشاف) میکنن؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر