اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

shahramuae

کاربر سایت
Sep 8, 2014
273
دادا تا حدودی بهتر نشده وقتی از 300 بیاد رو 30 خیلی بهتر شده :D
کاکپیت 777ـتم تو حلقم ! :D

آره ولی تو این وضعیت استیبل بمونه مهمه که بعید میدونم !
عمو ما سیمولاتور باز بودیم حالا شدیم بتل باز !!:)):))
این کاکپیت 777 PMDG یه

Ar3f.

کاربر سایت
Dec 5, 2013
274
نام
عارف
دوستان اینطور که برمیاد طبق شواهدی که شما ارائه کردید مشکل از خرابی موقتی DNS های داخلی هست، باید تنظیمات DNS رو توی مودم روتر یا کنسول خودتون بصورت دستی روی DNS های معتبر مثل 8.8.8.8 یا 8.8.4.4 یا 4.2.2.4 قرار بدید.

چگونگی تغییر DNS در کنسول PS4 رو در لینک زیر ببینید:

How to Manually Set Up an Online PS4 Connection - PlayStation 4 Wiki Guide - IGN

یا این روش را دنبال کنید:

1. Press the PlayStation Button
2. Select the Settings menu
3. Select Network.
4. Select Set Up Internet Connection
5. Select either Wifi or LAN Cable as appropriate to your network
6. Select Custom
7. Select Your Network Name if appropriate and enter password if appropriate
8. Select Manual
9. Set theIP Address, Subnet Mask. Default Gateway, Primary DNS andSecondary DNS according to your local network settings
dns رو گذاشتم روی 4.2.2.4 وضعیت جوری شده که احساس میکنم که دیگهع این نت ایران نیست
ممنون

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
وقتی میبینی انقد مشکل داره مخابرات!! انقد قطعی و و و و و و چرا بمونی از اون نت بگیری
بعدشم مگه من گفتم حتما برو عوض کن! فقط یه پیشنهاد بود;) بمون همون مخابرات شاید UDP و واست درست کردن ;)

UDP دست ISP نیست که بتونه درستش کنه ...بازم میگم هیچ ربطی به مخابرات و ... نداره . مشکل دوباره از زیرساخته 100% ....... شما هم بهتره زیاد از نتت مطمئن نباشی چون ممکنه از همین 1 ساعت دیگه واسه شما هم خراب شه ...;)

Niklaus

کاربر سایت
Sep 26, 2014
5
مخابرات بودن یا نبودن . مسئله این است

اصلا ربطی به مخابرات بودن یا نبودن نداره.
من ماکس نتم. همارا سیستم رو هم تست کردیم اونم قطعی داره. خودشم یکی 2 هفته نیست. 2 هفته پیش شروع شده :d

واقعا آخه چرا؟

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
UDP دست ISP نیست که بتونه درستش کنه ...بازم میگم هیچ ربطی به مخابرات و ... نداره . مشکل دوباره از زیرساخته 100% ....... شما هم بهتره زیاد از نتت مطمئن نباشی چون ممکنه از همین 1 ساعت دیگه واسه شما هم خراب شه ...;)
من که بخیل نیستم! دوسدارم همه نتشون سالم باشه :)) ولی الان اکثر کسایی که مشکل دارن از مخابرات نت گرفتن!
بیخیال
امیدوارم درست شه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
دوستان اینطور که برمیاد طبق شواهدی که شما ارائه کردید مشکل از خرابی موقتی DNS های داخلی هست، باید تنظیمات DNS رو توی مودم روتر یا کنسول خودتون بصورت دستی روی DNS های معتبر مثل 8.8.8.8 یا 8.8.4.4 یا 4.2.2.4 قرار بدید.
منم primary و secondary رو گذاشتم روی 4.2.2.4 و 8.8.8.8 خدا رو شکر گویا مشکل برطرف شد.
دمت گرم فرشید جان. ;)

RezaOptic

کاربر سایت
Jan 21, 2014
239
نام
RezaNoori
دوستان همچین میان میگن دست مخابرات یا ISP نیست انگار پشت سرور های ISP ها نشستن.
به نظرم اگه مشکل از زیر ساخت باشه بی هیچ تفاوتی همه باید به این مشکل بر میخوردن من احتمال میدم به دلیل شیر کردن بیش از انداره یا مجبورن تو پروتکول ها دست کاری کنن و یا صحون (100 % احتمال میدم اشتبه نوشتم) این مشکل به وجود میاد اونای هم که از مخابرات نگرفتم و مشکل دارن یا اجتمالا ISP شون همین کارو میکنه یا از زیر ساخت های مخابرات دارن استفاده میکنن.

اگه اشتباه میگم بگین ؟

- - -ویرایش - - -

وقتی میبینی انقد مشکل داره مخابرات!! انقد قطعی و و و و و و چرا بمونی از اون نت بگیری
بعدشم مگه من گفتم حتما برو عوض کن! فقط یه پیشنهاد بود;) بمون همون مخابرات شاید UDP و واست درست کردن ;)

من امیدوارم شما هم به درد این انحصار مخابرات بیوفتی که تو اون منطقه مخابراتی شما هیچ کس بجز محابرات ADSl نده بعد ببینم به همین راحتی میای بگی برین ISP تونو عوض کنین. امیدوارم که همچین بلای سرت نیاد

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
دقیقا هر 30 دقیقه یک بار از x live پرت میشم بیرون و تا مودم رو خاموش روشن نکنم نمیتونم وصل شم ....گند زدن به زندگیه ما با این اینترنت کذایی

مال شما که خوبه تازه من 3 روز هست نمیتونم به لایو وصل بشم اگر هم وصل بشه 5 دقیقه یکبار قطع میشم از بس گند زدن دوستان مخابرات ما...
قند شکن ما هم تازه بعد از ساعت یازده دوازده شب کار میکنه کل روز اختلال داره و کلا قطع میشه !!! سرعت دانلود هم که فاجعه هست قابل توصیف نیست:|

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
والا اینایی که شما گفتید رو من هیچ کدوم ندارم. من فقط تو دیابلو 3 مشکل دارم که تو پابلکی همش dc میشم و به پشتیبانی بلیز هم گفتم بعد فرستادن یه سری تست براشون گفتن که ISP من ( صبانت ) پکیج لاست داره
ایشالا که مشکل شما دوستان حل بشه ولی اینا هم یه جور دیگه دزدی میکنن
نت 12 مگ گرفتم اونقت سرعت دانلودش 300 kb/s هست
آخه اینم نته ما داریم بقیه سرعت و کی میخوره خدا میدونه :|

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
من امیدوارم شما هم به درد این انحصار مخابرات بیوفتی که تو اون منطقه مخابراتی شما هیچ کس بجز محابرات ADSl نده بعد ببینم به همین راحتی میای بگی برین ISP تونو عوض کنین. امیدوارم که همچین بلای سرت نیاد
داداش انحصار مخابرات یه زمانی اینجا بود.. با سرعت دانلود فوق فوق فوق 20 کیلوبایت ;) گذشت و ما هم تحمل کردیم!! 3 سال :) بعد کم کم عوض شدن و ISP ها بهتری اومدن..
منم مشکل UDP داشتم! افت سرعت.. پکت لاست.. یک ماه کامل نت قطعی داشتم..
فقط اومدم راهکار پیشنهاد بدم! نگفتم حتما عوض کن! والا زور هم نگفتم! یه پیشنهاد دوستانه بود! انحصاره ؟ انحصار نیست؟ من کاری ندارم برادر من! فقط یه پیشنهاد بود همین :)
حالا شروع کنین نال و نفرین :|

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
طبق گفته ی وزیر اطلاعات :

اینترنت ملی از سال 94 راه اندازی میشه ، و این حذف کردن ها ، گرون کردن ها و محدودیت ها همش سیاست هست و بس ! :|
آقایون گفتن ما اینترنت رو 20 درصد ارزون میکنیم ! راست گفتن ! 20 درصد برای مخابرات و شرکت ها ارزون کردن ! :|
اولین شرکتی که نامحدود ها رو برداشت و پشتش شبانه رو حذف کرد ( یا به قولی دوبرابر حجم روزانه ) مبین نت بود ! :|
و همه این اتفاقات بعد از دولت جدید افتاده و داره می افته ! :|
فقط با حرفای قشنگ مثل : فلان شبکه اجتماعی رو چیلتر نمیکنیم و باید فرهنگ سازی کنیم ... :|
فقط با این حرف های قشنگ و روشنفکرانه ملت رو چیز کردن و دارن میکنن ! :|
وقتی فکر میکنم میگم صد رحمت به دولت قبلی ! اینا فقط حرفاشون قشنگه ، در عمل دروغگویی جز صفات بارز اینهاست .:|

بولتن نيوز نوشت :

روزسه شنبه در راهروهاي مجلس شنيده شد که 2 مدير ارشد سابق خودرو سازي در دوران مسئوليت خود فاکتوري عجيب ارائه کردند که طبق اين فاکتور هزينه اينترنت مصرفي آنها نيم ميليارد تومان شده است.اينترنت اين مديران از نوع ماهواره اي بوده که هزينه آن برحسب دلار محاسبه شده است.همچنين اکانت اين نوع اينترنت قابل رد يابي نبود.

پ. ن: چه خرجایی میکنن خودشون با چه روشهایی میرن تو نت :|

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
من زنگ زدم مخابرات امروز کلا پشتیبانی شون تعطیل هست میگه اپراتور فلان اصلا آدم نیست جواب بده اون وقت باید دلمون خوش باشه جمعه نت داریم مثلا یا دیسکانکت میشم از لایو یا قطع از داخل بازی به چی باید سرعت دانلود ام رو هم فیکس کردن 45 ترسفر ریت این رو چه کار کنم دیگه:-&
اصلا چه منطقی داره این نت مخابرات استان ما((قم))، آقا برام سقف دانلود گذاشتن انگار تا 2 ساعت قبل 600 بود سرعت حالا شده 45 فیکس کسی میدونه این قضیه چی هست مخابرات که تعطیله جواب سوال ام رو نمیدن انگار یه سیستم سرعت رو میکشه پایین عمدی؟!؟!؟:-/

mr.exe

کاربر سایت
Aug 17, 2013
345
نام
محمد
من زنگ زدم مخابرات امروز کلا پشتیبانی شون تعطیل هست میگه اپراتور فلان اصلا آدم نیست جواب بده اون وقت باید دلمون خوش باشه جمعه نت داریم مثلا یا دیسکانکت میشم از لایو یا قطع از داخل بازی به چی باید سرعت دانلود ام رو هم فیکس کردن 45 ترسفر ریت این رو چه کار کنم دیگه:-&
اصلا چه منطقی داره این نت مخابرات استان ما((قم))، آقا برام سقف دانلود گذاشتن انگار تا 2 ساعت قبل 600 بود سرعت حالا شده 45 فیکس کسی میدونه این قضیه چی هست مخابرات که تعطیله جواب سوال ام رو نمیدن انگار یه سیستم سرعت رو میکشه پایین عمدی؟!؟!؟:-/
بعله برای نت نامحدود محدودیت سرعت هست بعد از چند دقیقه سرعت میاد روی 14 اعتراض هم نمیشه کرد چون میگن این سرعت واقعی شماست !
این جور مشکلات ربطی به لایه های *****ینگ نداره مشکل از حرام خواری یه سری سودجو هست که با صبر حل نمیشه هیچ بد تر هم میشه !!!!
میتونید وضعیت دوسال پیش رو نسبت به الان مقایسه کنید .....

cpt mc t4vish

کاربر سایت
Feb 27, 2013
535
نام
محمد صادق
بعله برای نت نامحدود محدودیت سرعت هست بعد از چند دقیقه سرعت میاد روی 14 اعتراض هم نمیشه کرد چون میگن این سرعت واقعی شماست !
این جور مشکلات ربطی به لایه های *****ینگ نداره مشکل از حرام خواری یه سری سودجو هست که با صبر حل نمیشه هیچ بد تر هم میشه !!!!
میتونید وضعیت دوسال پیش رو نسبت به الان مقایسه کنید .....

نت من محدود 1 mb هست همیشه روز ها ترسفر ریت ام 285 بود نت شبانه 600 ولی حالا شده این وضع ما هست نامحدود رو رفتم مخابرات گفتن بخش نامه ها از تهران میاد برای قم حذف کردن نامحدود رو کلا اینا با قمی ها مشکل دارن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر