اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
خبری از تیم مذاکره نشده ؟! :d

امروز قسمت نشد که مذاکرات انجام بشه!
دو ساعت قبل از جلسه و در حالی که در مسیر بودیم بهمون اطلاع دادن که بعلت نشست جمعی کارشناسان زیرساخت قرار رو به موعد دیگری موکول کنیم و عذرخواهی کردن،

اگر این چند روز دوباره اقدامی انجام شد به سرعت در جریان قرار خواهید گرفت.

زدن پست منو تو کلوپ پاک کردن

این مشکل بد ترم شده

خوب شد گفتید که تذکر بدم!
در مورد پستهای نامتعارف و توهین آمیز طرف مذاکره کننده ما،حتی در تماس تلفنی هم مراتب نارضایتی و ناراحتی خودشون رو از اون وضعیت اعلام کردن، از دوستان خواهش می کنم حتی به خاطر تقویت جایگاه طرف مذاکره کننده ی خودتون هم که شده، از این قبیل تندرویها دست بردارید و فقط در مقام اشخاص حقیقی متشخص نظرتون رو ابراز کنید!

لطفا ترتیب یه جلسه دیگه رو بدید.

به نظرتون مارو نپیچوندن؟

شما فکر کن که من بیخیال این قضیه بشم! :|
خیر، پیچوندنی در کار نبوده، فقط خواستن برای داشتن یک موضع قویتر در برابر ما تجدید قوا کنن! :)

آخرین ویرایش:
عجیبه!
من خیلی وقته دیگه مشکلی ندارم،شاید دو هفته ای بشه.
نه DC میشم نه پینگم بالاست ...
ایشالا برای همه درست بشه :)

منم اعلام وضعیت کنم.
پینگ 150 تا 160 با اروپا. بدون تایم اوت!!
بازی دوتا 2.مشکل Atuo Dc هم مشاهده نشد.!

البته یه نکته ای رو هم بگم.من انتظار پینگ زیر 100 رو با اروپا دارم.! به امید ان روز.:bighug:

منم امروز تا الان برای اولین بار ( توی دو هفته گذشته) دیسکانکنت از هیچ سروری نداشتم! حالا اینکه به جلسه امروز که لغو شده ربط داره یا نه جای سوال داره!

امروز قسمت نشد که مذاکرات انجام بشه!
دو ساعت قبل از جلسه و در حالی که در مسیر بودیم بهمون اطلاع دادن که بعلت نشست جمعی کارشناسان زیرساخت قرار رو به موعد دیگری موکول کنیم و عذرخواهی کردن،

اگر این چند روز دوباره اقدامی انجام شد به سرعت در جریان قرار خواهید گرفت.

خوب شد گفتید که تذکر بدم!
در مورد پستهای نامتعارف و توهین آمیز طرف مذاکره کننده ما،حتی در تماس تلفنی هم مراتب نارضایتی و ناراحتی خودشون رو از اون وضعیت اعلام کردن، از دوستان خواهش می کنم حتی به خاطر تقویت جایگاه طرف مذاکره کننده ی خودتون هم که شده، از این قبیل تندرویها دست بردارید و فقط در مقام اشخاص حقیقی متشخص نظرتون رو ابراز کنید!

شما فکر کن که من بیخیال این قضیه بشم! :|
خیر، پیچوندنی در کار نبوده، فقط خواستن برای داشتن یک موضع قویتر در برابر ما تجدید قوا کنن! :)

سلام فرشید جان،
با کی دقیقا میخوایید مذاکره کنید؟ محمود خسروی یا واعظی؟

50364797040116466705.jpg

بدبختانه این امار و ارقام پینگ تایم ها قبلا زیر 100 میلی ثانیه بود و بنده بهترین پینگ رو بین تمام دوستان داشتم!
الان چنان سرعت آپلود افت داشته که نمی تونم ویدئو کلیپ هم آپلود کنم!
پینگ هم که مشاهده میکنید بالای 1000 هم میره و من فقط نقش چوب خشک تو بازی ایفا میکنم!
این همه پول اینترنت و دم و دستگاه و کلی بدبختی بکشی اخرش اینجور اینترنتی داشته باشی :(
تابستونم تابستون نبود !

اقا فرشید گل میشه بپرسم چه مذاکراتی ؟؟
منم فضولیم گل کرده این وسط .

در مورد وضعیت کلی نت و مخصوصا مشکلات گیمرها ( همزمانی اون با مذاکرات وین فقط یه اتفاق بوده!)
یک سری اطلاعات و شکایات کاربران و سوالات مهم مربوط به وضعیت فعلی و برنامه ی آینده رو هم مطرح خواهیم کرد.

سلام فرشید جان،
با کی دقیقا میخوایید مذاکره کنید؟ محمود خسروی یا واعظی؟

جزییاتش رو بعد از انجام خواهم گفت.

من نگرانم جلسه زیرساختیا فقط برای پیچوندن باشه:-s از اینا بعید نیست.

لطفا سریع یه تاریخ دیگه رو هماهنگ کنید تا بعدن نگن مذاکره؟ شیب بام؟ فرغون؟ بلهه؟ چنین چیزی نبوده اصن>:)

Farshidzarif2012:d;)

آقا این مذاکره رو راه بندازین باز دوباره شروع شده منم از double xp بتل 4 افتادم اه :(( این نت مارو سرویسس کرده چیکار کنیم واسه اعتراض بیشتر ؟کافی نیست هنوز

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or