اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087

ssickness

کاربر سایت
May 12, 2014
19
آقا من پارس آنلاین با وی بی ان سیستک.

بازی LOL منطقه مخابراتی آیت.

از دیشب DC نداشتم... ولی پینگم تعریفی نداره 20 تا بالاتر از حد نرماله

آقا حرفمو پس می گیرم همین الان داغون شد نزدیک افطار میشه می ترکه. بازم DC میشم

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
من تازه امروز دارم با اینترنت 1 مگ نامحدود اصلا نمی تونم انلاین بزنم زورکی هم همین صفحه رو باز کردم :| ( رفاه تک :|)

behrooz_50cent

کاربر سایت
May 4, 2011
181
نام
بهروز
این league of legende لعنتی هنوز dc میشه.امروزم dc شدم اکانتم بن شد.bf4 تست کردم dc نداره فقط این lole لعنتی که dc میشه.اعصاب نمونده دیگه .
لعنت کنه اون کسی رو که این بلا رو سر نت آورد...

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
نمیدونم این نت آخر عاقبتش به کجا میخواد برسه از صبح تا حالا هر چی جون میکنم توی PSN آنلاین بشم نمیشه که نمیشه با PC هم سایتهای خارجی رو بدون چیزشکن نمیتونم باز کنم وقتی میخوام مثلا برم بتل لاگ مرورگر مینویسه که اینترنت قطع شده ولی واسه سایتهای داخلی مشکلی نداره,دانلود هم که میخوام بکنم فقط از سرورهای داخلی میتونم انجام بدم,لعنت به پدر و مادر باعث و بانی این قضیه,آقا اصلا ما نخوایم بریم بهشتی که این آقایون مد نظرشونه کی رو باید ببینیم:|

داداش واسه منم صبح ساين اوت شد و ساين اين نميشد ولي الان واقعا درست شده از ساعت ٢ ظهر تا الان درسته
قبلا توي بتل ٣ مشكل اون udp رو داشتم الانم داشتما ولي واقعا كمتر شده بود و تا حدودي ميشد بازي كرد يه حسي بهم ميگه دارن درستشون ميكنن :| ( دلفين ها پرواز ميكنند )

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
852
نام
Fallen
داداش واسه منم صبح ساين اوت شد و ساين اين نميشد ولي الان واقعا درست شده از ساعت ٢ ظهر تا الان درسته
قبلا توي بتل ٣ مشكل اون udp رو داشتم الانم داشتما ولي واقعا كمتر شده بود و تا حدودي ميشد بازي كرد يه حسي بهم ميگه دارن درستشون ميكنن :| ( دلفين ها پرواز ميكنند )
An error occurred during communication with the server this is a DNS error 80710102
از خود صبح تا همین الان وقتی میخوام توی PSN آنلاین بشم این ارور لامصبی رو میده,حالا امروزی بیکار بودم گفتم بشینم بازی کنم خیر سرم:|

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
An error occurred during communication with the server this is a DNS error 80710102
از خود صبح تا همین الان وقتی میخوام توی PSN آنلاین بشم این ارور لامصبی رو میده,حالا امروزی بیکار بودم گفتم بشینم بازی کنم خیر سرم:|

با وایرلس کانکنت میشی؟؟؟ من با وایرلس همین مشکل رو دارم اما با سیم که وصل میشم به کنسول رات ان میشه...

MohammaDante

کاربر سایت
Dec 16, 2012
59
نام
Mohammad
اقا کسی دوتا 2 بازی میکنه؟
نت من 512 نامحدوده مخابراته
تا هفته پیش پینگ بین 150 تا 250 بود
اما این هفته بین 300 تا 500
زیر 300 نداشتم.واسه شما هم همچین مشکلی هست؟مشکل از نت ایرانه یا نت من یا استیم و دوتا؟

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,681
اقا کسی دوتا 2 بازی میکنه؟
نت من 512 نامحدوده مخابراته
تا هفته پیش پینگ بین 150 تا 250 بود
اما این هفته بین 300 تا 500
زیر 300 نداشتم.واسه شما هم همچین مشکلی هست؟مشکل از نت ایرانه یا نت من یا استیم و دوتا؟
پینگ من 110 بود !
دقیقا از شروع ماه رمضان پینگ من شده 250 - 300 پایین هم نمیاد :| عادیه :d

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
پارس انلاین اصفهان
۵۱۲
سرعت روزا ۱ مگابایت(راضیم)
((چون ۹ مگ شیره))
شبا زور بزنه ۱۰۰
پینگ ۴.۲.۲.۴
۲۴۰
بعضا با یه دونه پاکت لاست
کال اف وسط دومین دست بازی
lost connection to host میده هر دفه
پروفایل گیم هم که on کرد بازم پینگ داغون بود
se5eseby.jpg

تازگی گند شده پارس

Ulfric

کاربر سایت
Jan 30, 2014
92
نام
Parsa
عجیبه!
من خیلی وقته دیگه مشکلی ندارم،شاید دو هفته ای بشه.
نه DC میشم نه پینگم بالاست ...
ایشالا برای همه درست بشه :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر