اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
به نظر میاد برای من هم درست شده.چند بازی dota 2 و league of legends بازی کردم و dc نشد اما پینگ از 100 تا 120 رفت روی +200 و isp هم میگه پینگ 200 عالی هست!
من که خیلی وقته دی سی نمیشم تا دیروز هم پینگ روی 1000 بود!
ولی مثل شما الان پینگم روی 200 (البته صبح زود خوبه روی 100) البته همه اینا بعد قضیه این اختلالات پیش اومده قبل از اون پینگ در تمام ساعات روز مناسب بود!

بعد از درست شدن مشکل UDP هم پینگم رفته بالا هم Loss از 0 شده 5 به طور ثابت و به طور متغییر هم تا 20 میره.
اینم اسکرین شات ها
1 | سایت دانلود فیلم آموزشی
2 | سایت دانلود فیلم آموزشی
3 | سایت دانلود فیلم آموزشی
4 | سایت دانلود فیلم آموزشی
5 | سایت دانلود فیلم آموزشی

الان ملت همیشه در صحنه میان میگن داره تبلیغات سایت خودشو میکنه که باید بگم میخواستم آدرس این عکس ها رو بزارم تو صفحه وزیر بخاطر همین آدرس کم کارکتر نیاز داشتم.

امروز چند دست فیفا زدم همه چی حل بود... اینم پینگ الان:

101785935.png

101786134.png

اما مساله ایی که هست اینه که احتمال موقتی بودن شرایط بسیار زیاده...همین طور که مشاهده میکنین نوسان هم بالاس...

سرعت دانلود من بجای این که 130 kb/s باشه الان 2 هفتست که بین 80-100 ه(توی idm) سرویس 1 مگ مخابرات تهران

از نظر پینگ هم که با 8.8.8.8 240-250 ه ولی بیشتر مشکل سر تایم اوت زیادش هست...به طور میانگین یه دونه تایم اوت تووی هر 5 خط پینگ تایم

راستی صبح ها هم که پینگ میومد روو 90-100 الان روی 150 ه با تایم اوت...بدون کاهش پینگ اصلا نمیتونم بازی کنم

دوستان عزیز، لطف کنید همگی امروز اختصاصا وقت بزارید و وضعیت وجود یا عدم وجود مشکل رو روی سرویسها و بازی های آنلاینتون تست کنید!

از طرف شرکت زیرساخت و پشت تلفن از ما خواستن که امروز تمام دوستانی که مشکل داشتن دوباره امروز بررسی کنن، ممکنه تغییرات جدیدی صورت گرفته باشه.

دوستانی هم که مدارک و فهرست مشکلاتشون رو برای من پیام خصوصی کرده بودن حتما بررسی کنن که وقتی رفتیم مطمئنتر باشیم.

دوستانی هم که تایم آوت یا مشکل پینگ بالا دارن خواهشا مشکلشون رو اول با ISP حل کنن! هر چند که در مورد این مشکل که بخشی از اون که به زیرساخت برمی گرده هم صحبت خواهد شد.

سلام مخابرات اهواز 3 ساعت قطع بود پینگم قبلش تا 600 میرفت الان شد این اگه همین بمونه عالیه
ujxzwxlu9tpakz6bo5hj.png

من امروز اومدم خونه نت خراب بود، زنگ زدم به isp مثل اینکه یه موردی داشت پورتم رو ریست کرد دوباره مثل 5شنبه شد الآن عین آدم بدون هیچ کاهش پینگی دارم siegcrafter HC پروگرس میکنم!

سلام مخابرات اهواز 3 ساعت قطع بود پینگم قبلش تا 600 میرفت الان شد این اگه همین بمونه عالیه
ujxzwxlu9tpakz6bo5hj.png

قبل از تغییرات پینگ ام زیر 100 بود بعد تغییرات کمتر از 170 نیومد الان هم دوباره خوب شده ولی وقتی به بازی وصل میشی کلا پینگ بالا میره
http://up.ashiyane.org/images/wvzhoufvt3hha1h32s9.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or