اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
با سلام و ارادت
با توجه به کامنتهایی که شما و دوستان شما گذاشته اید بنده پیگیر شده ام. کارشناسان وزارت ارتباطات بیان کردند که هیچ اختلالی در سیستم Game وجود ندارد. ولی چندین کامنت از شما در این روزها مشاهده کردم. با توجه به کامنتهای شما، درخواست دارم برای یک جلسه حضوری در وزارت ارتباطات با حضور شما و کارشناسان این وزارت حضور یافته و اختلال موجود را که بیان می دارید اعلام نمایید. برای هماهنگی این جلسه با شماره تلفن 88468965 آقای امانی یا ایمیل amani.sina1358@gmail.com بیشتر هماهنگ فرمایید. با تشکر

به من هم این کامنت رو گذاشته ... همونطوری که گفته شد باید جضوری باهشون صحبت کنیم ....
یکی باید لپ تاپ بیاره به همراه بازی League of Legend که بهشون نشون بدیم مشکل ما چیه ... شاید درک درستی از مشکل ما و DC ها ندارند
یکی زنگ بزنه وقت تعیین کنیم و 3-4 نفری بریم پیششون من تا 2 ماه دیگه میرم سربازی می خواهم مشکل برای نسل آینده حل بشه ;):d
دیگه بی احترامی هم نکنید به وزیر

با سلام و ارادت
با توجه به کامنتهایی که شما و دوستان شما گذاشته اید بنده پیگیر شده ام. کارشناسان وزارت ارتباطات بیان کردند که هیچ اختلالی در سیستم Game وجود ندارد. ولی چندین کامنت از شما در این روزها مشاهده کردم. با توجه به کامنتهای شما، درخواست دارم برای یک جلسه حضوری در وزارت ارتباطات با حضور شما و کارشناسان این وزارت حضور یافته و اختلال موجود را که بیان می دارید اعلام نمایید. برای هماهنگی این جلسه با شماره تلفن 88468965 آقای امانی یا ایمیل amani.sina1358@gmail.com بیشتر هماهنگ فرمایید. با تشکر

به من هم این کامنت رو گذاشته ... همونطوری که گفته شد باید جضوری باهشون صحبت کنیم ....
یکی باید لپ تاپ بیاره به همراه بازی League of Legend که بهشون نشون بدیم مشکل ما چیه ... شاید درک درستی از مشکل ما و DC ها ندارند
یکی زنگ بزنه وقت تعیین کنیم و 3-4 نفری بریم پیششون من تا 2 ماه دیگه میرم سربازی می خواهم مشکل برای نسل آینده حل بشه ;):d
دیگه بی احترامی هم نکنید به وزیر
فقط LOL? بابا BF4 هم ببرید ببینن lag توی گیم fps یعنی چی!

این اختلال ها رو نگفتن واسه چی هست و درحال برطرف کردن مشکلات هستیم
گفتن که این مشکل ربطی به بازی ها آنلاین نداره.
درضمن گفتن که طرح های دیگه ای هم داره که بخشیش در تابستون و بخشی دیگر در 6 ماهه دوم اجرا خواهد شد.
و اگه میخواید چند نفر از کسانی که میتونن برم وزارت بگن تا هماهنگ بشه و برن و اگر نه میخواید با یک ایمیل و طرح کلیه مشکلات و انتقادات که جامع باشه حرفمون رو بهشون بگیم.
و نتیجه ایمیل رو تماس میگیرن و میگن

تجربه میگیه ایمیل بازی مشکلات و حل نمیکنه ...
بچه ها از DC شدنتون طول بازی فیلم بگیریم + ساعت اختلال رو هم بزنید ...
بچه ها برید league of legend بازی کنید از اول تا بازی تا آخرش فیلم بگیرید از دقیقه 8 به بعد که DC های مکرر شروع میشه تا آخر بازی باید فیلمئ گرفته بشه ...
league of legend نمونه بود بقیه بازی ها هم مشکل هست مثل fifa و dota باید فیلم گرفته بشه تا به عنوان سند بهشون نشون بدیم
خودشون متوجه میشن چرا بعد از چند دقیقه مشکل DC به وجود میاد ... و پی به داستانش میبرن

- - -ویرایش - - -

فقط LOL? بابا BF4 هم ببرید ببینن lag توی گیم fps یعنی چی!

نه دوست عزیزم LOL فقط مثال بود ... هر بازیی که بازی میکنید !
فقط فیلم باید بگیریم نشون بدیم مشکل چیه ...
بریم اونجا بگیم هی DC میشیم منظورمون رو نمیگیرن ولی فیلم از بازیمون نشون بدیم هم سنده و هم مشکل رو میتونن بررسی کنند

bf4 , lol , dota 2 کلاً یه کیس خفن بردارین ببرین حضوری همونجا و بعد وزیر رو مجبور کنین یه دست بازی کنه تا بفهمه مشکل از کجاست :)) اگه بازم پرسید چرا لگ میده همون مودمو بردارین بزنین وسط فرق سرش دیگه مشکلات همه حل میشن :bighug:خیلی نامردیه میگن هیچ مشکلی تو بازی های آنلاین نیست :( یه ماهه دهنمون صاف شده از بازی آنلاین زده شدیم دیگه

واقعا چند نفر فرصت دارن که حضوری برن مشکل باهاشون مطرح کنن چون منکه از ساعت 8 صبح تا 7 شب شرکتم :(

رو من حساب کنید

- - -ویرایش - - -

bf4 , lol , dota 2 کلاً یه کیس خفن بردارین ببرین حضوری همونجا و بعد وزیر رو مجبور کنین یه دست بازی کنه تا بفهمه مشکل از کجاست :)) خیلی نامردیه میگن هیچ مشکلی تو بازی های آنلاین نیست :( یه ماهه دهنمون صاف شده از بازی آنلاین زده شدیم دیگه

مشکل اینه که این DC ها ممکن پیک زمانی خاص داشته باشه ... از شانس خوب ما میریم اونجا اون تایم DC ها مکرر نداریم ...
فیلم که میگیریم باید زمان و تاریخش رو هم یه جا یاداشت کنیم

رو من حساب کنید

- - -ویرایش - - -

مشکل اینه که این DC ها ممکن پیک زمانی خاص داشته باشه ... از شانس خوب ما میریم اونجا اون تایم DC ها مکرر نداریم ...
100% موافقم ، باید حتما مدارک لازم از پکت لاست و پینگ تایم بالا و قطعی مکرر ، مشکل UDP و ... همراه داشته باشید و با دست پر برید اونجا.

رو من حساب کنید

- - -ویرایش - - -

لگ و اینا واسه من از ساعت 4 صبح تا 11 ظهر نیست ولی بعدش تا ساعت 8 شب لگه باز از 8 تا 12 درست میشه ! یه نظم خاصی داره انگار اینا تو این بازه ی زمانی یه کاری می کنن هیچی هم نمیگن ازش

بچه صبر کنید من با چند نفر مطلع که کارشون اینترنت هست و بازی حرف بزنم ببینم میرن حضوری بگن چون حضوری بهتر تر از ایمیل هست
چون این وسط بیان و حرف زدن جلوشون مهمه

بچه صبر کنید من با چند نفر مطلع که کارشون اینترنت هست و بازی حرف بزنم ببینم میرن حضوری بگن چون حضوری بهتر تر از ایمیل هست
چون این وسط بیان و حرف زدن جلوشون مهمه

باید تو جمعمون کسی باشه که کار فروش سرورهای گیم باشه در مورد پورت ها پورتکل ها اصلاع دقیق داشته باشه...

رو اینترنتی که اونا در اختیارتون میذارند حساب نکنید ممکنه مشکلی نداشته باشه اونجا و ضایع شیم;)....یسری از خطوط اصلا مشکل نداره الان مثل نت من....
از بازی های مختلف و dc فیلم بگیرید...نمونه های مختلف که مشکل رو به خوبی نشون بده....

سرویس های کاهش پینگ همگی مشکل قطعی رو دارن، روز و شبم نداره . شرکتهای سیستک، تبیان، پارس پک، فرهنگ آزما، ... ISP سیستک که کلا همه IP range ش مشکل داره. همونجا از طریق یکی از همینا کانکت شین دستشون میاد چه خبره. بگیر نگیر هم نداره همه بازیها مشکل دارن.

سرویس های کاهش پینگ همگی مشکل قطعی رو دارن، روز و شبم نداره . شرکتهای سیستک، تبیان، پارس پک، فرهنگ آزما، ... ISP سیستک که کلا همه IP range ش مشکل داره. همونجا از طریق یکی از همینا کانکت شین دستشون میاد چه خبره. بگیر نگیر هم نداره همه بازیها مشکل دارن.
نه دوست عزیز من سیستک استفاده میکنم و قطعی ندارم...حالا نمیدونم به نت اصلیم مربوط میشه یا نه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or