اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
یک پیام از سمت وزیر توی کلوپ برام ارسال شده :
محمود واعظی :
دوست گرامی
با سلام
با توجه به بررسی های انجام شده از نظر کارشناسان این وزارت، مشکل خاصی از نظر Game وجود ندارد. در صورتی که تمایل داشته باشید در یک جلسه حضوری موضوع را بیشتر بررسی کنیم. جهت هماهنگی با شماره تلفن 88468965 جناب آقای امانی تماس گرفته و یا با آدرس amani522@gmail.com ارتباط برقرار نموده تا زمینه های جلسه را فراهم نمایید.

---------
برای کس دیگه هم این اومده؟
من که تهران نیستم ولی هرکس میتونه زنگ بزنه تا جلسه شکل بگیره و اساسی به این مشکل گیم آنلاین رسیدگی بشه.
امروزم باز Dc شدم.league of legends
یکی به حاجیمون بگه منظورمون از بازی آنلاین جنگ خان ها ، حمله به بندر و لطفعلی خان زند نیست :-j

امروز صبح مشکل dc داشتم تو بازیه League of Legends اونهم بعد از ۲۰دقیقه، الان که تست کردم مشکلی از نظر dc نبود ولی پینگ رفته بالا با کلی تایم اوت....!

Sent from my ONE TOUCH 6012D using Tapatalk

یک پیام از سمت وزیر توی کلوپ برام ارسال شده :
محمود واعظی :
دوست گرامی
با سلام
با توجه به بررسی های انجام شده از نظر کارشناسان این وزارت، مشکل خاصی از نظر Game وجود ندارد. در صورتی که تمایل داشته باشید در یک جلسه حضوری موضوع را بیشتر بررسی کنیم. جهت هماهنگی با شماره تلفن 88468965 جناب آقای امانی تماس گرفته و یا با آدرس amani522@gmail.com ارتباط برقرار نموده تا زمینه های جلسه را فراهم نمایید.

---------
برای کس دیگه هم این اومده؟
خیلی خوبه که این پیام برای شما اومده پس سعی کنید با اون شماره یا ایمیل تماس بگیرید و دوستان دیگر هم اینکار رو بکنند و ببینند می تونن ملاقات حضوری ترتیب بدن یا خیر.
در صورتی که ملاقات حضوری تایید شد و مقرر شد ، تعدادی از دوستان که توانایی دارند و می تونند برند حضور پیدا کنند و روی موضوعاتی که مهم هست طرف مقابل رو روشن کنند.

1- بحث قطع و وصلی ها روی پروتکل UDP که بیشتر بازی ها از پورت های این پروتکل استفاده می کنند.
2- پینگ تایم بسیار بالا و نوسانی + پکت لاست بسیار زیاد که استفاده از قابلیت هایی از اینترنت که نیاز اتصال دائم دارند رو بشدت مختل می کنه از جمله بازی های آنلاین و پخش ویدیو و ...

در اخر هم به این قضیه اشاره کنید که :

1- انحصار پهنای باند توسط زیرساخت باعث عدم توجه این شرکت به رقابت و تامین نکردن پهنای باند کافی برای اینترنت کشور شده است.
2- قیمت ورود اینترنت به کشور با قیمت رسیدن اینترنت به دست کاربر نهایی حدود 25 برابر تفاوت داره در حالی که کار خاصی روی پهنای باند انجام داده نمیشه و فقط مردم دارند هزینه ی فیل ترینگی رو که خودشون باهاش مخالفن رو ناخواسته پرداخت می کنند.

امیدوارم ملاقات حضوری جواب بده.

اینم آخرین جوابی که وزیر در رابطه با اینترنت و زیرساخت گفته:
j2xw2a4p4p01fr6imln0.jpg

خوب تمام این مواردی که گفتی خیلی خوبه اگر بتونی با همین لحن باهاشون صحبت کنی منم میام :d
من خودم اگر الان تهران بودم همین الان زنگ می زدم قرار ملاقات حضوری می گرفتم میرفتم فقط مشکل اینه که الان اصلا امکانش برام فراهم نیست چون فعلا تهران نیستم. دوستانی که شهر تهران هستند اگر براشون مقدوره سریعتر پیگیر باشن و با اون شماره تماس بگیرند.

اینم آخرین جوابی که وزیر در رابطه با اینترنت و زیرساخت گفته:
j2xw2a4p4p01fr6imln0.jpg
حرفش کاملا منطقیه ولی وعده های توخالی در مدت 10 سال گذشته زیاد شنیدیم ، باید یک نشانه یا چیزی دیده بشه که بتونیم اعتماد کافی رو نشون بدیم.

من زنگ زدم و باهاشون حرف زدم
و اگر امکان داره بیاید به تیم اسپیک که آی پی میذارم اونجا بگم که چی گفت و گفتم و قرار شد که چی بشه
185.55.226.252
چنل گفتگو

من دسترسی به تیم اسپیک ندارم دوست عزیز نمیشه خلاصه بگی چی شد

خلاصه حرفامون رو مینویسم
درمورد پورت های udp پرسیدم گفتن که کارشناس های ما در بررسی گفتن که مشکلاتی در udp هست ولی تاثیری بر روی بازی های آنلاین نداره
و گفتن که باز بررسی میکنیم شاید کارشناسان ما اشتباه دارن فکر میکنند و استفاده کننده متوجه میشه
درمورد پهنای باند هم گفتن که به خاطر کارهای دولت های قبل الان ممکن نیست که در یک روز پهنای باند رو افزایش بدیم و خودشون هم تائید کردن که الان در ایران اشتراک اینترنت قانونی 1 به 8 هست ولی 1 به 40 هم دیده شده میدن و تاکید کردن که تا پایان سال 93 پهنای باند کشور به استاندارد جهانی خواهد رسید
و در مورد ارائه مشکلات دیگر هم گفتن که اگر دوستانتون کسی در تهران هستند که بتونند بیان و مشکلات رو بیان کنن بیان و بررسی کنیم
و اگر نتونستید میتونید به ایمیلی که دادم یک متن کامل و جامع از مشکلات برام ارسال کنید تا مورد بررسی قرار بدیم و انشا الله حل کنیم.
و اینکه ناراحت بودن از اینکه کلمات توهین آمیزی که وزیر و زیرساخت و ... گفتن که این حرکات در شان یک جوان ایرانی نیست و عذر خواهی کردم به خاطر این رفتار

نگفتن این اختلالات اصلا واسه چی هست و تا کی درست میشه؟!

Sent from my ONE TOUCH 6012D using Tapatalk

این اختلال ها رو نگفتن واسه چی هست و درحال برطرف کردن مشکلات هستند
گفتن که این مشکل ربطی به بازی ها آنلاین نداره.
درضمن گفتن که طرح های دیگه ای هم داره که بخشیش در تابستون و بخشی دیگر در 6 ماهه دوم اجرا خواهد شد.
و اگه میخواید چند نفر از کسانی که میتونن برن وزارت بگن ,تا هماهنگ بشه و برن و اگر نه میخواید با یک ایمیل و طرح کلیه مشکلات و انتقادات که جامع باشه حرفمون رو بهشون بگیم.
و نتیجه ایمیل رو تماس میگیرن و میگن

آخرین ویرایش:
این اختلال ها رو نگفتن واسه چی هست و درحال برطرف کردن مشکلات هستیم
گفتن که این مشکل ربطی به بازی ها آنلاین نداره.
درضمن گفتن که طرح های دیگه ای هم داره که بخشیش در تابستون و بخشی دیگر در 6 ماهه دوم اجرا خواهد شد.
و اگه میخواید چند نفر از کسانی که میتونن برم وزارت بگن تا هماهنگ بشه و برن و اگر نه میخواید با یک ایمیل و طرح کلیه مشکلات و انتقادات که جامع باشه حرفمون رو بهشون بگیم.
و نتیجه ایمیل رو تماس میگیرن و میگن

مرسی از پیگیریت فکر کنم اگر ایمیل بزنیم بهتر به جواب برسیم تا اینکه دسته جمعی بریم اونجا آخرشم تحویلمون نگیرن !!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or