اختلال سال 95 در پورتهای UDP،سراسر کشور،بازیها و سرویسهای آنلاین- آمارگیری از کاربران

چگونه درگیر مشکل اخیر پورتهای UDP شده اید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,087
دوستان پیچ وزیر رو بیخیال شین بیاین مشکل رو با شکایت از زیرساخت حل کنیم

شکایت | شرکت ارتباطات زیرساخت

من اینو دو روز پیش پر کردم الان زنگ زدن و قشنگ پرسیدند مشکل رو اسم بازی ها که مشکل دارن رو هم پرسید بیاین از این طریق پیگیری کنیم

من اینو دو روز پیش پر کردم الان زنگ زدن و قشنگ پرسیدند مشکل رو اسم بازی ها که مشکل دارن رو هم پرسید بیاین از این طریق پیگیری کنیم
بسیار موافقم ، با من تماس گرفتن و تمام مشکلات رو براشون مطرح کردم گفتن پیگیری میکنیم فقط ازم آی پی آدرس سرورهای فیفا برای ایکس باکس لایو خواست :-/ از کجا میتونم آی پی فیفا14 روی ایکس باکس پیدا کنم؟

- - -ویرایش - - -

بچه ها چطوری میتونم آدرس IP سرورهای ایکس باکس لایو یا فیفا 14 رو پیدا کنم؟ چون شرکت زیرساخت بهم گفت اگر IP بهشون بدم زودتر میتونن مشکلات رو برطرف کنن:-/

بسیار موافقم ، با من تماس گرفتن و تمام مشکلات رو براشون مطرح کردم گفتن پیگیری میکنیم فقط ازم آی پی آدرس سرورهای فیفا برای ایکس باکس لایو خواست :-/ از کجا میتونم آی پی فیفا14 روی ایکس باکس پیدا کنم؟

- - -ویرایش - - -

بچه ها چطوری میتونم آدرس IP سرورهای ایکس باکس لایو یا فیفا 14 رو پیدا کنم؟ چون شرکت زیرساخت بهم گفت اگر IP بهشون بدم زودتر میتونن مشکلات رو برطرف کنن:-/

نمی توانید ، باید حتما به خوده ساپورتش email بزنی و بگی برات بفرسته اونم مطمئن نیستم این کار را بکنه. بخاطر اینکه تعداد سرور های یک یا دو تا نیست خیلی بیشتر از این صحبت هاس .

دوست عزیز این صفحه جوابی نمیده من قبلا اینکار رو کردم و شکایت کردم ولی سه ماه بی جواب بودم.
آخرش هم بیخیال شدم.

دوستان این روش هم تایید میشه!

بتازگی شرکت زیرساخت نیروهای جدیدی روی این بخش بکار گرفته و پاسخگویی بیشتر رو هم در دستور کار قرار دادن، حتما از این طریق هم اقدام کنید، نه وقت گیر هست و نه ضرری داره،
دوستان شهرستانی ما مخصوصا پیگیر مشکلات بازیها به تفکیک عنوان بازی و سرورهای مشکل دار باشن و حتما تصویری از ارور بازی رو هم به شکایتشون ضمیمه کنن که مستند باشه.

- - -ویرایش - - -

شماها تهرانید ؟ منم هفته ی قبل پر کردم ولی زنگ نزدن تا حالا . لیست ای.پی ها رو نگفت کجا ارسال کنیم ؟

بتازگی شرکت زیرساخت نیروهای جدیدی روی این بخش بکار گرفته و پاسخگویی بیشتر رو هم در دستور کار قرار دادن، حتما از این طریق هم اقدام کنید، نه وقت گیر هست و نه ضرری داره،
دوستان شهرستانی ما مخصوصا پیگیر مشکلات بازیها به تفکیک عنوان بازی و سرورهای مشکل دار باشن و حتما تصویری از ارور بازی رو هم به شکایتشون ضمیمه کنن که مستند باشه.

دوست عزیز... شهرستانی و غیره شهرستانی نداریم .... بهتره بگید دوستان شهر های دیگه ....

پ.ن: مثلا شمایی که اهل تهرانی چه فرقی میکنی با کسی که تو شیراز یا تبریز یا قم یا رشت و .. ..... زندگی میکنه ؟؟؟پس بهتره این لفظ شهرستانی رو به کار نبریم . خود تهران با یه سری مهاجر که از روستا پاشدن اومدن شهر درست شده .

آقا فرشید مشکل من که بر سر خطا نیست به خاطر قطع و وصلی هست ISP هم جوابگو نیست چون از طرف اونا نیست
و وقتی trace گرفته میشه بیشتر آی پی هایی مشکل ایجاد میکنن که رنجشون از 10 شروع میشه که اینا هم مال زیرساخت و *****ینگ هست

شماها تهرانید ؟ منم هفته ی قبل پر کردم ولی زنگ نزدن تا حالا . لیست ای.پی ها رو نگفت کجا ارسال کنیم ؟
من تهران هستم خودش گفت فردا دوباره باهام تماس میگیره و اگر آدرس آی پی بازیهای مختلف رو پیدا کردم بهش بدم ولی من تا الان هیچی پیدا نکردم یعنی گیر نمیاد!!!

- - -ویرایش - - -

دوستان وقتی زنگ میزنید پیگیر قضیه پینگ هم باشید چون غیرعادی خراب شده.

یعنی زیرساخت داره آروم آروم بهتر میشه ؟

من در مورد پینگ و همچنین دیر باز شدن سایتهای خارجی بهش توضیح دادم بعد یه شماره بهم داد که بعدازظهر در این مورد هم مشکلمو مطرح کنم

یک پیام از سمت وزیر توی کلوپ برام ارسال شده :
محمود واعظی :
دوست گرامی
با سلام
با توجه به بررسی های انجام شده از نظر کارشناسان این وزارت، مشکل خاصی از نظر Game وجود ندارد. در صورتی که تمایل داشته باشید در یک جلسه حضوری موضوع را بیشتر بررسی کنیم. جهت هماهنگی با شماره تلفن 88468965 جناب آقای امانی تماس گرفته و یا با آدرس amani522@gmail.com ارتباط برقرار نموده تا زمینه های جلسه را فراهم نمایید.

---------
برای کس دیگه هم این اومده؟
من که تهران نیستم ولی هرکس میتونه زنگ بزنه تا جلسه شکل بگیره و اساسی به این مشکل گیم آنلاین رسیدگی بشه.
امروزم باز Dc شدم.league of legends

محمود واعظی :
دوست گرامی
با سلام
با توجه به بررسی های انجام شده از نظر کارشناسان این وزارت، مشکل خاصی از نظر Game وجود ندارد. در صورتی که تمایل داشته باشید در یک جلسه حضوری موضوع را بیشتر بررسی کنیم. جهت هماهنگی با شماره تلفن 88468965 جناب آقای امانی تماس گرفته و یا با آدرس amani522@gmail.com ارتباط برقرار نموده تا زمینه های جلسه را فراهم نمایید.

---------

به نظرم این صفحه آقای وزیر رو بیخیال بشین فقط باید فرم شکایت زیرساخت رو پر کنید و منتظر تماسشون باشید

از خود زیر ساخت به خودش می خوای شکایت کنی؟؟؟!!!

محمود واعظی :
دوست گرامی
با سلام

---------

این صفحه آقای وزیر کار ما رو راه نمیندازه فقط باید طرح شکایت زیرساخت و ارتباطات رو فرمشو پر کنید بعد خودشون با شما تماس میگیرن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or