اخبار و شایعات پیرامون Xbox Series X | S

176699
thet_rib.jpg

176713
176727
176728
176729
176737
176730
176731
176732
176736
176733
176714
-The Medium ساخته استودیوی لهستانی Bloober در ژانر ترسناک روانشناختی که برای XSX|S و PC در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک بازی The Medium
-بازی Scorn که توسط Ebb Software برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Call of the sea که در سبک ماجراجویی توسط Out of the blue games برای PC و XSX|S در دست توسعه قرار دارد.
-بازی The Ascent که توسط Neon Giant و در سبک اکشن نقش آفرینی سایبرپانکی برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد. لینک تاپیک Scorn
-بازی Second Extinction که توسط Systemic Reaction و در سبک شوتر اول شخص برای XONE و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
-کمپین بازی Crossfire X که توسط رمدی برای PC و XSX|S در دست ساخت قرار دارد.
482d_tech.png

3me3_poweryourspecs.jpg

176712
-فناوری VRS که به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا به شکل بهینه‌ای از تمام قدرت Xbox Series X/S استفاده کنند. بجای آن که تمام سیکل‌های گرافیک را برای تک تک پیکسل‌های روی نمایشگر به کار گیرند، آنها می‌توانند روی بخش‌های خاصی از شخصیت‌های بازی یا اشیاء مهم محیط اولویت بندی کنند. این تکنیک اجازه می‌دهد تا شاهد فریم ریتی پایدار و وضوحی بالاتر باشیم که البته روی کیفیت نهایی تصاویر نیز تاثیر گذار نخواهد بود
-شتاب دهنده سخت افزاری DirectX Ray Tracing که به معنی نورپردازی نزدیک به واقعیت و بازتاب‌های دقیق به صورت real time خواهد بود.
-استفاده از پورت HDMI 2.1 که باعث حالت Low Latency و Variable Refresh Rate در کنسول جدید میشود
-همکاری با کمپانی Seagate برای عرضه هاردهای 1 ترابایتی SSD مخصوص این کنسول که مشابه با کارتریج ویژه سریX|S طراحی میشوند. کنسول این هارد اضافی را نیز به عنوان حافظه ی اصلی شناسایی میکند. این هارد ها، همزمان با کنسول های نسل بعد به بازار عرضه میشوند.
176709
132210

• دارای D-Pad جدید و دکمه‌ی Share
  • استفاده از بلوتوث کم انرژی یا BTLE که در آن داده‌ها به صورت منقطع و محدود ارسال می‌شوند و در عوض مصرف کم انرژی از اولویت بالاتری برخوردار است
  • دارای کمترین Latency با استفاده از تکنولوژی DLI
  • قابلیت پشتیبانی از دستگاه های مختلفی مانند گوشی های هوشمند
  • قابلیت استفاده از پک های باطری قابل شارژ معرفی شده برای کنترلر های elite مایکرسافت
  • امکان به یادآوردم چند دستگاه مختلف (کنسول، کامپیوترهای خانگی یا گوشی های هوشمند) توسط کنترلر که میتولند باعث راحتی هرچه بیشتر جابجایی بدون نیاز به سیم بین آن ها شود.
  • وجود درگاه USB-C که به گیمر اجازه میدهد بدون نیاز به شارژ کنترلر و با اتصال آن به دستگاه، از آن استفاده کند.
  • اضافه کردن یک الگوی نقطه لمسی بر روی بامپر ها و تریگر ها که باعث بهبود احساس و عملکرد در هنگام بازی می شود
مقاله سایت بازی سنتر در مورد کنترلر Xbox Series X|S
176708
ویژگی های جدید

• قابلیت quick resume برای اولین بار برای کنسول های نسل هشت معرفی شد که اجازه میداد در حین انجام بازی به داشبورد کنسول خود رفته و در هر زمان دلخواه، بازی را به سرعت ادامه داد. حال با گسترش این ویژگی امکان استفاده همزمان آن برای چند بازی وجود دارد.
  • تاثیر پویا ورودی یا DLI که میتواند ورودی را بدون تاخیر با چیزی که نمایش داده می‌شود همگام سازی کند تا شاهد کنترلی دقیق‌تر و پاسخگوتر باشیم.
  • ویژگی Smart Delivery که اجازه می دهد تا با تهیه یک نسخه از بازی، به سایر نسخه های بازی نیز بدون پرداخت هزینه اضافی، دسترسی داشت. این قابلیت به خصوص در صورتی که شایعات مربوط معرفی کنسول دوم مایکروسافت حقیقت داشته باشد، می تواند بسیار جالب باشد. گفتنیست گرچه تمام بازی های ساخته شده توسط استودیو های داخلی مایکروسافت از این ویژگی استفاده خواهند کرد، اما استفاده از آن توسط سایر توسعه دهندگان به انتخاب خود آن ها بستگی دارد. با اینحال CD Project Red اولین شرکتی بود که حمایت خود از این ویژگی را اعلام کرد. بر این اساس با تهیه نسخه نسل حاضر بازی بسیار مورد انتظار Cyberpunk 2077 ،بدون پراخت هزینه اضافی به نسخه بهبودیافته نسل بعد این بازی نیز دسترسی خواهید داشت.
سرویس Backward Compatibility

• مایکروسافت پشتیبانی کنسول خود از سرویس بکوارد را تایید کرده است. برخلاف رقیب، سرویس بکوارد مایکروسافت، نه تنها شامل تمام بازی های نسل 8 میشود، بلکه در مجموع 616 بازی از نسل های شش و هفت نیز تحت این سرویس قرار میگیرند.
  • تکنیک بازسازی HDR سری اکس باعث میشود تا تمام بازی های اکس باکس اوریجینال و اکس باکس 360، به صورت اتوماتیک و بدون داشتن اثر منفی منفی روی پرفورمنس بازی، از این ویژگی بهره مند شوند.
  • بر اساس صحبت های جیسون رونالد، تیم بکوارد مایکروسافت، با اختراع تکنیک هایی جدید، امکان دوبرابر شدن نرخ فریم مجموعه مشخصی از بازی های بکوارد، روی XSX|S را فراهم کرده اند. به این صورت که برخی بازی های 30 فریم به 60، و برخی بازی های 60 به 120 فریم بر ثانیه ارتفا می یابند.
  • تایید شده است که قابلیت Quick Resume ، بر روی تمام عناوین نسل های گذشته اکس باکس هم قابل اجرا می باشد و منحصر به بازی های نسل آینده نمیشود.
176707
177104 177105 177106 177107 177108 177109 177110 177111 177112 177113 177114
177115

176706

nmas_poll.png

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
اقا باشه بن نداره همه از اکانت هکی استفاده کنید
کلا بن کنسول واسه این چیزا هم نداریم قبول

----------------------------------------------------

هرکی یکم بشینه فکر کنه خودش به جواب درست میرسه
اینجا هم دوستان جاش نیست به تاپیک میشه گفت مربوط نیست پس دیگه ادامه ندیم
بزرگوار، نیازی به دراماتیک کردن قضیه نیست.
با یه گوگل کردن هم میتونی قوانین مایکروسافت رو در این باره بخونی.
سوال:
Sharing Microsoft account with one friend is legal?

جواب:
yes.As it states, you're supposed to be the one to sign into the console with your account then remove your account. Then it's fine. If you give your account information to someone else and have them sign into your account in order to do that, then that violates the rules.

شاید مسخره به نظر برسه ولی اینجوریه که اگر شما خودت اطلاعات اکانتت رو وارد دیوایس دوست یا هرکس دیگه ای بکنی، از نظر مایکروسافت ایرادی نداره و کاملن قانونیه.
ولی اجازه اینکه اطلاعات اکانت رو به کسی بدی یا بفروشی رو ندارید و اینکار غیر قانونیه!

خب همونطور که تو کامنت قبلی هم گفتم، سوال اینه که مایکروسافت از کجا میخاد بفهمه که دوست من خودش برام انجام داده یا من از یه فروشنده خریدم!!
جواب هم اینه که از هیجا! نه میفهمن و نه کارگاه استخدام میکنن برای تحیقیات و نه قراره دادگاهی شکل بگیره و دو طرف قضیه بیان از خودشون دفاع کنن.
خودش رو با فرستادن دوتا آرتیکل راحت میکنن. پسوردت رو عوض کن و امینت اکانتت رو ببر بالا!! و تمام

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: barney stinson

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سوال:

جواب:
yes.As it states, you're supposed to be the one to sign into the console with your account then remove your account. Then it's fine. If you give your account information to someone else and have them sign into your account in order to do that, then that violates the rules.

شاید مسخره به نظر برسه ولی اینجوریه که اگر شما خودت اطلاعات اکانتت رو وارد دیوایس دوست یا هرکس دیگه ای بکنی، از نظر مایکروسافت ایرادی نداره و کاملن قانونیه.
ولی اجازه اینکه اطلاعات اکانت رو به کسی بدی یا بفروشی رو ندارید و اینکار غیر قانونیه!

خب همونطور که تو کامنت قبلی هم گفتم، سوال اینه که مایکروسافت از کجا میخاد بفهمه که دوست من خودش برام انجام داده یا من از یه فروشنده خریدم!!
جواب هم اینه که از هیجا! نه میفهمی و نه کارگاه استخدام میکنن برای تحیقیات و نه قراره دادگاهی شکل بگیره و دو طرف قضیه بیان از خودشون دفاع کنن.
خودش رو با فرستادن دوتا آرتیکل راحت میکنی. پسوردت رو عوض کن و امینت اکانتت رو ببر بالا!! و تمام
نه دراماتیک نمیکنم کلی میگم به نظر من کسی قطعی نمیتونه هیچ جوابی بده به این داستان برای همین میگم بیخیال هرکی خواست بخره خودش میدونه
یادم نیست تو کدوم تاپیک بود بحث بود سر همین قضیه من اتفاقا مشکلی ندارم با اکانت کرکی و اینا
واقعیتش من ریسکش رو همه جوره پذیرفتم و خودم همین الان دارم از گیم پس کرکی استفاده میکنم یعنی اکانت خریدم از به انسان شریفی که یوزر پسووردش کرک شده بود و روی کنسول خودم هوم کردم چک کردم تو سایت مایکروسافت کلا 17 روز اینا گیم پس داشت خود طرفی که ازش خریدم بهم گفت آفلاین بشو وگرنه پسوورد عوض میکنه و میپره اما من گفتم مهم نیست برام میخوام انلاین بازی کنم
از اون روز که حدود 2 ماه میگذره انلاین موندم و طرف هم بعد 17 روز گیم پس بازم تمدید کرده یه جورایی گیم پس مادام العمر دارم الان چون طرف تمدید میکنه و هنوزم حالا یا نفهمیده یا براش مهم نیست که منم از اکانتش دارم استفاده میکنم
دیدی که گفتم در نهایت این اکانت ها بیشتر برای آفلاین بازی کردن به درد میخورن تا آنلاین ولی شانسی میشه که آنلاین هم بمونی نپره

• Like
Reactions: z2s sas

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
سوال:

جواب:

جواب هم اینه که از هیجا! نه میفهمی و نه کارگاه استخدام میکنن برای تحیقیات و نه قراره دادگاهی شکل بگیره و دو طرف قضیه بیان از خودشون دفاع کنن.
خودش رو با فرستادن دوتا آرتیکل راحت میکنی. پسوردت رو عوض کن و امینت اکانتت رو ببر بالا!! و تمام
حالا هی دوباره ریپلای میکنم ولی فکر کنم اصلا این داستان تو ps خیلی وقته اجرا میشه همین اکانت های کرکی و خیلی ها دارن استفاده میکنن
اما تو ایکس باکس تازس یکم

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
اینجا باید بفرستیم؟ :D

screencapture-xbox-en-US-year-in-review-2023-12-18-08_20_4111.jpg
screencapture-xbox-en-US-year-in-review-2023-12-18-08_20_41112.jpg

این اکانت دقیقا از اول سپتامبر استفاده شده، اکانت قبلیم هم هست که از قدیم داشتم، و امسال وقتی کنسول گرفتم (اخرای بهار) اول رو اون بازی میکردم، ولی چون زیاد روش بازی هارو ادامه ندادم و این اکانت جدید رو ساختم دیگه فقط اینو گذاشتم... (قدیما جیل بریک باز بودم)

پس یعنی عملا برای همین 3-4 ماه اخیره و به همین دلیل بعضی از بازی ها مثل استارفیلد تاپ نیستن، چون بازی هایی از جنس استارفیلد رو من معمولا خیلی طول میدم، شاید سال ها تو پلی لیستم بمونند تا برای اولین بار تموم شن، برای مثال F3 فکر کنم 3 سال طول کشید، F4 هم 2 سال، اسکایریم 3-4 سال... هرچند، اگه استارفیلد مثل بازی های قبلی بتزدا بهم میچسبید، همین الان تو لیست بود و حداقل تا همینجا 200 ساعت رو رد کرده بود (اسکایریم رو نمیدونم دقیقا ولی حداقل +500 ساعت بازی کردم، F4 رو مطمئن هستم که +400 ساعت، F3 هم حداقل 400 500 ساعت...) دلیلشم طبیعتا مدل به شدت عمیق بازی کردنمه... همچنین پلی ترو های متعدد و بار ها تکرار بازی...

از طرفی ذوقم برای تکرار بازی های خفن قبلی رو اکس باکس هم باعث شد استارفیلد باز عقب بیفته، برای مثال تو همین چند ماه از وقتی استارفیلد منتشر شد، حدود 40 ساعت F3 بازی کردم (پلی تایم رو پروفایل ننداخته، برای همین این جا حساب نشده، ولی بازی رو عملا تا اخراش رسوندم، فادر رو پیدا کردم و لول هم 20 شده، وری هارد) یا تا همین هفته های پیش مقاومت میکردم که به جای ادامه استارفیلد، Fallout 4 رو برای پلی ترو چهارم از 2015 تا الان، دوباره شروع نکنم :-" چون میدونستم اگه دستم دوباره به F4 بخوره، مثل اهن به سمت اهن ربا کشیده میشم و غرق و غوطه ور در دنیای غنی و خفن و یونیک و تاریک فال اوت، و همین باعث میشه دوباره استارفیلد عقب بیفته :-" که البته نهایتا نتونستم مقاومت کنم و 2 3 هفته پیش F4 هم شروع کردم و الان برای بار چهارم از 2015، غرق F4 شدم، یعنی یه بار استارفیلد با F3 عقب افتاد، و حالا با F4، هر دفعه با بازی های قبلی خود بتزدا گیم استودیوز :-" حالا خدا رحم کنه بعد از اف 4، نرم برای بار nام سراغ اسکایریم، تا یک بار دیگه با یک بازی دیگه بی جی اس، استارفیلد عقب بیفته :-"

خلاصه تقصیر من نیست :D مقصر خود BGS که بازی های قبلیش به حدی خفن هستند که تو سال 2023 و بعد از سال ها پاره کردنشون رو پلی استیشن و حتی پی سی، باز هم میتونند من رو رو یک پلتفرم جدید در خودشون غوطه ور کنند :D (حالا شلتر که مال بی جی اسه و اینجا هم لیست شده هم بماند :D ناگفته هم نماند که TES IV III هم از کنسول پاک کردم که یهو گرفتارشون (غرق لذت و عشق) نشم :-" )

*لایز اف پی که معرف حضور همه هست و خب واقعا بازی با کیفیتی هست، وارتیلز هم از اوناست که مدت ها طول میکشه تا تمومش کنم، چون بازی به شدت گسترده و غنی هست و یه جورایی تا بخوای تمومش کنی (100 درصد که اصن هیچی) حداقل چند صد ساعت وقت میبره (مگر اینکه کواپ بری که بتونی راش بدی) در واقع وارتیلز از اوناست که سال ها تو پلی لیستم میمونه، از گیم پس خارج شه هم میخرمش، هرچند به شکل و فرمش میخوره که حالا حالا ها تو گیم پس بمونه...

**من میخواستم 2 3 ماه استارفیلد رو بزنم و برگردم رو پلی استیشن و PS5 بخرم و کلا رو اون ادامه بدم، اما گیم پس و بازی های قبلی که خودم دوست دارم، باعث شدن پلن 2 3 ماهه جایگزین یک پلن همیشگی بشه، یعنی دیگه از اکس باکس خارج نمیشم، هرچند پلتفرم همیشگی من سونی هست و جدا از این رابطه عاطفی عمیقی با سونی و پلی استیشن و بازی هاش دارم، ولی اکس باکس هم دیگه ترک نمیکنم، حتی وقتی به زودی برگردم به پلتفرم اصلیم و رو PS5 و پلی استیشن های بعدی اکتیو باشم...

از بازی های خود اکس باکس بگیر، تا شاهکار ها و جم های مخفی گیم پس، تا بازی های قدیمی مولتی پلتفرم که دوست دارم بار ها تکرارشون کنم (امثال ویچر 3 و باقی) و اکس باکس بهانه خوبی برای تکرارشونه، باعث میشه دیگه نتونم از اکوسیستم اکس باکس خارج شم و موندنی شدم.... (از دوران 360 رفت و امد داشتم، اما این دفعه دیگه فکر کنم موندنی شدم)

*این شلتر در دنیای TES چی شد؟ Castles... چرا رو کنسول ها نمیاد : (

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
۱۴ دسامبر خبر میاد که Obsidian چندین بار به بتسدا بابت ساخت اسپین اف های مختلف در دنیای Fall Out و TES پیشنهاد داده اما بتسدا همه رو رد کرده(خاک بر سرش)
IMG_20231218_114206_301.jpg
IMG_20231218_114208_192.jpg
امروز هم این خبر تایید شده و گفته شده بود که میخواستند سیستمی مشابه Call Of Duty انجام بدن.(حالا نه به اون سرعت و شتاب سالانه)
چقدر جذاب میشد که Obsidian مثلا عین Treyarch که سری بلک اپس رو میبره جلو، اینا هم سری New از Fall Out رو میبردند جلو، New Vegas 2 یا New London یا New Tokyo و...

تصور کنید قبل اینکه بازی اصلی توسط بتسدا منتشر بشه یه چندتا بازی پیش زمینه ساخته بشه یا تو دنیای مشابه/موازی روایت بشه تا بازی اصلی برسه‌. بازخوردها نسبت به اون بازیها چقدر میتونست کمک کنه تا بازی اصلی یک بازی کامل و بی نقصی دربیاد.
خاک عالم بر سرت بتسدا.
Bethesda Declined Obsidian's Proposals to Develop TES Spin-Offs

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد

View attachment 322505
View attachment 322506

این اکانت دقیقا از اول سپتامبر استفاده شده، اکانت قبلیم هم هست که از قدیم داشتم، و امسال وقتی کنسول گرفتم (اخرای بهار) اول رو اون بازی میکردم، ولی چون زیاد روش بازی هارو ادامه ندادم و این اکانت جدید رو ساختم دیگه فقط اینو گذاشتم... (قدیما جیل بریک باز بودم)

پس یعنی عملا برای همین 3-4 ماه اخیره و به همین دلیل بعضی از بازی ها مثل استارفیلد تاپ نیستن، چون بازی هایی از جنس استارفیلد رو من معمولا خیلی طول میدم، شاید سال ها تو پلی لیستم بمونند تا برای اولین بار تموم شن، برای مثال F3 فکر کنم 3 سال طول کشید، F4 هم 2 سال، اسکایریم 3-4 سال... هرچند، اگه استارفیلد مثل بازی های قبلی بتزدا بهم میچسبید، همین الان تو لیست بود و حداقل تا همینجا 200 ساعت رو رد کرده بود (اسکایریم رو نمیدونم دقیقا ولی حداقل +500 ساعت بازی کردم، F4 رو مطمئن هستم که +400 ساعت، F3 هم حداقل 400 500 ساعت...) دلیلشم طبیعتا مدل به شدت عمیق بازی کردنمه... همچنین پلی ترو های متعدد و بار ها تکرار بازی...

از طرفی ذوقم برای تکرار بازی های خفن قبلی رو اکس باکس هم باعث شد استارفیلد باز عقب بیفته، برای مثال تو همین چند ماه از وقتی استارفیلد منتشر شد، حدود 40 ساعت F3 بازی کردم (پلی تایم رو پروفایل ننداخته، برای همین این جا حساب نشده، ولی بازی رو عملا تا اخراش رسوندم، فادر رو پیدا کردم و لول هم 20 شده، وری هارد) یا تا همین هفته های پیش مقاومت میکردم که به جای ادامه استارفیلد، Fallout 4 رو برای پلی ترو چهارم از 2015 تا الان، دوباره شروع نکنم :-" چون میدونستم اگه دستم دوباره به F4 بخوره، مثل اهن به سمت اهن ربا کشیده میشم و غرق و غوطه ور در دنیای غنی و خفن و یونیک و تاریک فال اوت، و همین باعث میشه دوباره استارفیلد عقب بیفته :-" که البته نهایتا نتونستم مقاومت کنم و 2 3 هفته پیش F4 هم شروع کردم و الان برای بار چهارم از 2015، غرق F4 شدم، یعنی یه بار استارفیلد با F3 عقب افتاد، و حالا با F4، هر دفعه با بازی های قبلی خود بتزدا گیم استودیوز :-" حالا خدا رحم کنه بعد از اف 4، نرم برای بار nام سراغ اسکایریم، تا یک بار دیگه با یک بازی دیگه بی جی اس، استارفیلد عقب بیفته :-"

خلاصه تقصیر من نیست :D مقصر خود BGS که بازی های قبلیش به حدی خفن هستند که تو سال 2023 و بعد از سال ها پاره کردنشون رو پلی استیشن و حتی پی سی، باز هم میتونند من رو رو یک پلتفرم جدید در خودشون غوطه ور کنند :D (حالا شلتر که مال بی جی اسه و اینجا هم لیست شده هم بماند :D ناگفته هم نماند که TES IV III هم از کنسول پاک کردم که یهو گرفتارشون (غرق لذت و عشق) نشم :-" )

*لایز اف پی که معرف حضور همه هست و خب واقعا بازی با کیفیتی هست، وارتیلز هم از اوناست که مدت ها طول میکشه تا تمومش کنم، چون بازی به شدت گسترده و غنی هست و یه جورایی تا بخوای تمومش کنی (100 درصد که اصن هیچی) حداقل چند صد ساعت وقت میبره (مگر اینکه کواپ بری که بتونی راش بدی) در واقع وارتیلز از اوناست که سال ها تو پلی لیستم میمونه، از گیم پس خارج شه هم میخرمش، هرچند به شکل و فرمش میخوره که حالا حالا ها تو گیم پس بمونه...

**من میخواستم 2 3 ماه استارفیلد رو بزنم و برگردم رو پلی استیشن و PS5 بخرم و کلا رو اون ادامه بدم، اما گیم پس و بازی های قبلی که خودم دوست دارم، باعث شدن پلن 2 3 ماهه جایگزین یک پلن همیشگی بشه، یعنی دیگه از اکس باکس خارج نمیشم، هرچند پلتفرم همیشگی من سونی هست و جدا از این رابطه عاطفی عمیقی با سونی و پلی استیشن و بازی هاش دارم، ولی اکس باکس هم دیگه ترک نمیکنم، حتی وقتی به زودی برگردم به پلتفرم اصلیم و رو PS5 و پلی استیشن های بعدی اکتیو باشم...

از بازی های خود اکس باکس بگیر، تا شاهکار ها و جم های مخفی گیم پس، تا بازی های قدیمی مولتی پلتفرم که دوست دارم بار ها تکرارشون کنم (امثال ویچر 3 و باقی) و اکس باکس بهانه خوبی برای تکرارشونه، باعث میشه دیگه نتونم از اکوسیستم اکس باکس خارج شم و موندنی شدم.... (از دوران 360 رفت و امد داشتم، اما این دفعه دیگه فکر کنم موندنی شدم)

چقدر خوشم میاد از نظراتت، چقدر واقعا باهات حال میکنم به معنی واقعی کلمه گیمر به تمام معنا، دقیقا یک جورایی منم شبیه تو سبک بازی کردنم هست ( البته کمبود و وقت و کار هم دارم ) ولی هفته ای حدقل 60 ساعت مفید گیم میزنم

اولش فقط کامپیوتر داشتم و استیم، اپیک و GOG و یوپلی و اروجین /7/8 سالی باهاشون بازی کردم تا اخر 2020 سریز ایکس و پلی 5 خریدم ( قبلش هم پرو داشتم :D ) بعضی بازی ها نزدیک 6/5 ساله رو سیستم نصب هستن دقیقا مثل fallout 4 رو استیم یا رد دد 2 نزدیک 4 ساله نمیدونم چرا حسش نیست بازیشون کنم :| الان هم استارفیلد و FH5 ریخته شده رو سریز ایکس هنوز حسش نیست ، هنوز بعد 5 سال Fh4 رو هم تموم نکردم .... لست دو رو همون روزی که اومد رو پرو نصب هست ولی همین یک ماه پیش تمومش کردم XD
رو پلی اسیتیشن هم خیلی بازی نصب دارم حدودا 5/6 ساله GT SPORT نصبه هنوز دور ورش نرفتم :D

البته شاید بخاطر این باشه قبلا ( بیشتر بازی ها رو کرکی شخم زدم ) یعنی حیف این همه سالی که کرکی بازی زدم دود شد و رفت هوا....
ولی واقعا ایکس باکس هم پلتفرمش خداترینه یعنی ادم رو به معنی واقعی کلمه ارضا میکنه، چه با گیم پس ، چه با تخفیف ها چه قدرت فوق العاده کنسول، قبلنا فرق بین پی سی گیمینک و کنسول زیاد ولی واقعا این نسل دیگه مثل قبلنا نیست از 2020 به بعد بازی ها گرافیک و فریمشون خدا شدن...

تخفیف های ایکس باکس هم جدا از گیم پس رو ترکیه خدا هست ، مثلا همین امروز گرز 4 رو خریدم 12 لیر یا گرز 1 التمیت 12 لیر .. XD

بنظرم من هم ایکس باکس هم پلی استیشن پلتفرم های بهتری هستن واسه بازی کردن، چون رو استیم طرف میره انلاک اچیومنت میزنه بدون هیچ مشکلی همه چیز رو خراب میکنه، بعضی از اچویمنت های که تو استیم گرفتم ریتشون 1.1 تا 2.2 هست مثل اچیومنت اخری تایتان فال 2 یا اچویمنت های دوم یا اچیومنت های بتمن ارکهام نایت ، طرف رفته بود اچیومنت ها رو گرفته بود با انلاک کردن نرم افزاری بعدش من که میرفتم تو لیدرپک بازی اصلا طرف رتبه نزده بود بعدش اچویمنت رو گرفته بود همینه دیگه الان زیاد استیم رو جدی نمیگیرم هم بخاطر تعویض استور ها هم قیمتاش هم بخاطر همین مشکلات الان پلتفرم اولم سریز ایکس هست انحصاری ها رو هم 5 میزنم xD

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,481
نام
Nightwing
چقدر خوشم میاد از نظراتت، چقدر واقعا باهات حال میکنم به معنی واقعی کلمه گیمر به تمام معنا، دقیقا یک جورایی منم شبیه تو سبک بازی کردنم هست
نمیدونم چقدر باهام موافق هستین که کاربر های قدیمی اینجا واقعا گرانبها هستن
خود تو ٬ مهرداد ٬ مهراد (جبهه سونی :D) امیروان ٬ امیر اکیبا ٬ دایناسور :D همین dreadlord که کلی باهاش جنگیدیم سر این ۲ کمپانی :D جا نمیشه اسم همه رو بیاریم. هرکدوم با یه جور سلیقه٬ گاهی کل کل های کنسولی و حالا بحث های مختلف ٬ کاربر قدیمی و کار درست برای مثال زدن کم نداریم انصافا٬ و همگی رو من ارزش قائل هستم براشون چون گیمر های قدیمی و با تجربه ای هستن ٬ در کنار بحث کردن ها من همیشه از همگیتون چیزای مختلف یاد گرفتم و خوشحالم که باعث شدین بازی سنتر سرحال بمونه علی رغم رفتن خیلی های دیگه که چقدر جاشون خالی تو این فروم.
برای من جذاب تر ازینکه واقعا تهش سونی برنده میشه یا مایکرو یا شایدم نینتندو ٬ برد واقعی اون موقع ست که هیچکدوم از شماها هیچوقت مشکل مالی نداشتین هروقت که اراده کردین بتونین هر بازی خفنی که بود رو هر پلتفرمی تجربه کنید.
ببخش برای آف تاپیک

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
چقدر خوشم میاد از نظراتت، چقدر واقعا باهات حال میکنم به معنی واقعی کلمه گیمر به تمام معنا، دقیقا یک جورایی منم شبیه تو سبک بازی کردنم هست ( البته کمبود و وقت و کار هم دارم ) ولی هفته ای حدقل 60 ساعت مفید گیم میزنم

اولش فقط کامپیوتر داشتم و استیم، اپیک و GOG و یوپلی و اروجین /7/8 سالی باهاشون بازی کردم تا اخر 2020 سریز ایکس و پلی 5 خریدم ( قبلش هم پرو داشتم :D ) بعضی بازی ها نزدیک 6/5 ساله رو سیستم نصب هستن دقیقا مثل fallout 4 رو استیم یا رد دد 2 نزدیک 4 ساله نمیدونم چرا حسش نیست بازیشون کنم :| الان هم استارفیلد و FH5 ریخته شده رو سریز ایکس هنوز حسش نیست ، هنوز بعد 5 سال Fh4 رو هم تموم نکردم .... لست دو رو همون روزی که اومد رو پرو نصب هست ولی همین یک ماه پیش تمومش کردم XD
رو پلی اسیتیشن هم خیلی بازی نصب دارم حدودا 5/6 ساله GT SPORT نصبه هنوز دور ورش نرفتم :D

البته شاید بخاطر این باشه قبلا ( بیشتر بازی ها رو کرکی شخم زدم ) یعنی حیف این همه سالی که کرکی بازی زدم دود شد و رفت هوا....
ولی واقعا ایکس باکس هم پلتفرمش خداترینه یعنی ادم رو به معنی واقعی کلمه ارضا میکنه، چه با گیم پس ، چه با تخفیف ها چه قدرت فوق العاده کنسول، قبلنا فرق بین پی سی گیمینک و کنسول زیاد ولی واقعا این نسل دیگه مثل قبلنا نیست از 2020 به بعد بازی ها گرافیک و فریمشون خدا شدن...

تخفیف های ایکس باکس هم جدا از گیم پس رو ترکیه خدا هست ، مثلا همین امروز گرز 4 رو خریدم 12 لیر یا گرز 1 التمیت 12 لیر .. XD

بنظرم من هم ایکس باکس هم پلی استیشن پلتفرم های بهتری هستن واسه بازی کردن، چون رو استیم طرف میره انلاک اچیومنت میزنه بدون هیچ مشکلی همه چیز رو خراب میکنه، بعضی از اچویمنت های که تو استیم گرفتم ریتشون 1.1 تا 2.2 هست مثل اچیومنت اخری تایتان فال 2 یا اچویمنت های دوم یا اچیومنت های بتمن ارکهام نایت ، طرف رفته بود اچیومنت ها رو گرفته بود با انلاک کردن نرم افزاری بعدش من که میرفتم تو لیدرپک بازی اصلا طرف رتبه نزده بود بعدش اچویمنت رو گرفته بود همینه دیگه الان زیاد استیم رو جدی نمیگیرم هم بخاطر تعویض استور ها هم قیمتاش هم بخاطر همین مشکلات الان پلتفرم اولم سریز ایکس هست انحصاری ها رو هم 5 میزنم xD
آره تخفیفات و اون قیمت منطقه ای ایکس باکس خداست!!
بالدورزگیت 3 رو خریدم 470 تومن روی اکانت خودم :))

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,101
نام
محمد علی
View attachment 322888

به مناسبت ایام مبارک کریسمس سری ایکس 100 دلار آف خورد :D
باندل دیابلو 4 سریز x توی والمارت ۳۵۰ دلار هم شده بود. و من یه هفته قبلش برای برادرم یه سریز اس و یه دسته الیت کور خریدم ۳۵۵ دلار:D

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654

View attachment 322505
View attachment 322506

آقا انقدر خوب از FO4 تعریف کردی رفتم دانلودش کردم تا خرخره مود گرافیکی کردمش عجب چیزی شد. :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر