Xbox The Ascent

در تاریخ 7 می 2020 و در طی نخستین رویداد inside Xbox از مجموعه برنامه های مایکروسافت در آستانه نسل جدید یعنی Xbox 20/20 ، بازی Ascent برای پلتفرم های Xbox series x، Xbox one و رایانه های شخصی، معرفی شد. این بازی توسط استودیوی Neon Giant ساخته و توسط Curve Digital عرضه خواهد شد.

141852

اطلاعات اولیه از بازی:
  • این بازی در سبک اکش نقش افرینی سایبرپانکی و با زاویه دوربین ایزومتریک، در دست توسعه میباشد.
  • این بازی هم به صورت تک نفره و هم Co op قابل تجربه خواهد بود.
  • قابلیت اجرا به صورت 4k و 60FPS در کنسول های نسل بعد تایید شده است.
  • The Ascent همزمان با لانچ کنسول XSX در دسترس خواهد بود.
  • این بازی از قابلیت smart delivery بهره میبرد.
  • این بازی از روز اول برای کاربرای Xbox game pass در دسترس خواهد بود.

تریلر های بازی
تریلر رونمایی بازی:

تریلر 12 دقیقه ای گیمپلی بازی که توسط ign منتشر شد:

331.jpg 332.jpg 334.jpg 335.jpg 336.jpg 337.jpg

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
کاور ماه بعد مجله EDGE :D

EYDZL3_X0AATlsz.jpg

EYiivBQWAAEMO1z.jpg

یه چیزی که ندیدم هیچ جا بهش اشاره کرده باشن اینه که عده‌ای از اعضای سابق استدیوی MachineGames و در واقع افراد تیم سابق Wolfenstein، در حال توسعه بازی هستن و از آرت استایل بازی هم این مشخصه!

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
کاور ماه بعد مجله EDGE :D

View attachment 142826

View attachment 142827

یه چیزی که ندیدم هیچ جا بهش اشاره کرده باشن اینه که عده‌ای از اعضای سابق استدیوی MachineGames و در واقع افراد تیم سابق Wolfenstein، در حال توسعه بازی هستن و از آرت استایل بازی هم این مشخصه!
اوهو:-/:| چه تیم خفنی/:)
مث اینکه ماکروسافت تو مانور و مارکتینگ خعلی شوت تر از اونی که فک میکردم عمل کرده:|
اخه روانیا با همین تیتر که بازی بعدی اعضای سابق machine Games رو تو اینساید حضور داره هم خودش کلی هایپ ایجاد میکرد و نمایشارو بالا میکشید
من جای اسپنسر بودم با اینهمه برنامه و انتخابای سنجیده تیم مارکتینگ اکس باکسو ی جا مث دندون لق میکندم و مینداختم دور
مخصوصا اون گرینبرگ احمق بی خاصیت

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
اوهو:-/:| چه تیم خفنی/:)
مث اینکه ماکروسافت تو مانور و مارکتینگ خعلی شوت تر از اونی که فک میکردم عمل کرده:|
اخه روانیا با همین تیتر که بازی بعدی اعضای سابق machine Games رو تو اینساید حضور داره هم خودش کلی هایپ ایجاد میکرد و نمایشارو بالا میکشید
من جای اسپنسر بودم با اینهمه برنامه و انتخابای سنجیده تیم مارکتینگ اکس باکسو ی جا مث دندون لق میکندم و مینداختم دور
مخصوصا اون گرینبرگ احمق بی خاصیت
من گفتم چرا با فضا سازي بازي انقدر حال كردم
منتهي سبك بازي شايد نذاره اونجوري لذت بخش باشه
اما قطعا تجربه اش ميكنم

• Like
Reactions: g4mer

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
اینم یه نشانه دیگه که نشون میده چه قدر اون ایونت مایکرو پر محتوا بوده و بازی های خیلی خوبی توش معرفی شد منتها مارکتینگ ضعیف باعث شد نه تنها به چشم نیان بلکه اون ایونت ترول هم بش
واقعا تنها نقطه ضعف مایکرو واسه نسل بعد دقیقا همین بخش تبلیغات هست
با مدیریتی که اسپنسر داره و میدونیم به حرف فن ها گوش میده امیدوارم درستش کنه این بخشو چون خیلی مهمه

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
اینم یه نشانه دیگه که نشون میده چه قدر اون ایونت مایکرو پر محتوا بوده و بازی های خیلی خوبی توش معرفی شد منتها مارکتینگ ضعیف باعث شد نه تنها به چشم نیان بلکه اون ایونت ترول هم بش
واقعا تنها نقطه ضعف مایکرو واسه نسل بعد دقیقا همین بخش تبلیغات هست
با مدیریتی که اسپنسر داره و میدونیم به حرف فن ها گوش میده امیدوارم درستش کنه این بخشو چون خیلی مهمه
اوليور هاردي دنياي گيم جناب ارون گرينبرگ اعظم باعث شد :D

Legioner 2

کاربر سایت
May 20, 2020
255
نام
حسام
اوليور هاردي دنياي گيم جناب ارون گرينبرگ اعظم باعث شد :D
اخه اولیور هاردی یه نمکی داشت
این ادم فوق الاده لوثم هست هنوز اون یخچالی که پشت سرش گذاشته بود نمیتونم حضم کنم ینی چی
مثلا خود ترولی میکنی با نمک

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
اخه اولیور هاردی یه نمکی داشت
این ادم فوق الاده لوثم هست هنوز اون یخچالی که پشت سرش گذاشته بود نمیتونم حضم کنم ینی چی
مثلا خود ترولی میکنی با نمک
والا بخدا
اخه مشنگ بجا اینکه پرستیژ بده به نمایش گیرایی رو بالا ببره جهیزیه ننشو رونمایی میکنه :))

Kiarash_united7

کاربر سایت
Jan 6, 2020
1,692
والا بخدا
اخه مشنگ بجا اینکه پرستیژ بده به نمایش گیرایی رو بالا ببره جهیزیه ننشو رونمایی میکنه :))
عروس تعريفي كه ميگن خود خودشه :D

اين و اون لري هرب واقعا خيلي ضعيف هستن بابا يه ادم جذاب تر بذارين طرف ٩٠ سالشه اومده تبليغ ميكنه اكثر موقع ها هم خواب الوئه

يه جوان برازنده بيارين :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر