آموزش SHARE کردن پلاس و بازیهای دیجیتالی بین دو نفر در PS4

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوستان فرض کنید من رو کنسولم اکانت A رو که پلاس هم داره پرایمری کردم.دوستم هم رو کنسولش اکانت B رو که پلاس داره پرایمری کرده.
حالا فرض کنید ما میخوایم فیفا رو شریکی با یه اکانت جدید به اسم C بخریم.
برای اینکه جفتمون به صورت همزمان بتونیم بازی کنیم باید یکیمون اکانت C رو پرایمری کنه رو کنسولش.در این صورت کسی که اینکارو میکنه مجبوره برای اینکه آنلاین بازی کنه باید دوباره برای اکانت C پلاس بخره.راه حلی موجود هست؟

Nik-no

کاربر سایت
Jul 28, 2011
236
دوستان فرض کنید من رو کنسولم اکانت A رو که پلاس هم داره پرایمری کردم.دوستم هم رو کنسولش اکانت B رو که پلاس داره پرایمری کرده.
برای اینکه جفتمون به صورت همزمان بتونیم بازی کنیم باید یکیمون اکانت C رو پرایمری کنه رو کنسولش.در این صورت کسی که اینکارو میکنه مجبوره برای اینکه آنلاین بازی کنه باید دوباره برای اکانت C پلاس بخره.راه حلی موجود هست؟

دوست عزیز وقتی شما یک اکانت پلاس داشته باشید و اون رو پریماری کرده باشید برای تمامی بازیها با اکانتهای متفاوتی که دارین، قابل استفادست و نیازی نیست برای آنلاین بازی کردن یک بازی در اکانت ثانویه ایی که بعدها خریداری شده دومرتبه پلاس بگیرین...

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
دوست عزیز وقتی شما یک اکانت پلاس داشته باشید و اون رو پریماری کرده باشید برای تمامی بازیها با اکانتهای متفاوتی که دارین، قابل استفادست و نیازی نیست برای آنلاین بازی کردن یک بازی در اکانت ثانویه ایی که بعدها خریداری شده دومرتبه پلاس بگیرین...

دوست عزیز انگار شما کامل نخوندین چی نوشتم :d
من برای خرید بازی شریکی مجبورم یه اکانت جدید بسازم و اونو پرایمری کنم تا دوستم بتونه همزمان با من بازی کنه.با این تفاسیر راهی وجود نداره که من مجددا پلاس نگیرم؟

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
پ.خ شد برادر.

این سایتی که دادی.جدیدا بازی در اورده.میگه اگر یکبار ضرفیت 2 بگیری.دفعه بعد باید ضرفیت 3 بگیری.
تو p30 هم که هر چی میگردم جایی برای اکانت پیدا نمیکنم.
اگر جای دیگه سراغ داری بگو

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
این سایتی که دادی.جدیدا بازی در اورده.میگه اگر یکبار ضرفیت 2 بگیری.دفعه بعد باید ضرفیت 3 بگیری.
تو p30 هم که هر چی میگردم جایی برای اکانت پیدا نمیکنم.
اگر جای دیگه سراغ داری بگو

P30 رو به قسمت انجن برو یا با فروشگاهش تماس بگیر.
سایت دیگه سراغ ندارم داداش.

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
شما میتونی همزمان ۱۶ تا اکانت رو کنسولت پرایمری کنی پس مشکلی نیست

gamerrr

کاربر سایت
Apr 22, 2015
25

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان کسی سایتی یا تاپیکی رو میشناسه که توش راهنمایی بازی بتمن اکام نایت رو داشته باشه ؟؟

واسه خود بازی یا تروفی ها؟

تروفی ها :

Batman: Arkham Knight ~ Trophy Guide and Roadmap - PlaystationTrophies.org

Batman Arkham Knight - All Riddler Trophies, Riddles, Breakable Objects, Bomb Rioters - PlaystationTrophies.org

- - -ویرایش - - -

نه لازم نیست پلاس بخره و همون اکانت B که روش پلاس هس رو اکتیو پرایمری کنه دیگه میتونه با اکانت C آنلاین بازی کنه

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
میشه تو این روش بازیها رو پاک کرد و دوباره نصب کرد؟ (اگه دیتای بازی رو داشته باشیم)
با آپدیت کنسول مشکلی پیش نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر