آموزش کپی خور کردن PS4 | (پست اول مطالعه شود)

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
Untitled.jpg

در هنگام جیلبریک ، دسته کنسول با کابل به درگاه usb کنسول وصل نباشه (این جیلبریک نیازمند خوندن فایل از فلش از طریق درگاه usb هستش، پس ممکنه به ایسی شارژ دسته صدمه وارد بشه).

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان یه سوال دیگه داشتم.من الان مثلا مدیا پلیر نصبه رو ps4. بعد این که جیل بریک کردم و ری استارت کردم دستگاه رو این اپ قفل میشه تا دوباره جیل بریک کنم یا ربطی نداره؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
دوستان رو جیلبرک 9 آیا last of us 2 هم اجرا میشه
درود
تمام بازیهایی که بصورت هکی منتشر شدن اجرا میشن(روی فریمور 9 تمام بازیهایی که تا سه هفته قبل منتشر شدن اجرا میشن).

ehsan405omp

کاربر سایت
Jun 22, 2008
61
View attachment 237178

در هنگام جیلبریک ، دسته کنسول با کابل به درگاه usb کنسول وصل نباشه (این جیلبریک نیازمند خوندن فایل از فلش از طریق درگاه usb هستش، پس ممکنه به ایسی شارژ دسته صدمه وارد بشه).
سلام
من سه تا دسته رو داغون کردم اینجوری باشه 2 تاش نو اصلی هم بود یکی دیگه هم اصلی ولی کار کرده ، فکر میکردم دسته مشکل داره نگو این باعث خرابیش شده ، حالا مشکل دقیقا به کجا مربوط میشه برای تعمیر شما میدونید؟دسته چراغهای رنگی متفاوت تند تغییر میکنه سبز میمونه بعدش و هیچکاریش نمشه کرد

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام
من سه تا دسته رو داغون کردم اینجوری باشه 2 تاش نو اصلی هم بود یکی دیگه هم اصلی ولی کار کرده ، فکر میکردم دسته مشکل داره نگو این باعث خرابیش شده ، حالا مشکل دقیقا به کجا مربوط میشه برای تعمیر شما میدونید؟دسته چراغهای رنگی متفاوت تند تغییر میکنه سبز میمونه بعدش و هیچکاریش نمشه کرد
احتمالا ایسی شارژ خراب شده و باید تعویض بشه.

• Like
Reactions: ehsan405omp

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
View attachment 237178

درود
دوستان برای اینکه این مشکل پیش نیاد و همیشه هم نخواید فلش رو بزنید به دستگاه و دربیارین میتونید بجای خاموش کردن دستگاه بزاریدش روی رست مود، اینجوری هربار نیاز نیست جیلبریک کنید فلشم نمیخواد

• Like
Reactions: THE CORRE

Ali na

کاربر سایت
Dec 20, 2021
1
سلام دوستان،امروز که میخواستم واسه ps4ام که رو ورژن ۹ هک شده دیتا بریزم دیدم که واسه سه تا بازی hades,psychonauts2 و observation تو سایتای دانلود ایرانیهیچ دیتای هکی وجود نداره
کسی میدونه دلیلش چیه و سایت خارجی معرفی کنه ممنون میشم

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام دوستان،امروز که میخواستم واسه ps4ام که رو ورژن ۹ هک شده دیتا بریزم دیدم که واسه سه تا بازی hades,psychonauts2 و observation تو سایتای دانلود ایرانیهیچ دیتای هکی وجود نداره
کسی میدونه دلیلش چیه و سایت خارجی معرفی کنه ممنون میشم
فعلا fpkg شون منتشر نشده
صبر کن

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
یعنی باید برای همه بازیهای دیتای فیکس شده برای ورژن 9 هک شده بگیریم ؟! مصیبته که

خودمون نمیتونیم پکیج رو دستکاری کنیم؟
درود
نیازی به فیکس شدن بازیها روی فریمور 9 نیست،تمام بازیها روش اجرا میشن.
بازیهایی که نام بردی فعلا دامپ نشدن و نسخه هکیشو منتشر نشده،فعلا باید صبر کرد کار دیگه ای نمیشه کرد.
ویرایش:بازی hades که نام بردی امروز دامپ شده و نسخه هکیش منتشر شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر