آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

keyvan1985

کاربر سایت
Aug 28, 2008
142
فکر کنم بشه اول باید سیو رو از کسی یا سایتی که گذاشته بگیری بعد با استفاده از file man و select +start بری نو فایل منیجر بعد بری قسمت home اونجا پروفایل ها هست بعد داخل اون savedata هست پوشه مربوط به بازی رو پیدا میکنی و فایلها رو جایگزین میکنی به غیر از param.sfo

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
با سلام
من یه مشکلی با آخرین آپدیت پیدا کردم یه چیزی حدوده 226 مگ ه و از طریق پی سی دان گردم
هر وقت میزنم آپدیت بشه دانلودش که تموم میشه تا 4 درصد از اینستال میگذره ارور میده و کل آپدیت ها رو خراب میکنه کسی تا همچین مشکلی داشته

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
دوستان عزیز میخواستم بدونم این بازی چند نسخه داره، چه فرقی دارند با هم؟
مرسی.
سلام
فقط یه نسخه,که سال 2010 اومده و تا الانم چند بار براش dlc دادن که باید از psn دانلود کنی.البته یه نسخه دیگشم همین چند روز پیش اومده که همون gt5 هست ولی اینبار همه اون dlc هایی رو که از psn باید می خریدی الان رو این نسخه همشو گذاشتن,البته تا اونجا که من شنیدم می گن این نسخه مال آمریکاست.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
فقط یه نسخه,که سال 2010 اومده و تا الانم چند بار براش dlc دادن که باید از psn دانلود کنی.البته یه نسخه دیگشم همین چند روز پیش اومده که همون gt5 هست ولی اینبار همه اون dlc هایی رو که از psn باید می خریدی الان رو این نسخه همشو گذاشتن,البته تا اونجا که من شنیدم می گن این نسخه مال آمریکاست.

من کنسولم کپیخور هست و این قسمتی از لیست یکی از فروشنده ها هست:
Gran Turismo 5 13.75 GB
Gran Turismo 5 (U) 19.20 GB
Gran Turismo 5 Prologue 8.62 GB
الان اینا چه فرقی با هم دارند؟

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
آخری رو نمی دونم ولی اون یکیا فقط زبانشون فرق می کنه,ولی هر 3 تا یکین

---------- نوشته در 05:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:00 PM ارسال شده بود ----------

من کنسولم کپیخور هست و این قسمتی از لیست یکی از فروشنده ها هست:
Gran Turismo 5 13.75 GB
Gran Turismo 5 (U) 19.20 GB
Gran Turismo 5 Prologue 8.62 GB
الان اینا چه فرقی با هم دارند؟
آخری رو نمی دونم ولی اون یکیا فقط زبانشون فرق می کنه,ولی هر 3 تا یکین

shinoda

کاربر سایت
Jul 9, 2008
127
نام
hamid
سلام بچه ها من تازه کارم تو بازی
میشه راهنمایی کنید پیچ ها رو چجوری باید رد کرد؟
من همش میرم تو در و دیوار

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام بچه ها من تازه کارم تو بازی
میشه راهنمایی کنید پیچ ها رو چجوری باید رد کرد؟
من همش میرم تو در و دیوار

خوب این داستان پیچیده ای داره.
من هم اولین بار هستش که سریGT رو بازی میکنم و حدود 1-2 ماه بیشتر نیست که خریدمش.
به نظر من به ماشین و تنظیماتشخیلی بستگی داره.
بهترین کار اینه (البته به نظر من)که driving line (همون خط آبی رنگ که سر پیچ ها قرمز میشه رو میگم، اگه نمیدونی چطوری بیاریش بپرس) رو روشن کنی و از روی اون بری.هر کجا قرمز شد یعنی باید سرعتت رو کم کنی.
البته ماشین خیلی مهمه، بعضی ماشین ها کنترلشون سخته.
بعد از این کار که کمی فهمیدی که کجا باید ترمز کنی(از روی driving line) بهتره که با سیستم ترمز هم آشنا بشی.برو توی قسمت تنظیمات هر ماشین و گزینه یه دونه مونده به آخری،ترمزه help اش رو بخون میفهمی باید چی کار کنی.اگه سوالی بود بپرس

RISING

کاربر سایت
Sep 17, 2010
98
سلام بچه ها کسی هست که بتونه بگه چطوری میشه دوربین باری رو به داخل ماشین برد که هم فرمان ماشین نشون بده هم داخل ماشین رو؟:((

NATHAN_HALE

عضو جدید
Sep 27, 2008
222
نام
محمدعلی
سلام.من توی یکی از اولین مسابقه ها توی قسمت هایی که جاده صاف نیست دوم سومم اما اخرای مسیر که جاده صافه همه ازم جلو میزنن چکار کنم؟
واز کجا بفهمم نسخه ی بازی چنده یعنی تا کدوم ا÷دیت انجام شده؟
آقا من ا÷دیتا را از یه سایت با pc دانلود کردم . حالا چجوری میتونم اینا را نصب کنم ؟ با فلش میشه ؟

آخرین ویرایش:

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام بچه ها کسی هست که بتونه بگه چطوری میشه دوربین باری رو به داخل ماشین برد که هم فرمان ماشین نشون بده هم داخل ماشین رو؟:((

توی قسمت دونفره (منظورم تو arcade هستش) نمیشه.شما تو این حالت فقط 2 تا مد داری، یا تمام ماشین و یا فقط کف جاده!
اما تو قسمت های دیگه میشه!فقط کافیه که دکمه select (یا همون بقل استارت سابق ) رو بزنی

سلام.من توی یکی از اولین مسابقه ها توی قسمت هایی که جاده صاف نیست دوم سومم اما اخرای مسیر که جاده صافه همه ازم جلو میزنن چکار کنم؟
واز کجا بفهمم نسخه ی بازی چنده یعنی تا کدوم ا÷دیت انجام شده؟
خوب شما ماشینت چیه! تیونینگش چیه!باید اینا رو بگی تا بشه فهمید چه خبره.
اما معمولا این اتفاق وقتی میوفته که ماشین شما شتاب بالایی داره اما top speed کمی داره.
اگه ماشینت معمولیه و تیون نشده، کاری نمیشه کرد، باید باهاش بسازی. اما اگه تیون شده و transmission fully customable هم براش خریدی بهتره که بری تو تنظیماتش و سرعت حداکثر رو تا آخر زیاد کنی. این کار باعث میشه که از شتابت کم بشه اما در عوض سرعت حداکثر ماشینت افزایش پیدا میکنه.
البته قبل ازهمه این کار ها بهتره که حتما روغن ماشین رو عوض کنی.
در مورد ورژن آپدیت بازی هم ، دکمه PS رو بزنید، تو قسمت game>game data utility>gran turismo5 بعد روش مثلث بزنید و بعد information رو انتخاب کنید.گزینه آخر ورژن بازیتون رو نشون میده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر