آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

آقایون کسی هست این B-SPEC رو یاد بده ؟؟

به کمبود پول رسیدیم ...

نیاز نیست کار خاصی بکنی!! وقتی استارت رو میزنی راننده ی شما راه میفته و این وسط شما فقط نظاره گر هستی!! چهار تا گزینه هم وجود داره که به ترتیب از چپ به راست:کم کردن سرعت-ثابت نگه داشتن سرعت- افزایش سرعت- سبقت. هستن که توی لولهای پایین زیاد کارایی ندارن(طرف کار خودش رو میکنه!!)

دوستان A-SPECرو اول اول بازی با چه ماشینی شروع کنم ؟؟
من تازه تازه می خوام این بازی شروع کنم و یک فرمون g27 هم دارم اما می خوام یکی از دوستان لطف کنه کامل بگه از اول مرحله به مرحله چیکار کنم ... خیلی به کمکتون نیاز دارم هیچ تجربه ای از gt ندارم
منتظر کمکتونم ...ممنون

آخرین ویرایش:
با سلام من هنوز این بازی رو شروع نکردم.
منتها یه سوالی دارم. دوستام بهم گفتن میشه psp رو به کنسول وصل کرد و ازش به عنوان آینه عقب استفاده کرد.
حالا میحوام بدونم راست گفتن یا نه ؟ و اگه میشه باید چکار کنم؟ و در ضمن psp من کپی خور شده است. مشکلی واسم پیش میاد ؟

ممنون

آقا ما همه چی داریم .. BUGATI و FERARI و ... چی بخریم ؟ بهتر این ها هم است ؟

البته که هست...شما اگه پولت اماده باشه ،ماشینای خوب تمومی نداره...از مدلهای مختلف turing car بگیر(که شامل انواع:Benz-audi-opel و... هست)تا ماشین های فرمول و در اخر اعجوبه ای به نام X2010

دوستان A-SPECرو اول اول بازی با چه ماشینی شروع کنم ؟؟
من تازه تازه می خوام این بازی شروع کنم و یک فرمون g27 هم دارم اما می خوام یکی از دوستان لطف کنه کامل بگه از اول مرحله به مرحله چیکار کنم ... خیلی به کمکتون نیاز دارم هیچ تجربه ای از gt ندارم
منتظر کمکتونم ...ممنون

شما در ابتدای بازی به اولین event برو و ببین چه ماشینی ازت خواسته و همون رو تهیه کن، یعنی شما نمیتونی به دلخواه خودت ماشین بخری و چند تا از مسابقات اولیه حق انتخاب نگذاشتن ...نکته ی دیگه ای که هست:مسابقات B-spec رو همزمان با A-spec ادامه بده،در این صورت تعداد ماشینهای شما زودتر افزایش پیدا میکنه.

آقا از بچه های غرب تهران کسی هست که پچ این بازی رو با pc دانلود کرده باشه و من بیام ازش بگیرم؟آخه حجمش خیلی زیاده و اگه حساب کنی یه 4-5 تومنی آب میخوره برام!آخه اینترنت من حجمیه!

آقا از بچه های غرب تهران کسی هست که پچ این بازی رو با pc دانلود کرده باشه و من بیام ازش بگیرم؟آخه حجمش خیلی زیاده و اگه حساب کنی یه 4-5 تومنی آب میخوره برام!آخه اینترنت من حجمیه!

سلام داداش من تا آپدیت 2.00 همه رو گرفتم با pc

امین جان فکر کنم Logitech Force Gt هستش که اونم 200 به بالا است.
تو همین سایت هم یکی از کاربران G27 دست دوم رو 325 میده.

آقا چطوری میشه یه ماسین رو تو قسمت آنلاین به فروش بزاری؟قیمت رو خودت تعییین میکنی؟از کدوم قسمت باید بریم؟
یادمه یه جا داشت که online dealershop یا یه چیزی تو این مایه ها!
همون جاست؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or