آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

توی قسمت دونفره (منظورم تو arcade هستش) نمیشه.شما تو این حالت فقط 2 تا مد داری، یا تمام ماشین و یا فقط کف جاده!
اما تو قسمت های دیگه میشه!فقط کافیه که دکمه select (یا همون بقل استارت سابق ) رو بزنی

خوب شما ماشینت چیه! تیونینگش چیه!باید اینا رو بگی تا بشه فهمید چه خبره.
اما معمولا این اتفاق وقتی میوفته که ماشین شما شتاب بالایی داره اما top speed کمی داره.
اگه ماشینت معمولیه و تیون نشده، کاری نمیشه کرد، باید باهاش بسازی. اما اگه تیون شده و transmission fully customable هم براش خریدی بهتره که بری تو تنظیماتش و سرعت حداکثر رو تا آخر زیاد کنی. این کار باعث میشه که از شتابت کم بشه اما در عوض سرعت حداکثر ماشینت افزایش پیدا میکنه.
البته قبل ازهمه این کار ها بهتره که حتما روغن ماشین رو عوض کنی.
در مورد ورژن آپدیت بازی هم ، دکمه PS رو بزنید، تو قسمت game>game data utility>gran turismo5 بعد روش مثلث بزنید و بعد information رو انتخاب کنید.گزینه آخر ورژن بازیتون رو نشون میده
بچه ها توی شماره های قبلی این قابلیت رو داشت نمیشه با آپدیتی چیزی درستش کرد در ضمن این ps eye چه کاربردی داره؟ ودر ادامه منظورتون درباره ی قسمت های دیگه کجاست؟

توی قسمت information جلوی version خط تیره گذاشته.چرا؟
اصلا انجام ا÷دیت ها ارزششو داره؟تفاوت زیادی میکنه؟
واینکه میشه ا÷دیتها را بدون ps3proxy دانلود کرد و بعد با این برنامه ریخت روی ps3?
در ضمن ماشینم هم toyota استاندارده.مدل دقیقش یادم نیست.یه کم هم تیون شده.

سلام دوستان عزیز

من این هفته میخوام gt5 را بگیرم

میخواستم یه توضیح و راهنمای کلی کنید که بهتره برای اینکه از ابتدا میخوام شروع کنم چیکار کنم که پول خوب در بیارم

و اینکه چه ماشینهایی بخرم

ممنونم از راهنماییتون@};-@};-@};-

سلام به دوستان. یه سوال ماشینای porche کی به بازی اضافه میشن؟ چون تو قسمت dealership کارخونه porche نیستش. ایا باید تند تند به used car dealership سر بزنم یا با level up شدن بهم جایزه میده؟ یه توضیح که من الان level 23 aspec هستم و bspec رو اصلا بازی نکردم و افلاین بازی میکنم. ممنون.

واینکه میشه ا÷دیتها را بدون ps3proxy دانلود کرد و بعد با این برنامه ریخت روی ps3?

با نصب کردن آپدیت ها ،چند تا ماشین به مجموعه اضافه میشه و بخش مسابقات آنلاین:sesonal event به روز میشن و بسته ی الحاقی که شامل چند ماشین و پیست جدید هست ( برای اکتیو شدن بسته ی الحاقی باید پول بدی البته)

البته اگه شما آفلاین میزنی زیاد لازمت نمیشه که آپدیت کنی اما اگه آنلاین میزنی واجبه :d

سلام دوستان عزیز

میخواستم یه توضیح و راهنمای کلی کنید که بهتره برای اینکه از ابتدا میخوام شروع کنم چیکار کنم که پول خوب در بیارم

خب این بازی هیچ چیز پیچیده ای نداره(وقتی خریدی خودت متوجه میشی :d) فقط باید یه سری نکات رو رعایت کنی:

1. توی منوی اصلی بازی دو بخش وجود داره:aspec و Bspec که توی اولی خودت میرونی و توی دومی در نقش مربی ظاهر میشی،شما باید هر دوی این بخشها رو همزمان

جلو ببری تا خیلی زود تعداد ماشینهات زیاد بشه

2.وقتی تازه بازی رو شروع میکنی دقت داشته باش که از سر کنجکاوی و علاقه ماشین نخری،چون مسابقات اولیه مجبورت میکنن تا با یک ماشین خاص برونی و تو اول باید اونها رو بخری

3. از همون ابتدا کارایی های تنظیمات ماشینها رو درک کن(قسمت تنظیمات توی منوی اصلی-عکس یه کمک فنر زده روش،اسمش یادم نیست:d) چون این تنظیمات از خود ماشین واجب ترند!!

در مورد اینکه چه ماشینی خوبه که بخری هم باید بگم،سلیقه ای هست،اگه بری تو بخش نظرسنجی ماشینهای گرن توریسمو متوجه میشی. (بین علما اختلاف نظر وجود داره =)))

دوستان خواهشا یه کمکی بکنین

با انجام هر آپدیت عدد اون آپدیت به جلوی اون کلمه ی ورژن اضافه میشه که نشون میده بازیت تا اون آپدیت هست :دی
آپدیت ها کلاً بازی رو خیلی بهتر از قبل میکنه ولی خب حجمشون زیاده ! اگه می خوای لذت کاملی از بازی ببری و حال چند گیگ دنلد رو داری آپدیت کن !
در مورد دنلد هم که من خود ps3 و این برنامه رو میشناسم مورد دیگه ای رو نمی دونم هست یا نه :دی

من به شدت با مشکل کمبود پول مواجه شدم نمیشه یه راهنمایی بکنین که چه کار کنم(Lev 11)
دوست عزیز من یه راهنمایی کوچیک می کنم. خودتون رو یه جور به مسابقات سطح 18 -19 برسونید. من ماشین corvet gtr رو پیشنهاد می کنم که توی 10 دور 100.000 تا بدست میارین.البته من خیلی وقت هست بازی رو فروختم اما او موقع تا لول 34 اینطورا بالا رفتم.

---------- نوشته در 02:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:50 AM ارسال شده بود ----------

خدمت دوست عزیزم بگم. خط تیره برا آپ دیت هست و آنلاین.اگه اهل انلاینی آپدیت کن. البته برای خود بازی هم آپ دیت خوبه چون چند تا تغیرر رو تو اف لاین بازی هم انجام میده. و چند تا ماشینم اضافه می کنه.
قسمت سوم سوال هم اجواب مثبت هست می تونین از سایت ها آپدیت بازی رو دانلود کنین و به دستگاه منتقل کنین بازی رو که من پیشنهاد می کنم مستقیم با خود دستگاه دانلود کنید. قسمت چهارم صحبتت رو نفهمیدم که جمله اخباری بود یا پرسشی. چون تا اوجا که من یادم هست من نزدیک 16 20 30 تا ماشین فول تیونینگ داشتم یه سری هم ماشین صفر کیلومتر که جایزه مسابقات بود.

فکر کنم بچه ها به طور کامل جواب دادند اما من هم یه چیزایی میگم.
در مورد آپدیت با pc و برنامه ******:
با این برنامه اگه میخوای کار کنی باید فایل آپدیت ها رو بگیری.بعد میری تو ps3و میزنی آپدیت بشه.همون موقع یه لینک بهت میده.اون لینک رو به همراه فایل و یه سری کار دیگه میتونی وارد ps3 بکنی.البته باید به اینترنت وصل باشی(یعنی کپی خور نکرده باشی). توضیحات و راهنمایی این برنامه هم تو یه تاپیک جداگانه بررسی شده.بگردی پیدا میکنی.

سلام دوستان عزیز

باز هم بچه ها کامل جوابتون رو دادند اما من هم باز (:دی) یه چیزایی میگم:
به نظر من همون طور که دوستان اشاره کردن بهتره که پولت رو تو اوایل بازی خرج نکنی الکی.
به نظر من بهتره که اصلا خرج نکنی مگر نه اینکه به خاطر یه مسابقه ای مجبور باشی یه ماشینی بخری.این کار رو (خرج نکردن پول هات) رو ادامه بده تا به 10 میلیون برسه پول هات تا تروفی اش رو بگیری(البته اگه علاقه به گرفتنش داری) بعدش میتونی راحت پول خرج کنی. اولش کمی سخت پول گیرت میاد اما بعدش سریع تر پول در میاری.اگه آنلاین میزنی من پیشنهاد میکنم که event های آنلاین رو بری.تقریبا 10 برابر آفلاین پول میتونی در بیاری.
یه توصیه خیلی مهم اینکه اگه میخوای تروفی 256 تا رنگ رو بگیری حتما حتما حتما هر وقت بهت ماشین داد گزینه yes رو بزن.وگرنه رنگی رو که میگیری رو حساب نمیاره(یه باگ از بازی بوده که نمیدونم الان هم هست یا نه اما به هر حال هر وقت ماشین گرفتی yes رو بزن.)
سعی کن تو خرید ماشین ها تو اوایل بازی حساب شده عمل کنی.یعنی بگرد ببین requirement کدوم مسابقات با هم مشترکاتی داره.بعد ماشین مناسب رو طوری بخر که بتونی چند تا مسابقه رو باهاش ببری.(مثلا یه مسابقه میگه ماشین اروپایی باید داشته باشی و یه ماسبقه میگه ماشین آلمانی.شما باید بری یه آلمانی بخری که تو هر دو بتونی ببری.نرو یه ماشین ایتالیایی و یه ماشین آلمانی بخر.)

سلام به دوستان. یه سوال ماشینای porche کی به بازی اضافه میشن؟ چون تو قسمت dealership کارخونه porche نیستش. ایا باید تند تند به used car dealership سر بزنم یا با level up شدن بهم جایزه میده؟ یه توضیح که من الان level 23 aspec هستم و bspec رو اصلا بازی نکردم و افلاین بازی میکنم. ممنون.
من در مورد پورشه زیاد اطلاع ندارم اما تا جایی که شندیم و خوندم ظاهرا این بازی پورشه نداره.حالا چرا!!خدا داند!!:دی
در مورد bspec هم خوب کاری کردی. من خودم تا لول 15-16 اصلا نرفتمش. اما تو لول 23 ماشین های خبی باید داشته باشی.یه سری ریس هستند که شما میتونی ماشین هایی مثلا با قدرت 400 اسب بخار رو ببری توش و با حریف هایی با قدرت 150 اسب بخار مسابقه بدی. تو این ریس ها فقط کافی وارد مسابقه بشی و بعد راننده ات همه کار رو خودش میکنه و به راحتی اول میشه.
اما تو ریس هایی که حریف ها هم سطح خودت هستند باید حواست به راننده ات باشه و هی بهش بگی تند برو کند برو یا سبقت بگیر و ...
توصیه میکنم که اون دسته از ریس هایی رو بری که نیاز به coaching ندارن.با این روش به راحتی میتونی طی 2 روز لول b ات رو از 0 به 25-26 برسونی.

همون طور که دوستمون گفت توی این بازی خبری از ماشینهای Porche نیست و دلیلش هم اینه که این شرکت(پورشه ) تمامی حقوق استفاده از ماشینهاش رو(لیسانس ماشین هاش رو) به شرکت EA واگذار کرده،یعنی هر شرکتی بخواد لیسانس

ماشینهای پورشه رو داشته باشه باید با EA مذاکره کنه و ظاهرا یامائوچی موفق به این کار نشده!!

فقط 1 دونه از ماشینهای پورشه توی مجموعه هست که با نام RUF توی ماشینهای دست دوم میتونی پیدا کنی،RUF نام شرکتی هست که محصولات PORSCHE رو تیون میکنه و این یکی از دست EA در رفته :d

فقط 1 دونه از ماشینهای پورشه توی مجموعه هست که با نام RUF توی ماشینهای دست دوم میتونی پیدا کنی،RUF نام شرکتی هست که محصولات PORSCHE رو تیون میکنه و این یکی از دست EA در رفته :d

ااااا دمت گرم نمیدونستم.
دیده بودم ولی گفتم این شرکت کشککی چیه دیگه.بی خیال از کنارش رد شدم. دفعه بعد یادم باشه برم ببینم چیا داره.
فقط یه ماشین داره این RUF یا چند تا ماشین پورشه داره؟

ااااا دمت گرم نمیدونستم.
دیده بودم ولی گفتم این شرکت کشککی چیه دیگه.بی خیال از کنارش رد شدم. دفعه بعد یادم باشه برم ببینم چیا داره.
فقط یه ماشین داره این RUF یا چند تا ماشین پورشه داره؟

الان که رفتم توی گاراژ!! دیدم 4تا هستش:

1.مدل CTR2 هستش که همون 911 (مدل 993) سال 96 هست

2.مدل CRT"87 :همون مدل بالایی منتها ساخته شده در سال 1987 هستش

3. مدل BTR که مخفف Big Turbo Ruf هستش . . .این مدل محصول سال 86 هست و برگرفته از طرح دوست داشتنی 911(930) با تفاوتی که نوی سپر جلوی ماشین بوجود اومده!!

4.مدل 3400S که همون BOXSTER خودمون هست :d

من همین چهار تا رو دیدم و نمیدونم باز هم باشه یا نه،اما متاسفانه هیچ کدوم از این ماشینها پرمیوم نیستن و از طراحی شایسته ای برخوردار نیستن. . .

امیدوارم توی Car pack های جدید شاهد حضور Porsche باشیم. . .حداقل یه مدل 911 (993) رو بدن !! این حق ماست :d

این یکی فراموش شد:

5.مدل RGT که برگرفته از 911 (996) هست که به GT3 معروف هست:یک شاهکار محض که میتونه تبدیل به یک 4WD هم بشه(با یک دکمه :d)

JNH-Porsche-GT3-996-Picture-011.jpg
01-porsche-gt3-cup-s-oneighturbo-web.jpg

این مدل(توی بازی) با اینکه در دسته ی استاندارد ها قرار داره اما از کیفیت بهتری نسبت به دیگر پورشه ها برخوردار هست(مخصوصا قسمت جلویی اون!!)

آخرین ویرایش:
سلام. من تو این چند روز 2 تا porche از used car dealear ship پیدا کردم و خریدم. یکی فکر کنم BTR باشه که رنگ استانداردش زرد و اون یکی هم نقره ای که اسمش یادم نیست و ماله ساله 2000. خیلی حیف که نتونستن لیسانس porche رو بگیرن. فکر کنم بقیه ماشینایی که دوستمون گفتن رو باید از used car dealearship پیدا کنیم.

---------- نوشته در 08:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

راستی کسی میدونه په جوری میشه top gear track رو تو قسمت arcade هم داشت؟ من تو قسمت special evenets مرحله top gear رو 3 تا برنز گرفتم ولی تو arcade اضافه نکرده در صورتی که (نمیدونم تو کدوم مرحله) nurgburg ring رو اضافه کرده.

دمت گرم رفیق اما دیر گفتی.خودم مجبور شدم بگیرمش با pc.
الان هم دارم همش رو هر کی خواست بگه تا بهش بدم.
دستت درد نکنه

لطفا جدید ترین آپدیت را برام بده به آدرس زیر
Yahoo! Nederland

---------- نوشته در 05:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام. من این اپدیت را دارم دانلود میکنم چطوری بعد از دانلود باید نصب کنم؟ باید بریزم روی فلش[/QUOT

آقا بازی را که از طریق اینستال پی کی جی نسب کردم هک کنسولم چی نمیپره چون فایل آپدیت 3.70 ورژنش است

لطفا جدید ترین آپدیت را برام بده به آدرس زیر
Yahoo! Nederland

---------- نوشته در 05:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:29 PM ارسال شده بود ----------

سلام. من این اپدیت را دارم دانلود میکنم چطوری بعد از دانلود باید نصب کنم؟ باید بریزم روی فلش[/QUOT

آقا بازی را که از طریق اینستال پی کی جی نسب کردم هک کنسولم چی نمیپره چون فایل آپدیت 3.70 ورژنش است

برادر من پیامت نامفهمومه!مگه تلگرافه!!!
من که نفهمیدم شما چیمیخوای و چی میگی و این نقل قول دیگه چیه!
اگه مفهوم تر بگی خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or