آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

سلام. یک سوال داشتم میخواستم بدونم قیمت بازی GT5 چنده منظورم (اک) هست و دست دوم اون چند هست و ارزش خرید داره یا نه؟ چون اومدم دست دو بخرم گفت 55 تومان نخریدم.ممنون اگر راهنمایی کنید

از
سلام. یک سوال داشتم میخواستم بدونم قیمت بازی GT5 چنده منظورم (اک) هست و دست دوم اون چند هست و ارزش خرید داره یا نه؟ چون اومدم دست دو بخرم گفت 55 تومان نخریدم.ممنون اگر راهنمایی کنید
از بچه های همین سایت بخر 40 تومن...

سلام من میخواستم بدونم این GT5 رو چطور باید اپدیت کرد الان اپدیت 1.12 منتشر شده در ضمن من دسترسی به اینترنت ندارم . چون میگن بازیش حیلی باگ داره برای همین میگم اپدیت کنم. اگر اپدیت هم نشه فرقی میکند یا نه؟ ممنون :">

سلام من میخواستم بدونم این GT5 رو چطور باید اپدیت کرد الان اپدیت 1.12 منتشر شده در ضمن من دسترسی به اینترنت ندارم . چون میگن بازیش حیلی باگ داره برای همین میگم اپدیت کنم. اگر اپدیت هم نشه فرقی میکند یا نه؟ ممنون :">

این اپدیتها که منتشر میشن صرفا جهت اضافه شدن چند تا ماشین و همینطور جایگزینی مسابقات بخش seasonal event (انلاین) هستند و شما که نت نداری نیازی هم بهشون نداری.
اما اگه بخوای میتونی این اپدیت رو از کسی که توسط کامپیوتر دان کرده بگیری(روی فلش)

من خودم شخصا خیلی GT5 بازی کردم هم آنلاین هم آفلاین ولی یکدونه باگ هم ندیدم ولی به هر حال آپدیت هاش به درد به خور هست ولی واجب نیست ! بازی یکم کند هست منو ( موقع خرید ) بعد از یه آپدیت خیلی خوب میشه !

تنها چیزی که تو این بازی وجود نداره باگه:d ببین اپدیت که می کنی یه سری مسابقاتت آنلاین داره که خیلی خوب می تونی ازشون پول در بیاری
یه online dealership هم میاد هر چند وقت یه بار آپدیت میشه و ماشین جدید میزاره که تو dealership و used car کمتر پیدا میشه
و نکته بعدی هم اینکه می تونی آنلاین بازی کنی البته گفتی اینترنت نداری پس زیاد به دردت نمی خوره
ولی هرطور شده آپدیت کن چون رو خود بازی خیلی تاثیر میذاره،سرعتش بالاتر میره،سرعت لودینگش هم تا حدودی بیشتر میشه

• Like
Reactions: foxy
با سلام .اقا کسی تو این سایت بازی GT5 را واسه فروش نداره؟ من حدود یکماه هست که دارم دنبال این بازی میگردم گیرم نمیاد. نه کارکرده هست و نه اکش

با سلام من امروز GT5 برام اومد. اول که نیم ساعتی کارش بود نصب بشه.بعد هم که رفتم تو بازی تو منو GtMod همه منوها قفل هست فقط منوی Advance باز هست. برای به دست اوردن پول و خرید یک ماشین حسابی باید چیکار کنم؟

با سلام من امروز GT5 برام اومد. اول که نیم ساعتی کارش بود نصب بشه.بعد هم که رفتم تو بازی تو منو GtMod همه منوها قفل هست فقط منوی Advance باز هست. برای به دست اوردن پول و خرید یک ماشین حسابی باید چیکار کنم؟
شما میری قسمت ماشین دسته دو یه ماشین ارزون میخری بعد مسابقات باز میشه :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or