آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
يه بار قبلا گفته بودم كه رانندگي با HKS CT230R خيلي راحته با TCS Off ! چند بار ديگه بعدا بازي كردم ديدم زيادي ديگه راحته :d ، بعد گفتم نكنه اين ماشين 4WD باشه كه رفتم ديدم بله ! اينم سوتي من .

ASYLUM MANAGER

کاربر سایت
Mar 17, 2011
1,329
نام
Milad
سلام.من سیو کامل گرن تورسمو 5 رو دانلود کردم.ریختم توی دستگاه.رفته توی قسمت سیو ها ولی کار نمیکنه.بدبختی سیو خودمم پاک کردم.الانم اعصابم خرده.چی کار کنم کار کنه

سلام دوستان من گرن توریسمو 5 را ریختم رو کنسول ، بعد موقع اجرا مینویسه An Error Eccured 80032432C ، چیکارش کنم ؟ :( لطفا راهنمایی کنید ... خیر ببینید

تو این تاپیک فقط در مورد ماشینها و مراحل بحث میشه و بهتره به این تاپیک برین تا زودتر جوابتون رو بگیرین:http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=151

• Like
Reactions: foxy

HADI_2008

کاربر سایت
Mar 12, 2009
77
من در تاپیک عکسها پرسیدم یکی گفت اگر 30 تا ماشین بگیری رنگهای سیلور کروم و گلد کروم رو میده من الان خیلی بیشتر از این حرفها ماشین دارم و لول 26 هم هستم ولی از این رنگا ندارم کسی میدونه که چجوری این رنگ آزاد میشه؟؟
ممنون.

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
راه خاصي نداره ، من الان 500 تا ماشيت دارم + 800 تا رنگ ولي كرو نقره اي ندارم هنوز !! ولي 5تا طلاشو دارم ، هر روز كه آنلاين ميشي بت 5 تا 10 رنگ ممكنه بده ، شانسيه كه توش باشه يا نه ! كه احتمالا توش نيس ... (ولي من اينقدر زياد On شدم كه بالاخره داده بم اينو ) يه راه هم خريد ماشيني هست كه اين رنگي باشه كه تا حالا من نديدم همچين چيزي
من امروز يكي از دوستام طلاييش رو ميخاست كه بش دادم ! بهترين راه براي هر كاري تو GT آنلاين بودنه .

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,073
نام
آریا
راه خاصي نداره ، من الان 500 تا ماشيت دارم + 800 تا رنگ ولي كرو نقره اي ندارم هنوز !! ولي 5تا طلاشو دارم ، هر روز كه آنلاين ميشي بت 5 تا 10 رنگ ممكنه بده ، شانسيه كه توش باشه يا نه ! كه احتمالا توش نيس ... (ولي من اينقدر زياد On شدم كه بالاخره داده بم اينو ) يه راه هم خريد ماشيني هست كه اين رنگي باشه كه تا حالا من نديدم همچين چيزي
من امروز يكي از دوستام طلاييش رو ميخاست كه بش دادم ! بهترين راه براي هر كاري تو GT آنلاين بودنه .
این رو مطمئن نیستم ولی توی GTPlanet میگفتن هر 30 تا ماشین یه رنگ یا بوق میده که خیلی هاشون توی عدد 330 تا ماشین یا 360 یا همین حدودا رنگ کروم گرفته بودن و یه عده هم تا 800 تا ماشین داشتن ولی هنوز نگرفتن ! :D به من که همش بوق میده ! :|

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
این رو مطمئن نیستم ولی توی GTPlanet میگفتن هر 30 تا ماشین یه رنگ یا بوق میده که خیلی هاشون توی عدد 330 تا ماشین یا 360 یا همین حدودا رنگ کروم گرفته بودن و یه عده هم تا 800 تا ماشین داشتن ولی هنوز نگرفتن ! :D به من که همش بوق میده ! :|
من دقيق يادم نيس ولي وقتي واسه تروفي ماشين ميخريدم هر 10 تا يه بوق فكر كنم ميداد يا رنگ ، شايد اون وسطا كروم طلايي رو داده ... شايد.
ولي همين دوستم كه اين رنگو نداره و من بش دادم 600تا ماشين داره ..
من كلا 90تا بوق دارم ، اصلا هم كاري بش ندارم ، بوق واسه آنلاين با دوستا خيلي حال ميده كه اونم هر بوقي باشه خوبه..
من میخوام انلاین بازی کنم چکار کنم؟
اول Sign In كن تو PSN ، بعد تو بازي
GT Mode >> Open Lobby يا اگه دوس داشتي دوستات وصل شن بت با هم ديگه بازي كنيد GT Mode >> Community >> My Lounge

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این رو مطمئن نیستم ولی توی GTPlanet میگفتن هر 30 تا ماشین یه رنگ یا بوق میده که خیلی هاشون توی عدد 330 تا ماشین یا 360 یا همین حدودا رنگ کروم گرفته بودن و یه عده هم تا 800 تا ماشین داشتن ولی هنوز نگرفتن ! :biggrin1: به من که همش بوق میده ! :|
من دقيق يادم نيس ولي وقتي واسه تروفي ماشين ميخريدم هر 10 تا يه بوق فكر كنم ميداد يا رنگ ، شايد اون وسطا كروم طلايي رو داده ... شايد.
ولي همين دوستم كه اين رنگو نداره و من بش دادم 600تا ماشين داره ..
من كلا 90تا بوق دارم ، اصلا هم كاري بش ندارم ، بوق واسه آنلاين با دوستا خيلي حال ميده كه اونم هر بوقي باشه خوبه..
آره این قضیه 30 ماشین درسته با این تفاوت که هر چی تعدا ماشین بالاتر بره 30 تای بعدی تعداد بیشتری رنگ و بوق دریاقت میکنیم:D
محمد یکی از این ماشینهای خفن ریسینگ ژاپنی که میدونی من دوست دارم(:D) به منم بدی خیلی خوشحال میشم!:D هر چی ماشین این فرمی تو used car ها میاد رو هوا میزنم!:D

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
سلام.خسته نباشید من میخواستم این بازی رو بگیرم. ولی بعضیها گفتند حیف 70 تومن پول که بدی این بازی رو بگیری میگن خیلی بازی مزخرفی هست اصلا نمیشه ماشین رو حرکت داد میخواستم ببینم این حرفها راسته یا نه و ارزش خرید داره ممنون میشم اگر من را راهنمایی کنید.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,943
نام
malek
اول اینکه هر کی گفته حتما تا حالا ماشین نرونده که این حرفو میزنه و دوم اینکه کی گفته 70 تومن بدی من خودم 7-8 ماه پیش 45 تومن خریدمش.تنها بازی هستش که روزی حداقل یه بار ps3 رو روشن میکنه

hamid1752

کاربر سایت
May 7, 2010
612
نام
حمیدرضا
سلام دوستان. من این بازی رو تازه شروع کردم و الان level 2 هستم. وقتی بازی می کنم توی جاده صاف که دارم میرم ماشینم زیاد گاز نمی خوره و ماشینای عقبی نمی دونم چطور زود بهم می رسن. خواستم بدونم برای ماشین تنظیمات خاصی هست که گاز بخوره و تندتر بره ؟

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,031
نام
میثم
سلام دوستان. من این بازی رو تازه شروع کردم و الان level 2 هستم. وقتی بازی می کنم توی جاده صاف که دارم میرم ماشینم زیاد گاز نمی خوره و ماشینای عقبی نمی دونم چطور زود بهم می رسن. خواستم بدونم برای ماشین تنظیمات خاصی هست که گاز بخوره و تندتر بره ؟
دوست عزیز وقتی شما یه ماشین low speed داری خوب معلومه که میان ازت جلو میزنن ...........شما باید تو A specومسابقات اسپیکال بازی کنی پول جمع کنی تا ماشین بهتری بخری و تیونینگ کنی که راحت بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر