آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

همه این ماشین ها تو قسمت دست دوم هستن , فقط لیستش امام زمانی هست , ممکنه شانست بخوره ماشینی که میخوای مثلا بوگاتی ( من خودم شانسم خورد :d ) رو پیدا کنی .

من یادمه دنبال یه وانت میگشتم...اخر جایزه گرفتمش!! هنوزم ندیدم اضافه بشه...:-w

دوستان پیشنهادی چیزی برای مسابقات B-Spec که ماشین ـمون با ماشین بقیه یکی هست دارین ؟! :دی مثلآ توی Nascar یا Formula ! هنوز امتحان نکردم ولی تقریبآ مطمئنم وقتی ماشین راننده ـم با ماشین بقیه یکی باشه نمیتونه اول بشه ! :دی
هيچ راهي نداره ، بايد قيدشو بزني ... 4 تا راننده دارم كه 2 تاش لول 38 هستن يكي 39 و يكي هم ديگه كم كم آخراي عمرشه ... هر كدوم و تو هر مسابقه اي ميزارم كه همه يه ماشين دارن هيچي نميشن ! حال آدمو به هم ميزنن ! اصلا Hot يا Cool بودن يا قدرت يا Cornering يا هر چيزي كه بگي هيچ اثري نداره ، ما همرو تجربه كرديم و هيشكي هيچي نشد ...
البته هيچ دليلي نداره كه شما تو همه مسابقات لازم باشه اول شي ...
واسه تروفي لازمه كه تو همون مسابقات ASpec هم همرو طلا كني كافيه ...

دوستان پیشنهادی چیزی برای مسابقات B-Spec که ماشین ـمون با ماشین بقیه یکی هست دارین ؟! :biggrin1: مثلآ توی Nascar یا Formula ! هنوز امتحان نکردم ولی تقریبآ مطمئنم وقتی ماشین راننده ـم با ماشین بقیه یکی باشه نمیتونه اول بشه ! :biggrin1:
هيچ راهي نداره ، بايد قيدشو بزني ... 4 تا راننده دارم كه 2 تاش لول 38 هستن يكي 39 و يكي هم ديگه كم كم آخراي عمرشه ... هر كدوم و تو هر مسابقه اي ميزارم كه همه يه ماشين دارن هيچي نميشن ! حال آدمو به هم ميزنن ! اصلا Hot يا Cool بودن يا قدرت يا Cornering يا هر چيزي كه بگي هيچ اثري نداره ، ما همرو تجربه كرديم و هيشكي هيچي نشد ...
البته هيچ دليلي نداره كه شما تو همه مسابقات لازم باشه اول شي ...
واسه تروفي لازمه كه تو همون مسابقات ASpec هم همرو طلا كني كافيه ...
سلام ...
اونوقت كه اين مسابقات را تمام كردم فكر كنم لول رانندم 28 بود چون الان 33 هست همه مسابقات هم اول ميشد فقط كافيه چند دور اول را خيلي مراقبش باشي و دستورات لازم را بهش بدي تا تمام ماشين ها را پشت سر بزاري. البته تنظيمات ماشين هم خيلي مهم هست و كمي پيچيده اما بطور مختصر هميشه كمك هاي ماشين را 3 تا 5 پايين بيار و همينطور top speed و شتاب ماشين را با توجه به جاده كه سرعتي هست يا نه تغيير بده و بهترين گزينه را انتخاب كن كه اگر جاده پر پيچ و خم هست ماشين شتاب بيشتري نسبت به بقيه داشته باشه و اگر سرعتي در سرعت هاي بالا كم نياره خلاصه راحتت كنم دنده دادن طوري باشه كه بالاترين سرعت پيست انتهاي سرعت ماشينت باشه حالا يك پيست 260 تا يا يكي 300 اينطوري ماشينت يك سر و گردن بالاتر هست.

rhhkqptvpczxevz8a190.jpg

• Like
Reactions: Dinosaur
سلام
میشه از x2010 توی events استفاده کرد(Aspec-Bspec )یا مثل فرمول فراری نمیتونی ازش استفاده کنی :-/
میخواستم قبل از اینکه بیست میلیون پیاده بشم بدونم!!

من 280 تا پول دارم لول 12 هم هستم ماشین چی بخرم ؟
فراری و لامبرگینی گالاردو هم میتونم بگیرم. چی بگیرم که سرعت خوبی داشته باشه؟؟:-/

اینطور که به نظر میرسه هنوز سری های profesional&expert رو پاس نکردی! شما باید ببینی تو مسابقات چی ازت میخوان بعد همون رو تهیه کنی...برای مسابقات ازاد هم(در حد لول 12) یه Audi r8-quattro بخر باهاش کلی پول جمع کن.

ps3

اینطور که به نظر میرسه هنوز سری های profesional&expert رو پاس نکردی! شما باید ببینی تو مسابقات چی ازت میخوان بعد همون رو تهیه کنی...برای مسابقات ازاد هم(در حد لول 12) یه Audi r8-quattro بخر باهاش کلی پول جمع کن.
بابا این چه ماشینی بود که گفتی بگیر این که اصلا راه نمیره
پولام حیف شد
کسی رمز این بازی رو نداره؟؟؟؟؟؟؟

سلام
میشه از x2010 توی events استفاده کرد(Aspec-Bspec )یا مثل فرمول فراری نمیتونی ازش استفاده کنی :-/
میخواستم قبل از اینکه بیست میلیون پیاده بشم بدونم!!
100% ! اون فراري كامل داستانش با 1000 تا ماشين ديگه فرق داره ...
اون شب هم كه آنلاين ميزديم گفتم كه هر 24 ساعته ميشه 6 ساعتشو با X2010 پارك كرد ، خابيد !
پولام حیف شد
رمز داره مگه ؟‌‌!!
پول كه خيلي زود ميشه به دست آورد ، اگه آنلاين بازي ميكني كه Event هاي پرپولي داره ، اگرم فقط Offline كه يه مسابقه راحت بگير 3 ساعت برو تا پول گيرت بياد ، فقط يه مسابقه بهينه رو انتخاب كن
دقیق منظورتو از لایسنس نفهیدم
ولی به احتمال زیاد اره همونی که گفتی
همون مرحله 1 lap که باید با فراری تمومش کنی
مرحله كه فقط يه Lap باشه تو لايسنس ها فقط B-10 و A-10 هست ، هيچ كدومم با فراري نيس !!

PS3

100% !
پول كه خيلي زود ميشه به دست آورد ، اگه آنلاين بازي ميكني كه Event هاي پرپولي داره ، اگرم فقط Offline كه يه مسابقه راحت بگير 3 ساعت برو تا پول گيرت بياد ، فقط يه مسابقه بهينه رو انتخاب كن
!!
اخه مشکل اینه که من تمام مسابقه ها رو تا لول 12 رفتم و تموم کردم

پولام حیف شد

شما ماشین رو کاستامایز کردی؟(لاستیک سافت بندازی یا توربو کنی)اخه عجیبه میگی راه نمیره!!

اخه مشکل اینه که من تمام مسابقه ها رو تا لول 12 رفتم و تموم کردم

خب این که مشکلی نیست...شما صد بار دیگه هم که بری همون پول و همون xp رو میده.

دقیق منظورتو از لایسنس نفهیدم
ولی به احتمال زیاد اره همونی که گفتی
همون مرحله 1 lap که باید با فراری تمومش کنی

لایسانس همونه که توی منو عکس موانع قرمز تو خیابون رو داره و همون طور که foxy گفت شماره بندی داره مثلا:a-1/b-3
حالا شما مسابقه ی مورد نظر رو بگی بچه ها راهنمایی میکنن.

با سلام و خسته نباشيد خدمته عزيزاني كه جوابه سوالهاي دوستان رو ميدن
عزيزان من 2 تا سوال داشتم
1_بنظرشما بهترين ماشين توي gt5 چيه وقيمتش چنده؟
2_من تاحالا چند بار آنلاين زدم توي چندتاروم رفتم يكيشون تمام ماشينها يكسان بود و همه از لحاظ ماشين در يك سطح بودند اما بقيه رومها مختلط مثلا يكي فرمول 1 داشت يكي ژيان :d ميخواستم بپرسم من از كجا بفهمم كه فلان روم ماشيناش يكيسانه يعني همه يه ماشين استفاده ميكنن اصلا ميشه فهميد كه اين روم ماشيناش يكسانه يا نه اگه آره از كجا خواهشا راهنمايي كنيد چون واقعا حياتيه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or