آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

miladheydari آنلاين ميزني ؟‌ !! من دنبال چند تا اهل GT ميگردم ... فعلا چنتاشو پيدا كردم ... البته نت من تو شرايط بحراني قرار داره ولي باز ميشه بازي كرد با تلاش زياد ...

miladheydari آنلاين ميزني ؟‌ !! من دنبال چند تا اهل GT ميگردم ... فعلا چنتاشو پيدا كردم ... البته نت من تو شرايط بحراني قرار داره ولي باز ميشه بازي كرد با تلاش زياد ...

اره عزیزم >:d< پایه ام بد جور :boxing:
دیدم با میثم لاین میزنی!!اما دنبال حریف قوی تری باش ;;)

اگه اجازه بدی ادت میکنم

اره عزیزم >:d< پایه ام بد جور :boxing:
دیدم با میثم لاین میزنی!!اما دنبال حریف قوی تری باش ;;)

اگه اجازه بدی ادت میکنم
من روزي 2،3 ساعت با بچه ها بازي ميكنم ولي كم كم دلم واسه فرمون تنگ شده ، تا يه جاي درس درمون واسه نصبش پيدا نكنم كمتر بازي ميكنم ...
اد كردن كه از اين حرفا نداره ... اد كن بره
توی اپشن بازی یک جا برای PLAYSTATION EYE داره به چه درد می خوره؟؟؟؟:-&:-&
مربوط به Head Tracking هست ! تو cockpit camera ( نماي داخل ماشين ) ميتوني سرتو بالا ببري ، پايين بياري ، چپ . راستو نگاه كني ...
واسه يكي كه بوق ميزني يه نگاهي بش بندازي ديگه ..
اين يه ويديو با كيفيت پايين كه البته همه چي رو نشون ميده

دوستان پیشنهادی چیزی برای مسابقات B-Spec که ماشین ـمون با ماشین بقیه یکی هست دارین ؟! :دی مثلآ توی Nascar یا Formula ! هنوز امتحان نکردم ولی تقریبآ مطمئنم وقتی ماشین راننده ـم با ماشین بقیه یکی باشه نمیتونه اول بشه ! :دی

دوستان من تو مسابقات space -A درجه اولش گیر کردم!!!!
3تا جام که میگیرم بعد مسابقات یعدی میگه باید ماشینت فلان باشه...
مسابقات تکراری هم رفتم یه مقدار پول جمع کردم ولی نمیدونم چه ماشینی بخرم!!!!!!
ماشین هایی که تو لیست میگه تو فروشگاه اصلا پیداشون نمیکنم!!!
تروخدا یه راهنمایی بکنید:((

من که اصلا از B-spec خوشم نیومد.نمیدونم فلسفه ی وجودیش چیه.هیجان که نداره هوش مصنوعی هم که پنج میزنه...به نظر من اگه میومدن این وقت وهزینه رو صرف ارتقای بخش رالی میکردن بهتر بود!

هر مسابقه ای که ماشینش رو نداشتی ول کن و برو مسابقه های بعدی. بعد از یه مدت که برگردی به احتمال زیاد ماشینش رو داری ! :دی
این سایت هم مرجع خوبی برای ماشین ها هست و حداقل ماشین های پریمیوم رو میشه راحت از توش پیدا کرد با دسته بندی های مختلف از سال تولید و کشور و قیمت گرفته تا چیزای دیگه !

من که اصلا از B-spec خوشم نیومد.نمیدونم فلسفه ی وجودیش چیه.هیجان که نداره هوش مصنوعی هم که پنج میزنه...به نظر من اگه میومدن این وقت وهزینه رو صرف ارتقای بخش رالی میکردن بهتر بود!
منم زیاد برام بود و نبودش فرقی نمیکنه ولی خوبیش اینه که پول و ماشین میده بدون زحمت ! :دی
رالی رو موافقم ! یکی از بهترین بخش های GT4 بود که عاشقش بودم و یه تجربه بی نظیر بود ولی توی 5 رسمآ خلاصه شده توی چند تا مسابقه کوچیک و آموزشی و ...

بعضی از این ماشینها در قسمت :(ماشینهای دست دوم)موجود هستن و میتونی پیدا کنی...اما بعضی هاشون نیستن و شما فقط میتونی با برنده شدن در event های دیگه به عنوان جایزه دریافتشون کنی..(ماشینهای دست دوم هم چند روز یکبار عوض میشن)

بعضی از این ماشینها در قسمت :(ماشینهای دست دوم)موجود هستن و میتونی پیدا کنی...اما بعضی هاشون نیستن و شما فقط میتونی با برنده شدن در event های دیگه به عنوان جایزه دریافتشون کنی..(ماشینهای دست دوم هم چند روز یکبار عوض میشن)

همه این ماشین ها تو قسمت دست دوم هستن , فقط لیستش امام زمانی هست , ممکنه شانست بخوره ماشینی که میخوای مثلا بوگاتی ( من خودم شانسم خورد :d ) رو پیدا کنی .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or