آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

ببخشید میخواستم ببینم این ماشین x2010 را دقیقا تو چه مرحله ای وکجا میده چون من الان لولم 21 هست و هنوز به این ماشین دست پیدا نکردم.

به نظرم 30 بود یا 32 البته رسیدن به این مراحل دلیلی بر دستیابی شما به این ماشین نیست!!به اینجا که رسیدی یه EVENT برات باز میشه(توی special event) که 3 تا مسابقه داره و باید توی این سری لااقل سوم بشی...
من که اندر حسرتش میسوزم :crying:

دوستانی که با مسابقات sebastian vettel challange مشکل دارند میتونند بجاش b-spec رو تا لول 35 بالا ببرند اونوقت x2010 رو جایزه خواهند گرفت در ضمن یک مشکلی که این ماشین داره اینه که رانندگی بادسته با این ماشین خیلی سخته ولی با فرمون کنترل کردنش خیلی راحته و به راحتی میتونید مسابقات رو باهاش برنده شید

دوستانی که با مسابقات sebastian vettel challange مشکل دارند میتونند بجاش b-spec رو تا لول 35 بالا ببرند اونوقت x2010 رو جایزه خواهند گرفت در ضمن یک مشکلی که این ماشین داره اینه که رانندگی بادسته با این ماشین خیلی سخته ولی با فرمون کنترل کردنش خیلی راحته و به راحتی میتونید مسابقات رو باهاش برنده شید

یعنی همین که به 35 برسی ماشین رو میده؟؟

بعد قیمت فرمان چنده؟؟

سلام به همه دوستان
من یه مدتی میشه که بازی GT5 رو گرفتم تو قسمت Evants هم 2 کلاس C و B رو تموم کردم فقط مونده کلاس A که اونم فقط یه مرحله مونده مرحله A-08 رو دوستان چطوری میتونم تموش کنم یه راهنمایی میکنید
این فراریه خیلی اذیت میکنه من تو این مرحله شاهکار کردم رسیدم به رتبه هفتم
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید که خیلی دارم کلافه میشم از این مرحله واقعا حالمو گرفته

دوستان یعنی شما هم این مرحله رو رد نکردید؟؟؟:-/

خواهشا راهنمایی کنید :دی

شما انلاین میشی بازی میکنی یا افلاین؟؟
اگه انلاین میشی میتونی فرمول گرن توریسمو رو که دو نیم میلیون هستش بخری و توی gt all star برنده بشی...
اگه افلاین میزنی کارت سخت میشه وباید بری تو مسابقه ببینی بهترین ماشینی که حریف ها دارن چه مارکیه و همون رو تهیه کنی...
در مورد اون یکی مسابقات که گفتی ماشینهای مورد نیازش رو بگو(چه ماشینهایی ازت خواسته)تا بهت بگم...

در مورد فرمان خشک ماشینها:بعضی هاشون کارخونه زاد !! همین طوری هستن اما شما برو به قسمت SETTING اتومبیلها و لاستیک RACING;SOFT رو روی ماشینت نصب کن...معجزه میکنه!!

آخرین ویرایش:
شما انلاین میشی بازی میکنی یا افلاین؟؟
اگه انلاین میشی میتونی فرمول گرن توریسمو رو که دو نیم میلیون هستش بخری و توی gt all star برنده بشی...
اگه افلاین میزنی کارت سخت میشه وباید بری تو مسابقه ببینی بهترین ماشینی که حریف ها دارن چه مارکیه و همون رو تهیه کنی...
در مورد اون یکی مسابقات که گفتی ماشینهای مورد نیازش رو بگو(چه ماشینهایی ازت خواسته)تا بهت بگم...

در مورد فرمان خشک ماشینها:بعضی هاشون کارخونه زاد !! همین طوری هستن اما شما برو به قسمت SETTING اتومبیلها و لاستیک RACING;SOFT رو روی ماشینت نصب کن...معجزه میکنه!!
من فقط آفلاین میتونم بازی کنم و خیلی هم پول گیرم نمیاد :(
در مورد اون مسابقه اه که گفتی نمیدونم کدومه میگه ماشین های زیر سال 1979 فک کنم بود :دی

سلام به همه
توی B-Spec Events میتونی خودت راننده باشی دیگه؟؟ من وقتی میرم توی اولین مسابقه مثل یه تماشاچی دارم رانندم رو تماشا میکنم :d
میخواستم ببینم طبیعیه؟ نمیشه خودم راننده باشم؟ :d

تروخدا سوالای من رو نگاه کن ;;):(

من فقط آفلاین میتونم بازی کنم و خیلی هم پول گیرم نمیاد :(
در مورد اون مسابقه اه که گفتی نمیدونم کدومه میگه ماشین های زیر سال 1979 فک کنم بود :دی

فهمیدم کدومه...ماشین قدیمی زیاده اما با اکثرشون اگه بری میبازی!!بهترین راه به نظر من اینه که بری تو event:Endurance که بعد از expirt باز میشه و یکی از مسابقات 4 ساعته رو(یادم نیست کدومه ولی در کل دو تاش رو هم برو ) اول بشو تا بهت یه جگوار افسانه ای بده و بتونی مسابقات ماشینهای قدیمی رو پاس کنی...
فقط این یادت باشه که برای پاس کردن مراحل عجله نکنی و ابتدا فقط پول جمع کن.
ببین کدوم مراحل بیشتر پول میدن...مثلا میتونی یه audi r8 بخری و بری تو سری مسابقات ماشینهای المانی که فکر کنم تو بخش اکسپیرت بود یا پروفشنال...فقط حوصله میخواد که میدونم داری ;)
ویرایش: سری endurance بعد از سری xtreame باز میشه و اون ماشین قدیمیه رو هم تو مسابقه ی indy 500 بهت میده!!

آخرین ویرایش:
سلام به همه
توی B-Spec Events میتونی خودت راننده باشی دیگه؟؟ من وقتی میرم توی اولین مسابقه مثل یه تماشاچی دارم رانندم رو تماشا میکنم :d
میخواستم ببینم طبیعیه؟ نمیشه خودم راننده باشم؟ :d

تروخدا سوالای من رو نگاه کن ;;):(

اگه میخوای خودت راننده باشی برو تو بخش A spec .
شما تو بخش b spec نقش مربی رو داری وباید راننده رو راهنمایی کنی!!

• Like
Reactions: ДmirД†m
سلام

من GT5 U رو از دی وی دی کپی کردم روی هارد اول که از هارد اجرا میکردم اصلا نمیامد بالا صفحه سیاه میموند

حالا هم کپی کردم میاد تا یک جا ولی بعد گیر میکنه

چکار کنم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or