آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

من ماشین فرمول ferrari 2007 رو خریدم!! میخوام بدونم ایا با f 2010 تفاوتی داره یا نه؟؟

و فرمول گرن توریسمو در چه سطحیه؟؟:-?
در مورد تفاوتش كه نميدونم ، ولي اگه بزني رو دمو واقعا توضيحات خوبي ميده !! اون پايينشم كه مينويسه !‌ من جفتشو دارم فقط يادمه كه فرمونش خيلي تيزه :d . ياد X2010 افتادم ! خيلي فرمونش عجيبه ، سرعتشم كه كمه ( 330 اينا بود فكر كنم ) .
باز اون آخريم چيزي ازش نميدونم ..

در مورد تفاوتش كه نميدونم ، ولي اگه بزني رو دمو واقعا توضيحات خوبي ميده !! اون پايينشم كه مينويسه !‌ من جفتشو دارم فقط يادمه كه فرمونش خيلي تيزه :d . ياد X2010 افتادم ! خيلي فرمونش عجيبه ، سرعتشم كه كمه ( 330 اينا بود فكر كنم ) .
باز اون آخريم چيزي ازش نميدونم ..

تو مسابقات سباستین فتل (or vatal) یه فرمول اعجوبه هست,فکر کنم شما به همون اشاره کردی.
میشه خریدش؟(فروشیه؟؟[-o<)

تو مسابقات سباستین فتل (or vatal) یه فرمول اعجوبه هست,فکر کنم شما به همون اشاره کردی.
میشه خریدش؟(فروشیه؟؟[-o<)
باید به لول 30 برسی و توی مسابقاتredbull challange که برات باز میشه شرکت کنی و مسابقاتش رو با حداقل مدال برنز پاس کنی اونوقت این ماشین رو بهت جایزه میده یا اینکه تو بخش b-spec به لول 35 برسی

باید به لول 30 برسی و توی مسابقاتredbull challange که برات باز میشه شرکت کنی و مسابقاتش رو با حداقل مدال برنز پاس کنی اونوقت این ماشین رو بهت جایزه میده یا اینکه تو بخش b-spec به لول 35 برسی

این مسانقات خیلی اعصاب خورد کنه ! من که نتونستم برم !

آقا یه سوال من تازه میخوام این بازی رو بگیرم (:d)
بازی طولانی هستش ؟
بعد این collectors که کاور بازی کلن طوسی فقط توی اون پک جعبه گنده هستش ؟(:d) ارزون ترش نیست جلد طوسی آخه شیفته جلد طوسیش شدم (:d)
تروفی هم شنیدم بد میده در چه حده جون آدم رو در میاره ؟ متشکرم جواب بدید (:d).

کمک !!! کمک !!! کمک !!!
دوستان بازی من قاطی کرده هر وقت استارت میزنم هیچ گزینه ای نمیاد و حتی سرعت و دنده چندم و ... اینا هم نیست :((
کسی این مشکل رو میدونه هرچه سریعتر راهنمایی کنید خواهشا !!! :((

آقا یه سوال من تازه میخوام این بازی رو بگیرم (:d)
بازی طولانی هستش ؟
بعد این collectors که کاور بازی کلن طوسی فقط توی اون پک جعبه گنده هستش ؟(:d) ارزون ترش نیست جلد طوسی آخه شیفته جلد طوسیش شدم (:d)
تروفی هم شنیدم بد میده در چه حده جون آدم رو در میاره ؟ متشکرم جواب بدید (:d).
سلام
در مورد كالكتر كه بي نظرم ...
در مورد تروفي صاحب نظرم :d
يه طلا داره كه به 500-600 ساعت وقت نياز داره ، شايدم نگيريش اصلا ، شايدم فرمون لازم باشه ، در هر صورت يه وقت زيادي بايد بزاري
4 تا نقره داره كه 2 تاش حدود 350 ساعتي وقت ميبره ولي چيز غير ممكن و سختي نداره ، يه دونش راحته شايد بعد 30 ساعت بازي بگيريش يه دونشم يادم نيس ، عجيبه ها /:) ...
برنزاشم تروفي سخت زياد داره ، كلا درجه سختي تروفي 9.5 از 10 هست ، بيشتر خر كاريه ولي سختيه خركي هم داره .

سلام
در مورد كالكتر كه بي نظرم ...
در مورد تروفي صاحب نظرم :d
يه طلا داره كه به 500-600 ساعت وقت نياز داره ، شايدم نگيريش اصلا ، شايدم فرمون لازم باشه ، در هر صورت يه وقت زيادي بايد بزاري
4 تا نقره داره كه 2 تاش حدود 350 ساعتي وقت ميبره ولي چيز غير ممكن و سختي نداره ، يه دونش راحته شايد بعد 30 ساعت بازي بگيريش يه دونشم يادم نيس ، عجيبه ها /:) ...
برنزاشم تروفي سخت زياد داره ، كلا درجه سختي تروفي 9.5 از 10 هست ، بيشتر خر كاريه ولي سختيه خركي هم داره .
یا امام زمان :d 600 ساعت !
آنلاینش چی جالب هست ؟
هیچی از کالکتور نمیدونی اصلن ؟ فکر کن ؟:d من دنبال جلد طوسیشم که اون جعبه هیولا هست بسیار هم ارزونه !:d

یا امام زمان :d 600 ساعت !
آنلاینش چی جالب هست ؟
هیچی از کالکتور نمیدونی اصلن ؟ فکر کن ؟:d من دنبال جلد طوسیشم که اون جعبه هیولا هست بسیار هم ارزونه !:d

اگه از انلاین نید فور اسپید و موتور استورم و دیرت خوشت میاد نمیتونی باهاش ارتباط بر قرار کنی!!
چرا؟؟ خب معلومه :سبک این بازی شبیه سازیه(THE REAL DRIVING SIMULATOR)دقیقا فرض کن خودت وارد یه مسابقه شدی:اول باید شرایط و قوانین مسابقه رو که اعلام شده مطالعه کنی بعد ماشینت رو به حد نصاب مسابقات نزدیک کنی و بعد...3 2 1 GO

خلاصه بگم که فقط باید عاشق باشی و طرفدار مجموعه...این یه بازی نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or