آموزش و پاسخ به سوالات Gran Turismo 5

سلام دوستان
من تازه بازی رو گرفتم و تو ی یک مرحله ای از a-spec روی آسونه میگه ماشین سال 1976 اینجورسال ها بیار رفتم تو dealerships و پایینیش نبود کسی میتونه یه راهنمایی بکنه ؟

سلام دوستان
من تازه بازی رو گرفتم و تو ی یک مرحله ای از a-spec روی آسونه میگه ماشین سال 1976 اینجورسال ها بیار رفتم تو dealerships و پایینیش نبود کسی میتونه یه راهنمایی بکنه ؟
این سایت بهترین راهنما برای ماشین های بازی هست. انواع جستجوها رو میتونین توش انجام بدین و ماشین مورد نظر رو پیدا کنین.
مثلآ الآن مدل های قبل از 1976 رو که Premium هم باشن اینجا میتونین ببینین.

• Like
Reactions: Corrinne Yu
این سایت بهترین راهنما برای ماشین های بازی هست. انواع جستجوها رو میتونین توش انجام بدین و ماشین مورد نظر رو پیدا کنین.
مثلآ الآن مدل های قبل از 1976 رو که Premium هم باشن اینجا میتونین ببینین.
مرسی :دی ولی بعضی مراحل میگه نمیدونم فلان ماشین رو بردار تا بتونی بری ولی ماشین مورد نظر نیست :دی چندتا ماشین تو پست اول تاپیک گفته که با این ماشینه میشه رفت ولی ماشینه نیست:دی
مثل :
Japanese Classics
Lv : دو
Race : دارای 3 مسابقه
Rq : ماشین های ژاپنی محصول 1979 یا پایینتر
$ : 5.730
متن پنهان:
Honda Z ACT '78

این ماشین تو 2 بخشی که ماشین میفروشه نیست یا شاید پیدا نکردم:دی
راهنمایی کنید خواهشا

مرسی :دی ولی بعضی مراحل میگه نمیدونم فلان ماشین رو بردار تا بتونی بری ولی ماشین مورد نظر نیست :دی چندتا ماشین تو پست اول تاپیک گفته که با این ماشینه میشه رفت ولی ماشینه نیست:دی
مثل :
Japanese Classics
Lv : دو
Race : دارای 3 مسابقه
Rq : ماشین های ژاپنی محصول 1979 یا پایینتر
$ : 5.730
متن پنهان:
Honda Z ACT '78

این ماشین تو 2 بخشی که ماشین میفروشه نیست یا شاید پیدا نکردم:دی
راهنمایی کنید خواهشا

اين ماشينيه كه بهت جايزه ميده.

Like The Wind LV 21
A-Spec:
trophy_gold.png
Cr. 70,000
با x2010 هر 3 دقيقه يه بار ميشه رفت ، ساعتي 1.400.000 پول ميشه . بدكي نيس

x2010
چه نوع ماشيني هست
مال كدوم كمپاني هست

کشفیات جدید:

تو بخش seasonal event برید به مسابقات muscle cars مسابقه اول رو ببرید(daytona- همون گردالیه)تا 305000 تا پول بی زبون رو تقدیمتون کنه.

جالبه که این مسابقه 4 دقیقه طول میکشه و شما میتونید تو یک ساعت تقریبا 5030000 $ کاسب بشید.

دیگه غر نزنید که پول گیر نمیاد و سخته و از این جور حرفا و در ضمن هر کی راه اسون تری سراغ داره(غیردزدی)

بگه.

دوستانی که آنلاین میشن توی Seasonal Event ها هم پول خیلی خوبی میده ! مسابقه هاش زیاد طول نمیکشه و آخرش هم حدود 300 و بالاتر میده.

x2010
چه نوع ماشيني هست
مال كدوم كمپاني هست
این ماشین رو فعلا نمیتونین بگیرین. باید Levelـتون بالاتر بره تا بخش مخصوصش باز بشه و 3 تا مسابقه زمانی رو بگذرونین تا جایزه بگیرین.

من افلاين بازي ميكنم

ايا راهي هست تا زياد پول دربيارم

مثلا اين روشي كه دوستمان تو پست بالا 113 گفت ميشه روي افلاين عملي كرد
يا براي انلاين هستش

ضمنا ماشين فرمول ارزون از كجا بخرم تا بتونم مسابقاتش را برم

اين ماشين تو كدوم ماشينها هت تا بخرمش تو بتونم مسابقات فرمول را برم يا از اين ارزونتر هم هستش كه خوب باشه
Formula Gran Turismo

من افلاين بازي ميكنم

ايا راهي هست تا زياد پول دربيارم

مثلا اين روشي كه دوستمان تو پست بالا 113 گفت ميشه روي افلاين عملي كرد
يا براي انلاين هستش

ضمنا ماشين فرمول ارزون از كجا بخرم تا بتونم مسابقاتش را برم

اين ماشين تو كدوم ماشينها هت تا بخرمش تو بتونم مسابقات فرمول را برم يا از اين ارزونتر هم هستش كه خوب باشه
Formula Gran Turismo
اين روشي كه دوستمون گفت كه فقط واسه آنلاين هست ، براي آفلاين اين روش زيري بدكي نيس ولي نياز داره كه به لول 30 رسيده باشي و X2010 رو داشته باشي ( كه اون موقع آدم نيازي به پول نداره :d )
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1478223&postcount=102
در مورد Formula هم كه يه ماشين استاندارد هست بايد هي هميشه به Used car dealership سر بزني تا يه روزي اومده باشه ، قيمتم دقيقا 5 مليون هست ( يا 2 مليون ؟؟؟؟‌!!!!‌ اصلا يادم نيست ) ، ماشيت ديگه هم مثلش نيس ، فقط بايد همينو بگيري

اين روشي كه دوستمون گفت كه فقط واسه آنلاين هست ، براي آفلاين اين روش زيري بدكي نيس ولي نياز داره كه به لول 30 رسيده باشي و X2010 رو داشته باشي ( كه اون موقع آدم نيازي به پول نداره :d )
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1478223&postcount=102
در مورد Formula هم كه يه ماشين استاندارد هست بايد هي هميشه به Used car dealership سر بزني تا يه روزي اومده باشه ، قيمتم دقيقا 5 مليون هست ( يا 2 مليون ؟؟؟؟‌!!!!‌ اصلا يادم نيست ) ، ماشيت ديگه هم مثلش نيس ، فقط بايد همينو بگيري

صفر اشو امروز دیدم گذاشته بود 2,500,000 :d

• Like
Reactions: ASYLUM MANAGER
توی مسابقات la festa italia توی seasonal event توی جاده circuir de la sarthe توی 3:30 با فراری انزو تیونینگ شده میتونید 500000 جایزه بگیرید به علاوه مقدار خیلی خوبی xp

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or