آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
واسه من همون مرحله اول موقع تست اینترنت کانکشن رو ارور میده هم فایروال خاموشه هم آنتی ویروس ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه( مراحلم رفتم درست)

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
واسه من همون مرحله اول موقع تست اینترنت کانکشن رو ارور میده هم فایروال خاموشه هم آنتی ویروس ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه( مراحلم رفتم درست)

یه جایی تو وارد کردن آی پی مشکل دارید یا کابلتون به مشکل خورده

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
یه جایی تو وارد کردن آی پی مشکل دارید یا کابلتون به مشکل خورده
کابلم که مشکلی نداره باهاش رو دو تا کسنول آنلاین بازی میکنم آی پی هم همونی که برنامه میده بهم میزنم قبلا این روشو رفته بودم مشکلی نداشت قبل از موقعی که سونی سرور ها رو ببنده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کابلم که مشکلی نداره باهاش رو دو تا کسنول آنلاین بازی میکنم آی پی هم همونی که برنامه میده بهم میزنم قبلا این روشو رفته بودم مشکلی نداشت قبل از موقعی که سونی سرور ها رو ببنده

من جدیدا تست کزدم مشکل نداره
یه دور توضیح بده دقیقا چی کار میکنی
اینم بگم ممکنه فایروال ویندوزت فعال باشه ها اونم غیرفعال کن

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اگه همه فایر وال ویندوزت و انتی ویروست خاموشه پس 100% مشکل از ای پی هست ببین ایپی که تو برنامه میده رو تو ps3 درست میزنی؟!
حتما حواست باشه با نقطه ها دقیق بزنی
و به PORT هم دقت کن که رو 8080 باشه

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
اگه همه فایر وال ویندوزت و انتی ویروست خاموشه پس 100% مشکل از ای پی هست ببین ایپی که تو برنامه میده رو تو ps3 درست میزنی؟!
حتما حواست باشه با نقطه ها دقیق بزنی
و به PORT هم دقت کن که رو 8080 باشه
آره همون آی پی رو میزنم فایروال و نود 32 هم جفتشو disable میکنم بازم ارور میده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
آره همون آی پی رو میزنم فایروال و نود 32 هم جفتشو disable میکنم بازم ارور میده

اتصالات کابل به چه شکله؟ یعنی هم pc هم کنسول از طریق لن به مودم وصلن یا یکی با usb وصله اون یکی به لن کامپیوتر؟
تنظیمات کنسول رو وایرلس نباشه یه وقت؟

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
اتصالات کابل به چه شکله؟ یعنی هم pc هم کنسول از طریق لن به مودم وصلن یا یکی با usb وصله اون یکی به لن کامپیوتر؟
تنظیمات کنسول رو وایرلس نباشه یه وقت؟
هر جفتبا کابل لن به مودم اما یکی با لن و یکی با وایرلس هم تست کردم در قسمت تست اینترنت کانکشن رو Failed میده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
هر جفتبا کابل لن به مودم اما یکی با لن و یکی با وایرلس هم تست کردم در قسمت تست اینترنت کانکشن رو Failed میده

برو تو کنترل پنل اینو ببین فعاله یا نه windows defender یه بار این برنامه اشک منو در آورد
تو سرچش بزن اگه فعال بود برو ت وبخش administratorـش turn on رو تیکشو بردار
دیگه اگه با این کار هم جواب نده من مخم قد نمیده مشکل از کجاس:d

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان من میخوام اینترنتو بین pc و ps3 share کنم روشش فکر کنم همینه ولی هر کاری میکنم نمیشه از مودم با usb وصل میکنم به pc از pc به ps3 با لن.ip رو هم با این نرم افزار میزنم تو قسمت پراکسی ps3 .ip دستی هم تو pc میدم ولی قسمت تست ارور میده همش

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
با سلام . من یه سوال داشتم اینکه چرا وقتی روی دکمه اپدیت میزنم و از طریق ps3 دانلود میکنم اصلا سریع دانلود نمیکنه همون سرعتی که قبلا بود حالا هم هست اون 3 یا 4 کادری که باید پر کنم هم درست همون چیزی که گفتی انجام دادم و لی نشد؟

درست شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر