آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
آقا یکی که از ایشون خرید کرده بره رمز پروفایلش رو عوض کنه...خوب طبیعتا اگه شیربنگ باشه 2 نفره دیگه باید برن در مغازه و گله گی کنن؟؟این طوری پولمون به هدر نرفته...:d
جان خودتون ته این قضیه رو در بیارین....من حتی اگه این روش درست هم باشه استفاده نم کنم چون 3تا بازی دارم و هر کدوم رو بخوام با 15 الی 30 تومن عوض میکنم پس دیوونه نیستم برم دنبال این کار...
کسی نمیتونه رمز و حتی ایمیل پروفایل رو تغییر بده چون برای اینکار نیاز به رمز قبلی اکانت داره ضمن اینکه طبق حدس من باید دو کنسول از سه کنسولی که بازی میریزن روش sign out شده باشن پس اتصال با پروفایل حاوی بازی به PSN خودش به رمز نیاز داره که خریدار نداره...

- - -ویرایش - - -

والا چی بگم بنده با ایشون صحبت کردم ایشون گفتم اساسین رو میدن 20 تومان میگفت راحت میتونی انلاین هم بازی کنی

حالا اصلا بازی رو بزاریم 150 تومان. چطور کار میکنن نمی دونم ولی به نظر من یه 20 . 30 روزی صبر کنیم همه چی رو میشه

اگه این طرح رو آورده و کار می کنه قطعا 30 بعد 30 روز هم کار میکنه:d
احتمال زیاد منظورشون ASSASSINS CREED FREEDOM CRY که DLC مستقل نسخه اصلی هست بوده که فقط 15 دلار قیمت داره نه نسخه اصلی که 60 دلار قیمت داره...

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
این همه بحث شد ولی یه نفر تا الان یه عکس نذاشته ببینیم چطوریه :(

بعدش یه چیزی من اصلا تهران نیستم .بندرعباس هستم دوستم اینجا تعمیرکاره و کلا تو کاره کنسول هست .بم گفت من واست بازی مفتی میریزم که البته دمش گرم :d . حالا من با این حرفش موندم واقعا اینا دارن بازی از کجا دان میکنن

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,162
نام
سبحان
این همه بحث شد ولی یه نفر تا الان یه عکس نذاشته ببینیم چطوریه :(

بعدش یه چیزی من اصلا تهران نیستم .بندرعباس هستم دوستم اینجا تعمیرکاره و کلا تو کاره کنسول هست .بم گفت من واست بازی مفتی میریزم که البته دمش گرم :d . حالا من با این حرفش موندم واقعا اینا دارن بازی از کجا دان میکنن

داداش خیلی سادست.یکی که بازی رو دیجیتالی میخره راحت میتونه با یکی دیگه هم به اشتراک بزاره.

Sent from my C6802 using Tapatalk

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
داداش خیلی سادست.یکی که بازی رو دیجیتالی میخره راحت میتونه با یکی دیگه هم به اشتراک بزاره.

Sent from my C6802 using Tapatalk

خوب من تا اینجارو فهمیدم من به رفیقم زنگ میزنم میگم کی برام بازی میریزی بم میگه دارم دان میکنم میگه میخواد ارشیو درست کنه من الان کلا گیچو منگم . اصلا میخواد ارشیو درست کنه پس چطوره که میخواد بازیزو که خریده به من مفتی بده ؟:-o الان دو روزه شدید تو فکرم :d

اگه یکی قشنگ یه عکسی فیلمی بزاره :(

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
چیزی که مطمئنا وجود داره اینه که بازی رو کنسول های دوم و سوم دانلود نمیشه از اینترنت..درواقع از کنسول اصلی به کنسول های دیگه کپی میشه...چون اصلا چنین چیزی به صرفه نیست که طرف 30 ، 40 گیگ فایل رو از psn برای هر کنسول بخواد دانلود کنه بعد اخرش بگه 30 تومن میشه..اصلا با عقل جور در نمیاد.
در اصل با دستگاه اصلیش که بازی هارو میخره میتونه فایل بازی ها رو به طریقی کپی کنه رو کنسول های دوم و سوم.

حالا سوال اینجاست که طرف اصلا به اینترنت وصل نشه هم می تونه از این قابلیت استفاده کنه ؟ که بعید به نظر می رسه.

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
فکر کنم به اون طرف اعتماد کنی بهتر باشه چون اینجا کسی نیست که باهم اینکارو بکنیم :(

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
آقا سه نفر دوست نه اگر کسی نیست خودمون دست به کار بشیم من داوطلبم اکانت اصلیتون رو هم نیمخواد یه نفر یه اکانت ژاپن بسازه بده به دو نفر بعدی بازی مجانی این ماه هم pixel که فقط 300 مگ حجمشه
ببینم اگر این روش کار کرد که معلومه همینه اگر نه که پس یه باگه که این آقا زرنگه نمیخواد بگه

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
همینطور که زمان میگذره به هک کامل کنسول Ps4 هم نزدیک تر میشیم و در آینده شاهدش خواهیم بود حالا به مرور پیشرفت میکنه تا هک کامل بشه و دیگه کاملا کپی بشه و همه راحت بشن

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
دوستان یکم فکر کنید اگر شما همه بازیا رو با 50 60 تومان روی کنسول بریزید دیگه بازی فیزیکی ای دسته کسی نمیمونه که بخواد تعویض کنه و این به نفع چه کسانی میتونه باشه ؟
امیدوارم باز ما رو بن نکنن

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
آره خدایی اگر اون نبود من تاحالا گرفته بودم

عزیز شما فقط 1 دفعه 200 تومن رو میدین .............دوستان اسنایپر رو هر کی داره بیاد آنلاین بزنیم...

اینم آی دی ali13620822

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
آقا سه نفر دوست نه اگر کسی نیست خودمون دست به کار بشیم من داوطلبم اکانت اصلیتون رو هم نیمخواد یه نفر یه اکانت ژاپن بسازه بده به دو نفر بعدی بازی مجانی این ماه هم pixel که فقط 300 مگ حجمشه
ببینم اگر این روش کار کرد که معلومه همینه اگر نه که پس یه باگه که این آقا زرنگه نمیخواد بگه
چرا اینقدر شک دارید دوست من؟اکانت روی 3 کنسول قابلیت بازی کردن باهاش وجود داره...
تنها چیزی که دنبالش هستید اگر میتونید تست کنید که یک بازی مشابه رو برید تو دئو اکانت بخرید و بعد بازی رو با نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER از یکی از اکانتها دانلود کنید و بعد از دانلود بازی رو به اکانت دوم انتقال بدید ببینید اجرا میشه یا نه که اگر اجرا میشه مطمئن بشید که توپخونه روشش همین گیم شیرینگ هست.

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
دوستان یکم فکر کنید اگر شما همه بازیا رو با 50 60 تومان روی کنسول بریزید دیگه بازی فیزیکی ای دسته کسی نمیمونه که بخواد تعویض کنه و این به نفع چه کسانی میتونه باشه ؟
امیدوارم باز ما رو بن نکنن
دوست عزیز بازی فیزیکی همیشه مشتری خودش رو داشته و داره حتی اون زمان هم که ps3 هک شد باز بازی اورجینال فیزیکی خریدارا خودش رو داشت این روش شیرینگ که دیگه جای خود داره.
بازی فیزیکی شما بالاخره پولت نهایتش با 30-20 تومن ضرر به جیبت برمیگرده اما این روش توپخونه ای:) پولت یک راست سرازیر میشه جیب این آقا نه میتونی بفروشیش نه تعویض میکنه
این آقا اگر خیلی خیرخواه و دلش واسه گیمر ها میسوزه هر سری که بازیی رو پاک میکنه یه مبلغی ازش کم کنه باقی پول برگردونه میکنه همچین کاری ؟؟مطمئنا نه
از این بیانیه های هم که چپ و راست میده تابلوئه دنبال طعمه میگرده تا سرمایه اول کار جور بشه
دیگه بحث در این مورد هم بیفایده است چون داره مفتکی واسش تبلیغ میشه
خیلی ساده است هر کی خواست بره از طرح اکتشافی:smile: ایشون استفاده کنه و هر سری 50-60 بده باد هوا هر کی هم نخواست همون تعویض و فروش و کرایه هست

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
دوستان گویا شیادان توپخونه تو این تاپیک نفوذ کردن! گولشونو نخورید :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر