آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

icena_ps4

کاربر سایت
Mar 19, 2014
47
نام
Sina
با سلام .
چند وقتیه که در بعضی از فروشگاه های سطح تهران روشی استفاده میشود که طی آن می توان از یک بازی بر روی چند دستگاه به طور همزمان استفاده کرد و این امر موجب میشد که بازی با قیمت مناسبی به دست مشتری برسد!!
در حالت عادی امکان استفاده از یک بازی فقط به صورت لوکال یا فقط بر روی ۲ دستگاه امکان بذیر می باشد اما طی این آموزش شما می توانید به طور همزمان بر روی چندین کنسول و از تمام قابلیت های بازی نیز استفاده کنید !!

توجه داشته باشید قبل از انجام هر کاری شما نیار به اکانتی دارید که بازی مورد نظر به صورت دیجیتالی خریده شده باشد ! در این جا منظور از اکانت {*} همان اکانتی می باشد که شامل بازی می باشد !

مرحله اول : ابتدا اکانت{*} را وارد کرده و Primary Active را فعال کرده و سپس گزینه Restore licence را کلیک کنید !

مرحله دوم : با استفاده از برنامه PSX Download Helper بازی خریداری شده را به دستگاه انتقال دهید . توجه داشته باشید که انتقال باید با اکانت {*} صورت بگیرد !

مرحله سوم : حالا وارد اکانت اصلی خود شده و مشاهده می کنید که بازی بر روی اکانت اصلی شما هم قابل استفاده می باشد !

مرحله چهارم (مهم: حالا اکانت {*} که وارد دستگاه کرده بودید را Sign Out کنید اما از داخل دستگاه پاک نکنید و سپس اکانت {} را به فرد دیگری بدهید و دوباره او نیز می بایست مراحل را از اول انجام دهد !

حالا شما می توانید از یک بازی به طور همزمان بر روی چندین دستگاه استفاده کنید !!

امیدوارم آموزش برای دوستان مفید واقع شده باشه !
بزودی فیلم مراحل هم قرار میگیرد ! تشکر

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
یعنی واقعیه :| با 20 تومن :| مثلا؟
بعد واسه بازی آپدیت بیاد بخوایم آنلاین بزنیم ، نباید با اکانت اصلی آپدیت کرد؟#:-s

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
شما این آموزش رو از اینجا برداشتید درسته؟
نویسنده ی این پست یعنی spirant خود بنده هستم :d .همینطور این آموزش رو توی سایت (نکس جن آپدیت) هم گذاشتم برای اینکه کاربرای خارجی تست کنن و نتیجه رو به من اعلام کنن. هنوز کسی موفق نشده داخل بیشتر از 2 دستگاه از 1 اکانت استفاده کنه بخاطر همین فعلا این روش جوابگو نیست. من واقعا نمی دونم بعضی از روشنده با چه طرفندی اینکار رو انجام میدن...
-----------
در ضمن یه نکته اینه که بازی رو حتما باید از همون اکانت (*) و حتما با برنامه ی PSX Helper دانلود بشه. لینکهایی که توی اون تاپیک هست فقط برای موقعیه که دستگاه هک شه و PKGها پچ بشن.

icena_ps4

کاربر سایت
Mar 19, 2014
47
نام
Sina
شما این آموزش رو از اینجا برداشتید درسته؟
نویسنده ی این پست یعنی spirant خود بنده هستم :d .همینطور این آموزش رو توی سایت (نکس جن آپدیت) هم گذاشتم برای اینکه کاربرای خارجی تست کنن و نتیجه رو به من اعلام کنن. هنوز کسی موفق نشده داخل بیشتر از 2 دستگاه از 1 اکانت استفاده کنه بخاطر همین فعلا این روش جوابگو نیست. من واقعا نمی دونم بعضی از روشنده با چه طرفندی اینکار رو انجام میدن...
-----------
در ضمن یه نکته اینه که بازی رو حتما باید از همون اکانت (*) و حتما با برنامه ی PSX Helper دانلود بشه. لینکهایی که توی اون تاپیک هست فقط برای موقعیه که دستگاه هک شه و PKGها پچ بشن.

دوست عزیز بله من این مطلب رو از لینکی که فرمودید ترجمه کردم که دوستان دسترسی داشته باشند !
و هم چنین با یکی از آشنایانم در توبخونه راجب این قضیه سوال کردم و تمامی مراحل به همین صورت انجام میشود فقط با این تفاوت که همانطور که شما فرمودید مشکل در فایل PKG می باشد که من فردا شخصا میرم توبخونه و جویای این قضیه میشم و در همین اینجا اطلاعات رو قرار میدم !

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بابا شرکت ماست سازی نیست که این همه مشکل تو سرویس انلاینش باشه هر اکانتی برا 2 نفر
من موندم اول گفتند بازی رو به صورت عمده خریداری کردند از سونی که کل این حرفشون خنده دار بود الان شده بع روش دیجتالی دوستان این اقا اومده یه حرفی زد ه فکر نمیکرد اینقدر سر صدا کنه

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز بله من این مطلب رو از لینکی که فرمودید ترجمه کردم که دوستان دسترسی داشته باشند !
و هم چنین با یکی از آشنایانم در توبخونه راجب این قضیه سوال کردم و تمامی مراحل به همین صورت انجام میشود فقط با این تفاوت که همانطور که شما فرمودید مشکل در فایل PKG می باشد که من فردا شخصا میرم توبخونه و جویای این قضیه میشم و در همین اینجا اطلاعات رو قرار میدم !
اقا سینا توپخونه الکی میگه

icena_ps4

کاربر سایت
Mar 19, 2014
47
نام
Sina
داش شما اینکارو کردین؟

نه دوستانه دیگه ای قبل از بنده متوجه این روش شدند و من فقط آموزش را تهیه کردم و در اختیار دوستان قرار دادم که شاید مفید واقع بشه !

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
اینم بگم دوستان فکر نکنید من بدم میا از اینی که بازی ارزون بشه تازه خیلی خوشحال میشم
ولی نمیتونم قبول کنم بعضی میخوان با حرف کسی رو گول بزنند

icena_ps4

کاربر سایت
Mar 19, 2014
47
نام
Sina
بابا شرکت ماست سازی نیست که این همه مشکل تو سرویس انلاینش باشه هر اکانتی برا 2 نفر
من موندم اول گفتند بازی رو به صورت عمده خریداری کردند از سونی که کل این حرفشون خنده دار بود الان شده بع روش دیجتالی دوستان این اقا اومده یه حرفی زد ه فکر نمیکرد اینقدر سر صدا کنه

- - -ویرایش - - -

اقا سینا توپخونه الکی میگه

عزیز روی صحبت من توبخونه نیست . طرف حساب من آشنای بندست که فرد قابل اعتمادیه !

- - -ویرایش - - -

اینم بگم دوستان فکر نکنید من بدم میا از اینی که بازی ارزون بشه تازه خیلی خوشحال میشم
ولی نمیتونم قبول کنم بعضی میخوان با حرف کسی رو گول بزنند

دوست عزیز من یک آدرس به شما میدم دستگاتو میبری مبلغ هم میدی و بازی رو به این صورت برای شما نصب میکنه ! تنها هدف من اینه که جویای این قضیه بشم و مشکلی از دوستان حل کنم وگرنه من نیازی به جلب توجه سرکار گذاشتن دوستان ندارم

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سینا جان این بحث رو یکی از فروشنده هایی که قبال ویتا رو هک کرده بود سر زبون ها انداخت الان پخش شده کسی هم تا الان نتونسته اینکارو بکنه

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز من یک آدرس به شما میدم دستگاتو میبری مبلغ هم میدی و بازی رو به این صورت برای شما نصب میکنه ! تنها هدف من اینه که جویای این قضیه بشم و مشکلی از دوستان حل کنم وگرنه من نیازی به جلب توجه سرکار گذاشتن دوستان ندارم
منظورم با شما نبود شما هم چیری رو شندید اومدید ابلاغ کنید

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
نه دوستانه دیگه ای قبل از بنده متوجه این روش شدند و من فقط آموزش را تهیه کردم و در اختیار دوستان قرار دادم که شاید مفید واقع بشه !
اگر میتونید بکنید خبرشو به ما هم بدین
اون اکانتو از کجا بیاریم؟ :d

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
اگه بازیهاش 20 تومن بشه همین فردا میرم می خرم!!!!!(تا گرون نشده!!!)

.M.A.H.

کاربر سایت
Dec 13, 2009
894
نام
مهدي
سلام

آیا بازی که اجرا شد میشه اینترنت رو خاموش کرد

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اگه بازیهاش 20 تومن بشه همین فردا میرم می خرم!!!!!(تا گرون نشده!!!)
گرون نمیشه بنظرم من صبر کنید یموقه میبینید کنسولتون یچیزی میشه

- - -ویرایش - - -

سلام

آیا بازی که اجرا شد میشه اینترنت رو خاموش کرد
:| فقط هفته ای یبار این کار لازمه

- - -ویرایش - - -

هرکس اینکارو کرد لطفا بگه نتیجه رو

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
این کار شدیدا احتمال بن داره! نکنید! سر 100 تومن 200 تومن نمیارزه کنسولتون کلا بن شه

ویرایش:...البته من حواسم نبود این روشی که گفتین رو سونی قبلا هم گفته بو د و اکانت دوم پرایمری نمیشه در نتیجه تروفی توش ثبت نمیشه!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر