آموزش استفاده از یک بازی به طور همزمان بر روی چند دستگاه ( برای اولین بار )

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
بسه دیگه بیشتر از این خودتو ضایع نکن! کاملا رایگان میشه!

آره به استسرسش نمیارزه بیاد پولشو بده به شما شما هم به دروغ بگی جفت کنسولا پرایمری هستن و راحت بازی کنه

اینم سایت فروش بازی معتبر game stop

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اینم سایت فروش بازی معتبر game stop

عکس رو جای دیگه آپلود کن چون من عکسی نمیبینم! هرچند میدونم بازم فایده ای نداره و هدف شما تبلیغه این روش دروغه

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
آقا یه عده نمیخوان بفهمن چیکارشون داری حالا چطوری حساب میکنند که این طرح واسشون سود داره خدا میدونه واسه هر بازی 60 تومن بدی که صاحب اول و آخرش هم خودتی نه میشه بفروشی نه تعویض کنی
فقط میشه مهمون اومد خونتون کنسول رو روشن کنی بگی اه ه هه بینید من چقدر بازی دارم روکنسولم:lol:
هر سری هم بازی جدید میاد باید کنسول رو بزنی زیر بقلت بری توپخونه پیش این آقا
تازه این شرایط هم تازه اضافه کرده یه موقع کنسول رو اوردی خونه دیدی خراب شده هیچی رو طبق گفته خودش در کارت ضمانتی:laughing: که میده گردن نمیگیره
مشکلات سخت افزاری مثل خرابی اچ دی ام ای مشکل پاور مشکل صفحه ابی به ما مربوط نمیشه

من الان میرم بازی ایکس باکس میخرم 12 تومان مگه مشکلی دارم که بخوام با یه بازی دیگه تعویض کنم بازی هام رو هم به کسی قرض نمیدم چون قیمتش خوبه خودشون برن بخرن
میتونی هم با پیک بفرستی پیش ایشون برات بازی بریزن با پیک بر میگردونن
و آخه شما که ps4 داری خرابی hdmi یا پاور چه ربطی به بازی داره؟

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
واقعا خیلی ضایعس کنسولو برداری ببری توپخونه اونم دست کیا :))=)) تو اپدیت بعدی تمامی این باگ ها رفع خواهد شد :bighug:

nintendo64

کاربر سایت
Nov 13, 2013
27
عکس رو جای دیگه آپلود کن چون من عکسی نمیبینم! هیچند میدونم بازم فایده ای نداره و هدف شما تبلیغه این روش دروغه
من نمیدونم شما چرا انقدر مخالفت میکنید نکنه خودتون فروشنده دیسک هستید و منافعتون به خطر افتاده ..حتما بنده هم امدم تبلیغ
هر کسی عقل داره و میتونه انتخاب کنه دیگه نباید بیام برا یک بازی بهم اتهام بزنیمo:-)

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
عکس رو جای دیگه آپلود کن چون من عکسی نمیبینم! هیچند میدونم بازم فایده ای نداره و هدف شما تبلیغه این روش دروغه

این لینک سایت
http://www.gamestop.com/ps4/dlc/watch-dogs-season-pass/114391
اینم لینک عکس
http://up6.ir/4U3z

در ضمن من هم مثل شما یک مشتریم کنسولم رو دادم به ایشون راضی هم بودم من دیگه کاری ندارم شما بخواین یا نخواین خواستم بگم شما هم از این طرح استفاده کنید اما مثل این که شما هنوز حرف خودتون رو میزنید

Dead Walker

کاربر سایت
Mar 31, 2013
78
من الان میرم بازی ایکس باکس میخرم 12 تومان مگه مشکلی دارم که بخوام با یه بازی دیگه تعویض کنم بازی هام رو هم به کسی قرض نمیدم چون قیمتش خوبه خودشون برن بخرن
میتونی هم با پیک بفرستی پیش ایشون برات بازی بریزن با پیک بر میگردونن
و آخه شما که ps4 داری خرابی hdmi یا پاور چه ربطی به بازی داره؟
بازی ایکس باکس 12 تومن؟؟؟؟بیخیال
تازه 12 تومن کجا 60 تومن واسه هر بازی کجا
در مورد خرابی خوب بخونی متوجه میشی یعنی شما کنسول رو صحیح و سالم فرستادی واسه این آقا بازی بریزه واست اما وقتی آوردیش خونه دیدی روشن نمیشه ,صحفه ابی اومد,یا اتو ریجکت شد
این آقا طبق گفته خودش هیچ خرابی سخت افزاری رو گردن نمیگیره و راحت بهت میگه به من مربوط نیست
شما میمونی و یه کنسول که دود شده رفته هوا
هرکی هر طور راحته چند ماه دیگه معلوم میشه کی سود کرده کی ضرر.ولی اینو بدونید این طرح بعیده به 3 ماه بکشه.این خط اینم نشون

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
اون یارو که کاملا مشخصه هدفش چیه و راحت داره کاسبی میکنه فعلا
اینایی که اینجا از اون روش تعریف میکنند نباید باشون بحث کرد چون اصلا ارزش نداره !
نــمــایــنــدگــی ســونــی :)) در ایران
چی بگم والا
یه مشت دزد ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر