Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
تو همین چند ساعتی که قیمت X1 برگشت رو 349 دلار، رتبه کنسول تو آمازون از 22 اومد رو 15 :D
---
فروش کلی X1 و PS4 توی آمریکا:

PS4 ~ 6.7M
X1 ~ 6.2M

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
به نظر من خيلي مسخرست كه علت فروش بيشتر رو اختلاف ٥٠$ بدونيم!مثلاً اگر انحصاري هاي خوب PS4 هم الان ميومد اكس باكس اينجوري ميشد؟به نظر من الان تو اسفند فروش پلي استيشن بيشتر ميشه.دوباره سال بعد با اوندن بازي هاي انحصاري تو ماه هاي مختلف فروش يكي بيشتر از اون يكي ميشه.اين مدتي هم سوني سلطنت داشت پشت هم براي اين بود كه هنوز انحصاري ها خيلي جوني نگرفته بودن و بيشتر بازي ها مولتي پلتفورم بودن و سوني به خاطر حو مثبتي كه داشت و اينكه اسپانسر خيلي از بازي ها بود تونست فروش خوبي داشته باشه.از الان به بعد اوني كه انحصاري هاي بيشتر و بهتري داشته باشه فروش بهتري داره.
در كل موندم كه اين همه حرص خوردن سر چيه؟

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
به نظر من خيلي مسخرست كه علت فروش بيشتر رو اختلاف ٥٠$ بدونيم!مثلاً اگر انحصاري هاي خوب PS4 هم الان ميومد اكس باكس اينجوري ميشد؟به نظر من الان تو اسفند فروش پلي استيشن بيشتر ميشه.دوباره سال بعد با اوندن بازي هاي انحصاري تو ماه هاي مختلف فروش يكي بيشتر از اون يكي ميشه.اين مدتي هم سوني سلطنت داشت پشت هم براي اين بود كه هنوز انحصاري ها خيلي جوني نگرفته بودن و بيشتر بازي ها مولتي پلتفورم بودن و سوني به خاطر حو مثبتي كه داشت و اينكه اسپانسر خيلي از بازي ها بود تونست فروش خوبي داشته باشه.از الان به بعد اوني كه انحصاري هاي بيشتر و بهتري داشته باشه فروش بهتري داره.
در كل موندم كه اين همه حرص خوردن سر چيه؟

تو همین چندساعتی که قیمت X1 دوباره برگشت رو 350 دلار، رتبش تو آمازون با توجه به پست Frobary از 21 به 15 رسیده، اونوقت فروش بیشتر رو به چی ربط بدیم؟!
واضحه که قیمت یکی از مهم ترین پارامتر های فروش کنسوله که درکنار بازی های موجود به فروش یه کنسول میتونه کمک کنه.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
کاشکی که این Halo:MCC رو تو باندل میدادن به جای AC. چون یه مجموعه کاملی از بازیهای هیلو هست که کیفیت بالایی دارن و اونایی که با این سری آشنایی ندارن میتونن تمام داستان بازی رو بفهمن, و این خیلی میتونه فن بیس هیلو رو قویتر از قبل کنه اونجوری رو فروش Halo: Guardians هم تاثیر خیلی مثبتی داره.

در کل هر چقدر دارم دودوتا چهارتا میکنم این باندل AC فقط اعتبار مایکروسافت رو خدشه دار میکنه. هم بازی خیلی خوبی نیست هم خیلی مشکلات فنی داره یارو تا میذاره تو دستگاه یه مشت باگ بی درو پیکر میبینه. حداقل FH2 رو میذاشتن!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کاشکی که این Halo:MCC رو تو باندل میدادن به جای AC. چون یه مجموعه کاملی از بازیهای هیلو هست که کیفیت بالایی دارن و اونایی که با این سری آشنایی ندارن میتونن تمام داستان بازی رو بفهمن, و این خیلی میتونه فن بیس هیلو رو قویتر از قبل کنه اونجوری رو فروش Halo: Guardians هم تاثیر خیلی مثبتی داره.

در کل هر چقدر دارم دودوتا چهارتا میکنم این باندل AC فقط اعتبار مایکروسافت رو خدشه دار میکنه. هم بازی خیلی خوبی نیست هم خیلی مشکلات فنی داره یارو تا میذاره تو دستگاه یه مشت باگ بی درو پیکر میبینه. حداقل FH2 رو میذاشتن!

منم با شما موافق هستم کاشکی یک بازی درست و درمون تر میذاشتش تو این باندل اینکه حداقل از بازی های انحصاری میذاشت فن بیش خیلی قوی تری پیدا کنند هیل ر میتونیم بگیم ریمستر هست زیاد وجه خوبی نداره ولی کاشکی حداقل سانست رو باندل میکردش خیلی بازی خوب تر تمیز بدن باگ شسته رفته ای هست سبک تقریبا محبوبی هم داره

amin_nz

کاربر سایت
Oct 4, 2014
46
نام
امین
منم با شما موافق هستم کاشکی یک بازی درست و درمون تر میذاشتش تو این باندل اینکه حداقل از بازی های انحصاری میذاشت فن بیش خیلی قوی تری پیدا کنند هیل ر میتونیم بگیم ریمستر هست زیاد وجه خوبی نداره ولی کاشکی حداقل سانست رو باندل میکردش خیلی بازی خوب تر تمیز بدن باگ شسته رفته ای هست سبک تقریبا محبوبی هم داره
داداش سانست که باندل داره..سفید هم هست

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
داداش سانست که باندل داره..سفید هم هست

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

من زیاد دنبال این امار های فروش نیستم ولی تا جایی که میدونم ان باندل تعداد خیلی محدودی بوده همون روز های اول هم کاملا تموم شده . منظورم این بود به جای این باندل Ac با این قیمت سانست به جاش بود

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
8zsddddcst76r8r5lyrz.jpg

I know we usually keep these posts to one per month, but we figured some folks might want to know what PlayStation Store’s top sellers for the whole year looked like. So, behold!

fnj9tnrcklrflah1ro82.jpg

eefw8fss2mxqh83kepcf.jpg

n5ganua077i9e7085zvl.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
[h=1]Xbox One's Latest Price Cut Only Temporary, Microsoft Confirms[/h]
"It's a temporary reduction and we're not announcing an end date at this point," Nichols said. "We want to see how people react to it."
کاهش قیمت Xbox One موقتی و هنوز مشخص نیست چه زمانی این کاهش قیمت به پایان میرسه. فعلا منتظرن ببینن واکنش مردم به این کاهش قیمت چیه.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
100 بازی پرفروش سال 2014 در انگلستان منتشر شد

http://www.thesixthaxis.com/2015/01/...15-tops-table

این هم 30 بازی نخست چارت

1. FIFA 15
2. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE
3. GRAND THEFT AUTO V
4. DESTINY
5. WATCH DOGS
6. MINECRAFT: XBOX EDITION
7. FIFA 14
8. FAR CRY 4
9. CALL OF DUTY: GHOSTS
10. ASSASSIN’S CREED UNITY
11. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
12. TITANFALL
13. ASSASSIN’S CREED 4: BLACK FLAG
14. THE LEGO MOVIE VIDEO GAME
15. BATTLEFIELD 4
16. LEGO MARVEL SUPER HEROES
17. MIDDLE-EARTH: SHADOW OF MORDOR
18. LEGO BATMAN 3: BEYOND GOTHAM
19. DRIVECLUB
20. PLANTS VS ZOMBIES: GARDEN WARFARE
21. FORZA HORIZON 2
22. WOLFENSTEIN: THE NEW ORDER
23. THE EVIL WITHIN
24. THE LAST OF US REMASTERED
25. WWE 2K15
26. THE CREW
27. HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION
28. SUPER SMASH BROS
29. DISNEY INFINITY 2.0
30. MARIO KART 8

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
احتمالاً ماکرو دیده کنسول 400 تا باشه خوب نمی فروشه:D گفته هر از گاهی 50 تا میاریمش پایین تا یهو خیلی بفروشه وگرنه با هیچ منطقی دیگه ای نمی تونم این که قیمت 350$ دلاری کنسول موقتی باشه رو هضم کنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر