آغاز دوره جدید Ban در Xbox Live | شروع October-28-2009

• Thread starter Thread starter hoom
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
اینجور که میگی من که نمیخوام دیسک بذارم میخوام ریکاور کنم گیمر تگمو فلنگ رو ببندم تا هوا افتابی شه بازم ریسک داره؟؟؟؟؟

اینجور که میگی من که نمیخوام دیسک بذارم میخوام ریکاور کنم گیمر تگمو فلنگ رو ببندم تا هوا افتابی شه بازم ریسک داره؟؟؟؟؟
مهران جان شما که بن شده بودی. چطور میخوای آنلاین بشی و ریکاوری کنی؟ نکنه کنسول جدید گرفتی؟ به نظرم اگه کنسول جدید گرفتی روشنش نکن چون اگه اونم بن بشه دیگه خیلی بد میشه.

فعلاً اصلاً آنلاین نشین ولی اینطور که معلومه تا دیسک در درایو خوانده نشه اطلاعاتی فرستاده نمی شه. (حالا چه دیسک کپی باشه چه اورجینال)
در مورد تستی که میثم جان انجام دادن :
یک تست عالی ولی ناقص . چون اون تست با کنسولی انجام شده بود که قبل از اپدیت دشبورد جدید در حالت افلاین هیچ بازی انجام نشده بود باهاش .
چیزی که تقریبا مشخصه اینه که این موج بن هر چیزی هست میشه گفت ارتباط مستقیمی داره با اپدیت دشبورد جدید . حالا سوال اینجاست که بعد از این اپدیت اگر بصورت افلاین بازی انجام بشه ایا باز هم بعد از اتصال اطلاعات شما واسه MS فرستاده میشه یا نه ؟ ( اگر باگی توی فریم ویر وجود داشته باشه مسلما در حالت افلاین هم خودش نشون میده ) در این صورت و اگر این احتمال درست باشه اگر بعد از اپدیت دشبورد جدید شما به صورت افلاین هم بازی کنین ( در شرایط فعلی ) زمانی که برای ریکاور کردن یا حتی ثبت GS به لایو وصل بشین اون اطلاعات واسه مایکروسافت فرستاده میشه .
موفق باشید

نمیشد همه ی:mad: صحبتای امروز رو یه 3 روز پیش میکردین که منه بد بخت بن نشم ؟ خیلی بد شانسم من

بس يعني ما كه هنوز بن نشديم فعلا on‏ نشيم .
تسليت به همه بن زدكان !

مهران جان شما که بن شده بودی. چطور میخوای آنلاین بشی و ریکاوری کنی؟ نکنه کنسول جدید گرفتی؟ به نظرم اگه کنسول جدید گرفتی روشنش نکن چون اگه اونم بن بشه دیگه خیلی بد میشه.

سلام امین جان نه واقیعتش هنوز نخریدم اینجور که بچه ها میگن افلاین هم بازی کنی سیو کنی اگه روزی کنسول نو بگیری جواب نمیده در ضمن من هاردم هم چت زده کلا افلاین هم نمیتونم بازی کنم میخواستم ببینم که کنسول جدید گرفتم سریع میتونم گیمر تگمو باهاش ریکاور کنم و برم افلاین یا همون ریکاور کردن هم ریسک داره

دوستان من فقط دستگاهم رو آپدیت کردم ! بدون این که log in بشم ! یعنی اصلاً گیمر تگ ندارم ! میخوام بدونم باز هم بن میشم ؟ آش نخورده و دهن سوخته ! اگه با اطمینان جواب بدین ممنون میشم ! از الان بدونم که 6-7 ماه دیگه هم وصل شم باز بن میشم یا نه !

یه سوال دیگه هم دارم ! اگه بازی اصل هم بذاریم تو دستگاه کرک شده باز هم بن میشیم ؟

یعنی اگه هارد کنسول بن شدرو به یه کنسول دیگه بزنیم، گیمراسکورمون صفر میشه؟! بعد به لایو وصل شیم از آخرین باری که لایو رفتیم حساب میشه؟!
سیوا چی؟! کلا میپره یا آخرین سیو قبل از اینکه بن نشده بودیم میاد؟!:((اگر به لایو وصل شیم.)
اگر به لایو وصل نشیم سر سیوا چه بلایی میاد؟!

دوستان من فقط دستگاهم رو آپدیت کردم ! بدون این که log in بشم ! یعنی اصلاً گیمر تگ ندارم ! میخوام بدونم باز هم بن میشم ؟ آش نخورده و دهن سوخته ! اگه با اطمینان جواب بدین ممنون میشم ! از الان بدونم که 6-7 ماه دیگه هم وصل شم باز بن میشم یا نه !

یه سوال دیگه هم دارم ! اگه بازی اصل هم بذاریم تو دستگاه کرک شده باز هم بن میشیم ؟

ربطی به تگ نداره دوست عزیز وقتی که انلاین میشی اطلاعات دستگاه شما ارسال میشه و اینجور که معلوم هست این هر چی کنسول که i xtreme داره رو بن میکنن ! کار به چیزه دیگه ای ندارن حالا شما بازی اورجینال هم مصرف کنی کنسولت رو درایوش i xtreme داره و خطرناکه انشاالله مشکلی پیش نیاد

یعنی اگه هارد کنسول بن شدرو به یه کنسول دیگه بزنیم، گیمراسکورمون صفر میشه؟! بعد به لایو وصل شیم از آخرین باری که لایو رفتیم حساب میشه؟!
سیوا چی؟! کلا میپره یا آخرین سیو قبل از اینکه بن نشده بودیم میاد؟!:((اگر به لایو وصل شیم.)
اگر به لایو وصل نشیم سر سیوا چه بلایی میاد؟!

شما هاردتو فورمت کن یا با دستگات هاردتو بفروش یه کنسول نو که گرفتی با مموری گیمر تگتو ریکاور کن تو مموری بعد انتقالش بده هارد و به ادامه بازیت بدون مشکل ادامه بده گیمر اسکور هات سره جاشه فقط سیو هات میپره

قانون شماره 5) لطفا در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید

Last edited by a moderator:
یه سوال
من برای بازی کردن بازی های جدید احتیاج به update درایو کنسول دارم {کاری با LIVE ندارم}
یعنی مثلا رو درایو من Fw ـه 1.6 نصبه برا بازی کردن بازی هایی که از الان به بعد میان{بصورت آفلاین} نیاز به آپدیت Fw دارم؟
ممنون

یه سوال
من برای بازی کردن بازی های جدید احتیاج به update درایو کنسول دارم {کاری با LIVE ندارم}
یعنی مثلا رو درایو من Fw ـه 1.6 نصبه برا بازی کردن بازی هایی که از الان به بعد میان{بصورت آفلاین} نیاز به آپدیت Fw دارم؟
ممنون
رامین جان تمامی بازی های جدید Wave 4 میان. میتونی با دیسک اکتیو هم بازی کنی. یا هم اینکه منتظر بشی تا فریم ور جدید بیاد.

با سالام.من دارام با گیمر تگم mw2 بازی میکنم. اگر گیمر تگم روی یک کنسولی که بن نشده گذاشته وبه لایو وصل بشم بن خواهم شد:confused:.

با سالام.من دارام با گیمر تگم mw2 بازی میکنم. اگر گیمر تگم روی یک کنسولی که بن نشده گذاشته وبه لایو وصل بشم بن خواهم شد:confused:.
والا من که وقتی کنسولم بن شد و رفتم یه نو گرفتم, به اینترنت وصل شدم گیمرتگمرو ریکاور کردم ولی نمیدونم شناسایی شدم یا نه! اگه هم منظورت بازی کردن قبل از عرضه ی بازی هست که باید بگم شانسی هست! شاید بن شی شایدم نه! ممکنه اگه گیمرتگی رو که باهاش یه بازی رو قبل از عرضه بازی کرده باشی روی یه کنسول بن نشده بذاری اون کنسول هم شناسایی شه و دار فانی رو وداع بگه! :دی ولی ممکنم هست شناسایی نشه! گفتم که شانسی هست! :دی

در مورد تستی که میثم جان انجام دادن :
یک تست عالی ولی ناقص . چون اون تست با کنسولی انجام شده بود که قبل از اپدیت دشبورد جدید در حالت افلاین هیچ بازی انجام نشده بود باهاش .
چیزی که تقریبا مشخصه اینه که این موج بن هر چیزی هست میشه گفت ارتباط مستقیمی داره با اپدیت دشبورد جدید . حالا سوال اینجاست که بعد از این اپدیت اگر بصورت افلاین بازی انجام بشه ایا باز هم بعد از اتصال اطلاعات شما واسه MS فرستاده میشه یا نه ؟ ( اگر باگی توی فریم ویر وجود داشته باشه مسلما در حالت افلاین هم خودش نشون میده ) در این صورت و اگر این احتمال درست باشه اگر بعد از اپدیت دشبورد جدید شما به صورت افلاین هم بازی کنین ( در شرایط فعلی ) زمانی که برای ریکاور کردن یا حتی ثبت GS به لایو وصل بشین اون اطلاعات واسه مایکروسافت فرستاده میشه .
موفق باشید

مومن خدا من کجا گفتم که با اون کنسول تو حالت افلاین بازی نشده بود.شاید صحبتهای من جوری بود که شما این برداشت رو کردی.
به هر حال اینجوری نبوده.
روی اون کنسول قبلا بازی شده بود در حالت افلاین.
اگر منطورت به لاگی هست که توی فرمور رایت میشه و نگه داری میشه باید بگم که روی اون کنسول بازی انجام شده بود چه قبل و چه بعد از داشبورد جدید.
این مهم نیست.

مهم اینه که رسما متوجه شدم که مشکل از فرمور کپی خورده و دستکاری شده است.

بچه ها

فعلا بهترین کاری که میتونید انجام بدید اینه که یه کنسول کپی خور نشده بگیرید وصل شید گیمر تگتون رو ریکاور کنید و بعد که افلاین شدید برید روش i xtreme بریزید و کپی خورش کنید اینجوری دیگه نگرانی پیش نمیاد و با خیال راحت افلاین بازی کنید تا این عمو بیلی بیخیاله خفت کردن کنسول ما بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or